Перейти до змісту

У Луцьку працівники торгових центрів хочуть відпочивати у суботу і неділю


ForZa

Рекомендовані повідомлення

Мова йде про оптимізацію.

Прогрес по любому йде до того, щоб ту саму роботу виконувати за менше часу.

Може  скоро будуть роботи замість продавців.

Хоча б в неділю:)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 78
  • Створено
  • Остання відповідь
1 минуту назад, Nokian сказал:

Може  скоро будуть роботи замість продавців.

не будуть, бо як робот зможе пояснити, що батарейок *в пульт* не існує в природі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Nokian сказано:

Нічого з нізвідки не береться.Щоб заплатити продавцю більшу зарплату-потрібна більша виручка.

А вона нині ну ніяк не зросте. Маю на увазі тижневу.Якщо наприклад вівторок теж вихідний, або ще й середа-то в інші дні тижня виручка буде більша і компенсує втрачені вихідні.

Тобто за 4 дні торгівлі можна заробити точне те саме, що й за 6. Але матимеш ще два дні вихідних,які нікому не завадять.

матИматЕка твоя, звичайно, правильна в сенсі перестановки/групування доданків :) АЛЕ! тут діють ще ринкові закони ;)

Якщо я, як і БІЛЬШІСТЬ пересічних потенційних покупців, працюю 5 днів на тижні з понеділка по п'ятницю, в суботу розгрібаю домашні "роботи", котрі назбирались за тиждень, і лише в неділю можу піти полазити годину-другу по базару, бо дружині потрібно щось вибрати (чи краще, чи дешевше, чи просто з іншими гудзиками), а тут виявляється, що базар не працює, ТО ЩО БУДЕ? Я буду вириватись з роботи в робочий час? - НІ, я піду просто в супермаркет/магазин/бутік і куплю там! І де буде твоя математика і "тижнева виручка"? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

;)  

— Ты только представь себе: меня нет, ты сидишь один и поговорить не с кем.

— А ты где?

— А меня нет.

— Так не бывает, — сказал Медвежонок.

— Я тоже так думаю, — сказал Ёжик. — Но вдруг вот — меня совсем нет. Ты один. Ну что ты будешь делать?..

— Переверну все вверх дном, и ты отыщешься!

— Нет меня, нигде нет!!!

— Тогда, тогда… Тогда я выбегу в поле, — сказал Медвежонок. — И закричу: «Ё-ё-ё-жи-и-и-к!», и ты услышишь и закричишь: «Медвежоно-о-о-ок!..». Вот.

— Нет, — сказал Ёжик. — Меня ни капельки нет. Понимаешь?

— Что ты ко мне пристал? — рассердился Медвежонок. — Если тебя нет, то и меня нет. Понял?

Hide  

"А якщо всі тц  синхронно не працюватимуть в неділю " - то це совдепія, утопія і нереалія :) 

МадМакс ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Nokian сказано:

А якщо всі тц  синхронно не працюватимуть в неділю?

Якщо буде попит, то буде і пропозиція... ринок... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З попитом нині все тугіше. І походу не тільки в нас.У Західній Європі вперше з часів ДСВ  у минулому році впали доходи населення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, Nokian сказал:

 

Може  скоро будуть роботи замість продавців.

Хоча б в неділю:)

 

Уже есть пример- аптека Копейка на Лесе.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так может петицию- перенести воскресный молебен на понедельник? 

И еще один непонятный мне пример из Праги: на Анделе каждую неделю организовывается фермерский рынок- в пятницу с 9 до 14, в это время большинство на работе...

И вообще не понятно, как можно жить без натуральных продуктов ( на всю Прагу  3 или 4 таких рыночка на 20-30 палаток, которые работают 1-2 дня в неделю).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, yvazhaemuy сказано:

"Не хлібом єдиним буде жити людина"  Неділя - це святе, потрібно йти до церкви, а не шопінги влаштовувати!  

Чувак. Це не сарказм?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, romanc сказал:

Уже есть пример- аптека Копейка на Лесе.))

А що там?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

А якщо всі тц  синхронно не працюватимуть в неділю?

 

святе місце пустим не залишиться.

по вихідних появляться бабки і тьотьки з палатками біля варшавки/ТЦ/вздовж доріжок в скверах і будуть торгувати все тими ж кофтинками, сподніми і т.д.

