Перейти до змісту

Повернення автомобіля


toni

Рекомендовані повідомлення

Прошу вашої поради з точки закону. Я два роки назад продав автомобіль пежо партнер 2006року, тільки по тех. паспорті. Цього року в жовтні зі мною зв'язуються...."Александр это Вас беспокоят с полиции, с уголовного розыска, по поводу автомобиля который Вам ранее принадлежал и на данный момент на Вас оформлен согласно данных с баз гаи, а именно Пежо партнер белого цвета гос. Номер:111111 дело в том что он был изъят в городе винница по подозрению в совершении преступления и мы бы хотели узнать куда и как он был продан Вами, перезвоните пожалуйста в ближайшее время." На це час я народився за кордоном зв'язок з ними був через вайбер, я відповів на їхні питання. Перетим вони приїжали по місцю прописки 350км в одну сторону, брали свідчення у мами і сестри. Я приїхав із за кордону вночі з10 по 11 грудня. 12 грудня мені прийшло повідомлення на вайбер... "Здраствуйте! Это из полиции по поводу вашего автомобиля. Мы приезжали к вам домой из Винницы но вас не было в украине. Скажите вы уже в украине? Хотели что бы вы забрали автомобиль т.к. он по документам ваш!" Що мені робити. Чи може обернутися для мене чимось поганим. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, toni сказано:

Що мені робити. Чи може обернутися для мене чимось поганим

в цій країні - так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питай в юристів, і якщо є, в знайомих мєнтів..
Мені, це проблемами попахує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, toni сказано:

Мы приезжали к вам домой из Винницы но вас не было в украине. Скажите вы уже в украине? Хотели что бы вы забрали автомобиль т.к. он по документам ваш!" Що мені робити. Чи може обернутися для мене чимось поганим. 

Автомобіль вони просто так не віддадуть. Він проходить по кримінальній справі, відповідно є речовим доказом і ніби потрібен по справі. В таких моментах старі мусора рубали бабло - щоб забрати авто потрібно проплатити гроші. Суми були як і в угонщиків а може і покруче - хто яку наглість мав. Плюс це Вінниця - на сьогодні це бермудський трикутник в плані закону. Ситуація така, що потрібні докази того, що ви дійсно продали, щоб вас не "пришили" до справи. Шукайте свідків, незалежно від того чи будете забирати авто.

Маю аналогічний досвід із власним авто, але в мене було підтвердження, що його угнали (звертався в міліцію та мав відписку від них). Авто знайшли в банди угонщиків, мене шукали як співучасника, показав папери відстали. Але просто так автомобіль повернути не хотіли. Так, що думайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Хотели что бы вы забрали автомобиль т.к. он по документам ваш!"

Ну але ж він не ваш, то і фіг з ним і з мусорами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Ну але ж він не ваш, то і фіг з ним і з мусорами.

Можуть пришити злочинну змову - документи кажуть, що його. А слово до справи не підшиєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пробийте ситуацію до дрібниць, що там і як, перед тим як їхати. для початку по єрдр чи є хоч там таке і що там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну чувак, наші мєнти їдуть 700 км щоб побачитись і віддати вам ваше авто? ніколи не повірю, коли вони приїдуть викликайте поліцію, і хай вони кооперують свої дії. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, toni сказано:

Хотели что бы вы забрали автомобиль т.к. он по документам ваш!

це дослівна цитата?! написали саме так - що "хотіли б", а не "вам слід забрати"? менти так не пишуть, наскільки знаю

попросіть по вайберу, щоб скинули номер справи - з реєстру кримінальних проваджень, або досудових розслідувань - що типу вам це порадив знайомий слідчий, до якого ви звернулись за консультацією

якщо авто під арештом - номінальному власнику повинно було б прийти письмове (паперове) повідомлення про це (хоча не завжди приходить)

в будь-якому випадку - з поліціянтами (чи з "поліцією") в даній ситуації без адвоката зустрічатись і спілкуватись не варто (на борді є їх декілька - Ярчік, Ліберта, Сміт ;) ) - надто вже схоже на розвод.

в будь-якому випадку - авто НЕ забирати, і не робити будь-яких дій, щоб його забрати, і не проявляти до нього жодного інтересу (адже воно продане, кошти за нього отримані в повному обсязі, нехай навіть не до кінця це оформлено в нотаріуса)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роздуми:

1. тільки Аваков і Геращенко у фейсбуці звітують, поліція і Вайбер - це не є офіційний засіб спілкування.

2. якщо лослівно, то "україна" пишеться з "У", це ще один прокол.

3. звернися в будь-яке відділення поліції з заявою про шахрайські дії - будете здивован,і ти і вони.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайно вимагайте номер справи, може вас хочуть зробити співучасником

 

ну і вайбер... це ж смішно.   хоча були і випадки коли приносили роздрукованну сторінку з ВКонтакте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От читаю цю історію і думаю - що це за брєд...Це якийсь триллер з елементами фантастики...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, Юріч сказано:

От читаю цю історію і думаю - що це за брєд...Це якийсь триллер з елементами фантастики...

Що мені може світити в цій історії. Машина йшла по підозрі пересування осіб які проводили кражу квартир.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є докази, що авто було продано (хоча б нотаріальна "генеральна довіреність" на покупця, яка ще діє) - то з хорошим адвокатом ніц з того не буде.

Якщо рипнешся забирати авто (бо воно "числиться" за тобою) - то, як вище писали, з високою ймовірністю світить співучасть (і можливість загриміти як співучасник, і можливість повішення всіх собак, і інші "приємності")

Але в першу чергу - мало б світити звернення до хорошого адвоката, а не консультації на форумі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай коли авто попадає  в міліцію , то треба довго походити, щоб його забрати, а тут самі дзвонять і їздять. Щось підозріло. В мене колись забрали за ржавий номер кузова, то 3 тижні ходив на Набережну . Ще й віддавали з недовольними мордами, бо єкспертиза нічого не виявила і грошей не мали за що взяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був празник в селі. До чудака подзвонив знайомий, приходь, по сотці кинемо. Той йде. Ідуть возом два пацики. Куди йдеш ---- сідай, підвеземо. Біля ферми зупинились. Пацики пішли, принесли мішок, поклали на віз, і вйо! Далі чудака викликають на суд. Ти з пациками того дня був? Так. Що біля ферми робив? Коні тримав. Чудак тільки на суді взнав, що пацики раніш відкрутили на фермі якийсь двигун і в мішку приховали.  Вирок - три роки. 

Можливо в тій ситуації потрібно тільки за кермо потриматися, щоб пальчики із салону взяти. А тоді строк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...