Перейти до змісту

Шустер - все?


Rock

Рекомендовані повідомлення

Сильно хороша новина ,щоб бути правдою


Причиной прекращения работы канала называют нехватку средствТелеканал Шустера прекращает свою деятельность с 1 январяПричиной прекращения работы канала называют нехватку средств Телеканал журналиста Савика Шустера 3s.tv прекращает свою деятельность с 1 января 2017 года. Об этом говорится на Facebook-странице телеканала. Причиной прекращения работы называют нехватку средств на развитие канала. По словам Шустера, все телеканалы убыточные. "В этих условиях наша попытка работать по нормальным бизнесовым правилам оказалась неудачной: мы получили уголовные дела и штрафы от налоговой, а у Савика забрали разрешение на работу. Это все никуда не денется и после закрытия 3s.tv: с судебной волокитой еще предстоит побороться, и теперь без телеканала у нас почти не будет возможности рассказывать об этом обществу", - говорится в сообщении. Кроме того, сообщается, что по состоянию на сегодня сотрудники канала уже написали заявления на увольнение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ашотакоє? не хочуть платити у відкриту? а працювати по чорному налу ніяк не виходить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Відставити "все"...

Шустер знову вестиме ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера" на телеканалі "Україна"

Цитувати

На каналі Україна стартує нове соціально-політичне ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера».

Програма вийде в ефір 6 вересня 2019 року і виходитиме щоп’ятниці в прайм-тайм о 21:00.

«Я повертаюсь у нову Україну, країну сповнену надії і ми розраховуємо, що ця надія відобразиться у нашій студії. Я радію тому, що буду причетний до змін, що відбуваються у країні», – зазначив Савік Шустер

Директор канала Україна Вікторія Корогод зазначила, що країна переживає суттєві зміни: «Важливо, щоб суспільство розуміло, що відбувається у країні, і програма «Свобода Слова Савіка Шустера» є дієвим інструментом, який допоможе всім нам розібратися в подіях, які відбуваються. Ми раді вітати Савіка на каналі».

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але є ще надія для порохоботів - для них щовечора залишаються програми Марголіса /Ганапольського/, Вееересня і Кісєльова. Такщо раз на тиждень Шустер це не так страшно.:blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
On 28.07.2019 at 00:23, Basil сказано:

Відставити "все"...

Такі, да, сьогодні в 21.00 на каналі Україна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

Шустер-це ще один маркер розвороту країни. 

zaHARE, ну чого ж у Вас так все сумно))) Куди не кинь-все пропало. Чого розворот?)))) Може навпаки,  щось краще, що змінить в кращу сторону цю систему брехні і крадіжки, пустого трендіня і корупції?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, bublik007 сказано:

Може навпаки,  щось краще, що змінить в кращу сторону цю систему брехні і крадіжки, пустого трендіня і корупції?)

точно,

брехати, красти, триндіти  і корупціонувати будуть тепер будуть ті кому треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.09.2019 в 21:12, bublik007 сказал:

zaHARE, ну чого ж у Вас так все сумно))) Куди не кинь-все пропало. Чого розворот?)))) Може навпаки,  щось краще, що змінить в кращу сторону цю систему брехні і крадіжки, пустого трендіня і корупції?)

Шустер змінить в кращу(тобто потрібну) сторону ваші думки.  Ну, як мосейчучка. Було вже. "Жіть стало лучьше,жіть стало веселеє!" 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, zaHARE сказано:

Шустер змінить в кращу(тобто потрібну) сторону ваші думки.  Ну, як мосейчучка. Було вже. "Жіть стало лучьше,жіть стало веселеє!" 

В загалі, я мав на увазі політику держави))) Ну,  порівняння з Мосейчуком, Ви, троха теє, перегнули))) Чи краще , стало жити і веселіше?))) По краще ще рано казати(Петрик  стільки років обіцяв, так і не дочекались )))) ),  а от веселіше-так))) Де-хто з колишніх можновладців вдів пару памперсів одночасно, судова система обіцяє сюрпризи, недоторканих можуть доторкнути. А головне, як виявилось, не Томасом єдиним жива людина-35 хлопців повернулись додому. Думаю, це можна додати в розділ краще?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.09.2019 at 21:01, bublik007 сказано:

Почав українською, не гірше ніж де які наші "українці")))))

:) 

Цитувати

“Українську мову я теж вивчаю” - Савік Шустер

Спойлер

 

 

 

On 28.07.2019 at 00:23, Basil сказано:
Цитувати

Свобода слова Савіка Шустера за 6.09.2019

Спойлер

 

 

 

я сам не дивився...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, bublik007 сказал:

В загалі, я мав на увазі політику держави))) Ну,  порівняння з Мосейчуком, Ви, троха теє, перегнули))) 

 Я мав на увазі нашу скабєєву-  наталку мосейчук))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

 

59 хвилин тому, bublik007 сказано:

Порошенко , сьогодні, в студії  Шустера))))

Всіх на путч закликає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Віталій СК сказано:

 

Всіх на путч закликає?

Ні: "Я не я, і хата не моя":D

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...