Перейти до змісту

Савченко Надія і все про її діяльність.


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

im578x383-1467729052_845293_34.jpg
 
Народний депутат Надія Савченко заявила, що "так і робить", у відповідь на пропозицію вести перемовини з лідерами самопроголошених республік на нейтральній території

Про це вона заявила в інтерв'ю "Новій газеті".

"Ми так і робимо", - заявила Савченко у відповідь на пропозицію журналіста вести перемовини з лідерами "ДНР/ЛНР" на нейтральній території, ігноруючи розпорядження влади.

Савченко також заявила, що Плотницький і Захарченко готові до переговорів з нею, але їх зупиняє Росія.

Народний депутат відмовилась відповідати на уточнююче питання, чи вона вже мала такі переговори.

"Я вам повинна здати всі паролі - явки, Павле (журналіст. - Ред.)? Навіть не сподівайтеся. Спочатку треба зробити, а результати, якщо вони будуть, скажуть за себе . А якщо говорити наперед, то нічого не вийде", - заявила Савченко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 471
  • Створено
  • Остання відповідь

достатньо було послухати що каже савченко і що каже Афанасьєв про те що з ним робили в мордорі.

 

надя ще піде з оппо на вибори. медведчук рулить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, la20 сказано:

надя ще піде з оппо на вибори.

З якого переляку?

всі прєлєсті рузкого міра вона на собі вже відчула.  Воно їй нада другий раз в те саме гівно вже не по коліна а по самі гланди.

Опбок (якщо я правильно зрозумів) це колишні риги, які вже сплять і бачать Україну в складі мордору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кліо. якщо вона валить за медведчука який є кумом хуйла про які яйця хуйла. ніхто ойго не візьме за фаберже бо там 140 млн людей якім пох на Україну і всіх. їм треба кров.

 

Женя я так кажу бо вона у відкриту каже все що каже хуйло.

і почитай як вона була там і що вона розказувала пісенькі вона співала українською з ними, а Афанасьєва током по яйцях і це не найгірше що з ним робили.

юля+мертветчук+хуйло зробили з неї ікону, а коли випустили за два тижні вона похєрилась з героя в звіздец. в неті люди які псочатку пробуали пояснити що її не так розуміють що почекайте вже пишуть що не поїхала б вона назад в ростов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильно зробив що забрав бо спекуляції на ній вже затрахали. а тепер всі жріть і улибайтєсь і нє нада нам аружия.

 

140 і всі хочуть тільки крові і домінування. на простому аполітичному форумі який стосується тем про подорож коли скажеш що ти з України тобі блять що старе що мале  такого понаписує що ти ахєрєєш. і тому москалять треба зробити такі умови щоб не одне падло не змогло ніколи отримати громадянства нашої країни. дадуть громадянство і те гівно відразу вчить нас жити. накуй в мордор і вчи. хто там останній кому дали той їх вдупутат. такий хароший бо не голосував за анексію. а чого не голосував хоч один дибілоїд знає. а не голосував бо занадто швидко анексію замутили. а так він її (анексію) підтримує двома руками і ногами от вам не голосував хароший рускій. немає серед них хороших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди які по пару раз на рік їздять відпочивати за кордон це алкаши ледарі чи ніщєта. і вона підтримує хуйла. аж зуби клацають.

та і взагалі в чому ти мене хочеш переконати ти хоч сам врубаєшся? чи просто апапі@дэть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Clio23 сказано:

Ну от не суди всіх під одну дудку, українців таких самих тупих як кацапів які вірять тільки владі і більш нікому в нас хватає, от тебе приміром взяти, думати не вмієш віриш тільки Петру, так само і в рашці такі самі є, але це не означає, що всі такі.

Те що ти недалекий читай довбограй я зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Clio23 сказано:

Хто тобі сказав, що там 140 млн хочуть крові? оце ж вас зомбують!:huh:

Почитай їхні форуми, і побачиш якій процент хоче крові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Clio23 мочи порохоботів ;), але цукерки ховай під спойлер, бо від них вони можуть плодитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Clio23 сказано:

Нормальні люди немають часу сидіти на форумах і обсуждати політику

сам підтвердив що ти ненормальна людина.

 

Щодо пропаганди ти ще  з вчорашнього дня не дав відповіді. де вона і що і в який спосіб?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, Clio23 сказал:

Нормальні люди немають часу сидіти на форумах і обсуждати політику, бо яка б політика не була а працювати треба завжди. 

Тобто тут всі не нормальні!?  :eusa_clap:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, не всі 140 млн там такі зазомбовані.

Є відсоток людей адекватних. те, щовони ВВХ підтримують, то це 1) тупий страх опинитися у підвалах НКВД. І не більше.

Форуми - 95% диванні війська, а знаючи, що майже все, що вони пишуть можуть прочитати, то повертаємося до 1).

Моя сестра двоюрідна народилася і все життя живе у росії. живе з українцем з Сум. Приїздили на новий рік у Карпати. Ходили у Львові в Криївку.

 

І вони війни не хочуть. І їх ця ситуація за*бала. У них вибору  немає. Як там у Басти / Ноггано:

" В попытке что-то изменить немало людей сгинуло,
По приговору суда либо через киллера. "

 

 

Здесь даже солнца не видно  
Hide  

 

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ люто плюсую.