а далі ті ж самі базарніки будуть виходити на ці міні-базарчики, бо в інші дні до них ніхто не буде ходити,

і так поки знову видадуть петицію "прикрийте базарчик біля базару, бо то богохульники там тогрують!"

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, yucore сказано:

А в чому власне проблема, щоб тц в неділю відпочивали? 

Ву тому, що власники маючи важелі впливу на владу, навіть думки такої не допустять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, yucore сказано:

А в чому власне проблема, щоб тц в неділю відпочивали?

Ок. Я працюю з 8 до 17.  З Пн по Пт (І таких як я, ттобто, потенційних покупців, в місті половина платоспоможного населення)

І ТЦ працює з 9, до 18 з Пн по Пт.

Питання:

Коли я матиму час потрапити до ТЦ і купити потрібну мені річ ,якщо наш робочий графік збігається?

Скільки недозаробить ТЦ ввівши такий графік роботи?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли народ почне повально ходити в неділю в церкву, тоді і базар, і ТЦ самі, без вказівки, позачиняються. 

Але в нас такого не буде. Принаймні в найближче майбутнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, nickel сказал:

А що там?

Роботизированная продажа части лекарств. Прикольно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, romanc сказано:

Уже есть пример- аптека Копейка на Лесе.))

 

Щойно, romanc сказано:

Роботизированная продажа части лекарств. Прикольно.

шо то я не один раз там купував (на Лесі Українки), останній раз буквально в неділю, і "робота" бачив лише на рекламних плакатах... Три живих продавчині! Дві за прилавком, одна відразу при вході зліва. Яка роботизація?! Про що ти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значит не рассмотрел, сзади за стеклом стоит стелаж с лекарствами, выдача с него роботизированна, заказ спланшетов или терминала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, jack74 сказано:

Коли народ почне повально ходити в неділю в церкву, тоді і базар, і ТЦ самі, без вказівки, позачиняються.

+1

Ну, ми не настільки набожні ,як араби чи євреї.  І для нас прийти після відпущення гріхів на базар, щоб поскандалити, облаяти, карочє нагрішити  - це святе!

 

В мене 2 дні вихідних. Всього на-всього.  Субота, зазвичай, вирішуються домашні справи, які накопичилися протягом тижня.

Неділя - єдиний день, коли можна кудись вийти і щось подивитися / купити і т.д.

 

А ті продавці, які хочуть ходити у неділю до церкви - ходять. Міняються з напарниками, колегами - і ходять.

Тому, на мою думку, то все маячня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) реклама, це двигун торгівлі, звичайно, але тут про "робота" згадали в розрізі того, що він заміняє продавця. В "Копійці" ж це не заміна, а додаткова "фіча". От якби "робот" мені додому доставив, та ще й відразу в момент покупки через інет - оце ДАаа, а так... Яка мені різниця, хвідки вивалиться упаковка ліків, з віконечка, чи з рук продавщиці, якщо мені все-одно потрібно туди сунути свою дупу... 

Навіть навпаки, від гарненької продавчині в біленькому халатику приємніше ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, jack74 сказал:

:) реклама, це двигун торгівлі, звичайно, але тут про "робота" згадали в розрізі того, що він заміняє продавця. В "Копійці" ж це не заміна, а додаткова "фіча". От якби "робот" мені додому доставив, та ще й відразу в момент покупки через інет - оце ДАаа, а так... Яка мені різниця, хвідки вивалиться упаковка ліків, з віконечка, чи з рук продавщиці, якщо мені все-одно потрібно туди сунути свою дупу... 

Навіть навпаки, від гарненької продавчині в біленькому халатику приємніше ;)

Это хорошая идея для стартапа- вендинговый аппарат с доступом в инет с заказом через приложение. 

Экономия на купюроприемнике и панели выбора товара.)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схожий робот, здається, був в аптеці що навпроти Майдану, правда там він лише фармацевтам допомагав, знаходив і видавав їм потрібний товар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

робот-диспенсер давно не новина, в аптеці "Здоровенькі були", кілька років тому, працював девайс у декілька раз більший того, що у "Копійці", про цивілізовані країни - мовчу, там це вже буденність...
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...