Перейти до змісту

Націоналізація ПриватБанку


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

Деньги вкладчиков ПриватБанка защищены государством. Об этом написал министр финансов Александр Данилюк на странице в Facebook.

"Деньги вкладчиков в безопасности и защищены государством. Банк работает в обычном режиме. Все детали на совместном брифинге с главой НБУ Валерией Гонтаревой завтра (19 декабря - ред.) в 8:30", - сообщил глава Минфина.

http://news.liga.net/news/economics/14247063-danilyuk_dengi_vkladchikov_privatbanka_zashchishcheny_gosudarstvom.htm

 

На один день ПриватБанк остановит корпоративные платежи. Об этом сообщила проектный менеджер реформ финансового сектора в Национальном совете реформ Виктория Страхова на странице в Facebook.

Платежи, пришедшие сегодня, 19 декабря, будут выполнены 20 декабря.

"Это никак не связано ни с ликвидностью, ни с какими-либо другими показателями банка. Это техническая необходимости обусловленная процедурой смены контроля и особенностями законодательства", - пояснила она. 

http://news.liga.net/news/economics/14247106-privatbank_na_den_ostanovit_korporativnye_platezhi.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 643
  • Створено
  • Остання відповідь

Між іншим, жодне виведення коштів закордон неможливе без моніторингу НБУ. А гонтарєва (креатура порошенка) і надалі залишиться професіоналити в банківській системі, як і аваков в мєнтовській, і порошенко в національній. Наслідки отої всієї фігні досить важко передбачити. Зараз може завалитись любий банк з тих пару що залишились просто фізично не витримавши напливу приватівських клієнтів. Крім того ви вже ризикуєте не тільки кредитами-депозитами,а й просто різноманітними банківськими переказами. Я тільки одного не розумію, коли оте все нормально серед білого дня робиться, кого в тій країні взагалі садити і навіщо? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Памятаю, як всі хотіли відбілити зарплати і казали, що "потрібно всім підприємцям ставити пос термінали". Сєня потім казав, що не можна, народ не зрозуміє. А оказується, що є простіший спосіб - націоналізувати самий більший банк країни, отримати доступ до всіх транзакцій і по тихенько випилювати всіх, хто не платить податки. Красава, я б до такого не додумався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок А-банку. Зеус, ти реально вважаєш, що після того, що сталось з приватом хтось ломанеться в банк суркіса?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, romaxa11 сказал:

На рахунок А-банку. Зеус, ти реально вважаєш, що після того, що сталось з приватом хтось ломанеться в банк суркіса?

Та що з ним сталось? МВФ давно вимагав націоналізації Приватбанку. Бо це місце, де крутиться сіре бабло. Я памятаю десь читав, як приват штрафанули на кругленьку сумму x00 млн грн за те, що вони робили платежі на не визнані території (типу Придністров'є), що вже говорити, що там куча продаванів типу з olx, клумба, куча інет магазинів без оформлення податків здійснюють платежі. От це все зараз по трохи, я надіюсь, будуть щимити і легалізувати.

Друге питання, щоб не вийшло як завжди - що банк угроблять, або ж просто ці всі сірі схеми не будуть відбілювати, а просто стануть на чолі них..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, seolutsk сказано:

Бо це місце, де крутиться сіре бабло. Я памятаю десь читав, як приват штрафанули на кругленьку сумму x00 млн грн за те, що вони робили платежі на не визнані території (типу Придністров'є), що вже говорити, що там куча продаванів типу з olx, клумба, куча інет магазинів без оформлення податків здійснюють платежі. От це все зараз по трохи, я надіюсь, будуть щимити і легалізувати

 

Ну тепер сірі гроші підуть в інші банки ... найймовірніше не українські ... бо де гарантія що і той ненаціоналізують ...  

Реально я в шоці як нарішало це засідання клубу олігофренів .... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

На один день ПриватБанк остановит корпоративные платежи. Об этом сообщила проектный менеджер реформ финансового сектора в Национальном совете реформ Виктория Страхова на странице в Facebook.

Платежи, пришедшие сегодня, 19 декабря, будут выполнены 20 декабря.

безвіз, безвіз, безвіз, безвіз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, LSD сказал:

 

Ну тепер сірі гроші підуть в інші банки ... найймовірніше не українські ... бо де гарантія що і той ненаціоналізують ...  