В самого жінка - з російським паспортом. Вона все добре розуміє. Зараз там. Каже, всі хто на "ти" з зомбоящиком твердять одне - Україна воює сама з собою. Ну і плюс "Америка, Гейропа" і інші шаблони. Не сперечається, не хоче сваритись чи щось доводити, нема сенсу. Те саме і я - тупо уникаю розмов з тими родичами на цю тему - бо нема кому щось доводити. Колись під'їбнув жінку, мол, теща то, напевно за хуйло голосує. Хєр там, теща тупо не ходить на вибори). Теща, кстаті, з Волині. Як приїзджає сюди, то вже тут сама боїться комусь щось доводити, бо родичі її загніздять по цій темі як 2 пальця.

 

Щодо Савченко. Нехай вона, при бажанні, хоч відсмокче хуйлу, за умови що він випустить полонених і політичних арештантів в РФ. Я буду стоячи аплодувати в разі успіху, бо мета виправдовує засоби. Нехай хоч душу дияволу продасть, аби їх випустили. Хто проти - вперед, поспілкуйтесь з родичами полонених, вони вам розкажуть про вас і про вашу гордість багато нового, особливо про місця куди цю гордість можна запхати і куди піти вам. Або хоча б запропонуйте свій спосіб. В іншому разі - язик самі знаєте куди.

Вся ця тема щодо Савченко, гордість за неньку, невизнання Захарченка з Плотницьким, це або офіційні слова, бо політики так і мусять казати (і при цьому думати інакше), або хєрня типу "на зло кодуктору - куплю квиток, піду пішки".

І якщо в разі успіху Савченко дадуть "Героя України" - це буде заслужено, а не так як у підароподібних співаків і політиків. В мене все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Rock сказано:

от такого їбанутого в ваші ради якраз і не хватало

"наші" ряди це що? Нефанати пороха? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, alexvvv сказано:

"наші" ряди це що? Нефанати пороха? 

думаю, він дебілів мав на увазі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Clio23 сказано:

 давай в ліпини зїздим

Тобі, Карамба, давно пора. В тебе явно якась шизофренія. Це вже твій десятий чи п'ятнадцятий клон. Не розумію чому ще не забанений. Тобі тут медом намазано? Що ти хочеш комусь довести на борді? Всі твої повідомлення не мають ніякого змісту, загальні фрази, які мають на меті розпалити суперечку між іншими учасниками форуму.

Ти або казковий дурник-троль, або писака за гроші від опонентів Мінстеця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

думаю, він дебілів мав на увазі. 

Понад 70% українців негативно оцінюють діяльність Порошенка

Вам комфортно жити серед дебілів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Rock сказал:

та ні , зрадофілів  ,які підіграють  колаборантам ,і рашистам в їх тажкій праці по розвалу України ,

 

вважаю доцільним буде назвати нас *пьятою колоною* , ну щоб точно, як в кацапстані було, ті там теж, замість демократії й справедливості, россію розвалити хочуть :) і підіграють гейропі й обамачму з гоздепом :) один в один як ми :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Clio23 а яка твоя тут місія, о наймудріший з наймудріших, просвіщати вхарити форум своїм клавіатурним недополітичним поносом?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Віталій СК said:

 

Ти або казковий дурник-троль, або писака за гроші від опонентів Мінстеця.

Опоненти мінстеця - це хто такі? Є якісь координати? Хочу резюме послати :) 

А щодо СаняТТ-Карамби я навіть спочатку думав, що це хтось з команди (власників) форуму пише. Ну такий собі спосіб генерації контенту, покращення індексації борди в різних пошуковиках і т.д. Але потім бачу, що людина просто стібеться з "розумників", які вважають всіх, в кого інша точка зору, "дебілами" та "колаборантами". Ті, в свою чергу, вступають з ним в дискусію і показують своє справжнє нутро. Одним словом, веселиться собі людина.

 

Згідний з тим, що Карамби деколи буває забагато на форумі. Трішки "тоньше" йому треба викладати свій потік свідомості. Але можеш добавити його в ігнор, щоб не бачити повідомлень, це ж просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, yu2007 сказано:

Згідний з тим, що Карамби деколи буває забагато на форумі. Трішки "тоньше" йому треба викладати свій потік свідомості. Але можеш добавити його в ігнор, щоб не бачити повідомлень, це ж просто.

Його не те щоб самого багато - а його клонів, реально багато :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, yu2007 сказано:

Опоненти мінстеця - це хто такі? Є якісь координати? Хочу резюме послати :) 

А щодо СаняТТ-Карамби я навіть спочатку думав, що це хтось з команди (власників) форуму пише. Ну такий собі спосіб генерації контенту, покращення індексації борди в різних пошуковиках і т.д. Але потім бачу, що людина просто стібеться з "розумників", які вважають всіх, в кого інша точка зору, "дебілами" та "колаборантами". Ті, в свою чергу, вступають з ним в дискусію і показують своє справжнє нутро. Одним словом, веселиться собі людина.

 

Згідний з тим, що Карамби деколи буває забагато на форумі. Трішки "тоньше" йому треба викладати свій потік свідомості. Але можеш добавити його в ігнор, щоб не бачити повідомлень, це ж просто.

Ну так боти з Ольгіно, нє?

На рахунок стібеться і веселиться. якось занадто багато постів в день він пише, причому зранку і до опівночі. Не може адекватна людина весь час присвячувати доказуванню незрозуміло чого незрозуміло кому.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Clio23 сказано:

а нічого окрім трупаків на першій лінії в Гараджі,

Стало видно всю суть поцреота...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Clio23 сказал:

люди немають часу сидіти на форумах

Так там ціла армія тролів,ботів, а наші думають що з "справжніми" людьми спілкуються :) І немає різниці які форуми і сайти, там ціле військо працює! Тільки тема міждержавна починається - вони о-па і тута :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...