Реально я в шоці як нарішало це засідання клубу олігофренів .... 

Сірі гроші в інші банки? Лол?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Та що з ним сталось? МВФ давно вимагав націоналізації Приватбанку. Бо це місце, де крутиться сіре бабло. Я памятаю десь читав, як приват штрафанули на кругленьку сумму x00 млн грн за те, що вони робили платежі на не визнані території (типу Придністров'є), що вже говорити, що там куча продаванів типу з olx, клумба, куча інет магазинів без оформлення податків здійснюють платежі. От це все зараз по трохи, я надіюсь, будуть щимити і легалізувати.

спочатку ці сірі гроші у вигляді сірого товару проходять сіру митницю, їдуть попри сіру поліцію, податкову, прокуратуру і т.д. а вже потім, сіро продаються на олх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НБУ визнав "ПриватБанк" неплатоспроможним

Нацбанк України визнав "ПриватБанк" неплатоспроможним і звернувся до уряду передати цей системно важливий банк у державну власність

Про це заявила глава НБУ Валерія Гонтарева, повідомляє Еспресо.TV.

"Учора Національний банк України відніс "ПриватБанк" до категорії неплатоспроможних та звернувся до уряду передати цей системно важливий банк у державну власність", - каже Гонтарева.

Все по теміНаціоналізація "ПриватБанку"

http://espreso.tv/news/2016/12/19/nbu_vyznav_quotpryvatbankquot_neplatospromozhnym

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, romaxa11 сказал:

спочатку ці сірі гроші у вигляді сірого товару проходять сіру митницю, їдуть попри сіру поліцію, податкову, прокуратуру і т.д. а вже потім, сіро продаються на олх.

Ну ти правий. З чогось треба починати. В теорії з націоналізації я бачу набагато більш плюсів, ніж мінусів. А от що покаже практика, покаже час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, seolutsk сказано:

Ну ти правий. З чогось треба починати. В теорії з націоналізації я бачу набагато більш плюсів, ніж мінусів. А от що покаже практика, покаже час.

Націоналізація сірою владою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Dima4s сказано:

Вчитайтесь в ключові слова.
ВІЙНА
ІНФОРМАЦІЙНА АТАКА
ПАНІКА КЛІЄНТІВ

Вміє людина вішати лапшу...
Цікаво скільки нулів в сумі не підкріплених кредитів, виданих приватом.. перед "націоналізацією")

вдумайтесь...
141 мільярд гривень!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, romaxa11 сказал:

Націоналізація сірою владою?

Я ж за те і кажу, що в теорії з націоналізації більше плюсів. А практично що буде - покаже час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, seolutsk сказал:

Я ж за те і кажу, що в теорії з націоналізації більше плюсів

Грамотною владою - так, цією недолугою (особливо в особі Гонтаревої) - ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наче на чолі Привата поставлять колишнього міністра фінансів Шлапака. Він в комментарі в діючого заступника Привата в ФБ ось що написав

9ead003f8c.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, vaz75 сказал:

Грамотною владою - так, цією недолугою (особливо в особі Гонтаревої) - ні.

Побачим-побачим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, seolutsk сказал:

Побачим-побачим...

ну поки платежі проводяться (чи доходять, взнаю завтра).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся ця історія з Приватом є елементом великої угоди між Порохом і Коломойським по розподілу сфер впливу та бізнесу в Україні.

Враховуючи як Беня  охолов до футбольного клубу Дніпро( І Волинь), а також до підкупу депутатів, мені взагалі здається, що він хоче продати тут весь бізнес і звалити у Швейцарію(цікаво, коли це зробить Палиця).

Ну і Приват тепер треба переіменувати у Держав.

Вто янась несінітниця, коли найбільший державний банк називається Приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Nokian сказано:

найбільший державний банк називається Приват.

банку Україна назва не надто допомогла....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zevs_Isver сказал:

В відділенні аншлаг....

Бабусі штурмть віконце....

 

Загін оленів в розпалі :( 

Треба бігти чергу в Приват24 займати. Єслі шо, я останній, за мною будете :)

Только что, Oli сказал:

Рошен продати нехоче, то нехай націоналізує...

Ага, і той Рошен буде дофінансовуватися з бюджету (читай, за наш з тобою рахунок).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...