Перейти до змісту

Зберемо комп'ютера


Holy

Рекомендовані повідомлення

Колись  на форумі бачив теми про збір комп'ютера для діток.
В мене стоїть без діла монітор LG1752s, хочеться його в добре діло віддати.
Можливо в когось якісь ідеї є, куди його віддати, пишіть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та регулярно тут збирають. якшо комусь треба, можемо знову зібрати. був десь комплект материнка+проц і ще щось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.11.2016 at 05:07, Holy сказано:

Колись  на форумі бачив теми про збір комп'ютера для діток.
В мене стоїть без діла монітор LG1752s, хочеться його в добре діло віддати.
Можливо в когось якісь ідеї є, куди його віддати, пишіть :)

Допоможіть, якщо ваша ласка. З повагою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 вже віддав(

В 25.11.2016 at 15:14, Basil сказал:

Я якраз шукаю ще один монітор для Луцького гарнізонного військового шпиталю, де лікуються наші хлопці.

 

але вони не такі дорогі, думаю, що разом з форумчанами можемо скинутись, ось тут бачив  500 грн, як вам така ідея хлопці?

3 часа назад, trifoz сказал:

Допоможіть, якщо ваша ласка. З повагою

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Про комп"ютер для діток, в садочок писав я. Добрі люди допомогли - діти з с. Милятин, Іваничівського району мають компа і баяна. Є ще декілька садочків. Якщо актуальні ваші пропозиції, або створити нову тему, або говорити тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, sobiratel сказано:

Про комп"ютер для діток, в садочок писав я. Добрі люди допомогли - діти з с. Милятин, Іваничівського району мають компа і баяна. Є ще декілька садочків. Якщо актуальні ваші пропозиції, або створити нову тему, або говорити тут.

Розписуте потреби в цій темі. Який садочок/школа, що для чого треба? тощо

щось та й назбираєм.

Бажано розписати хто ви, і яким чином відбувається передача зібраного добра. а то зараз є багато халявщиків та інших нехороших людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, sobiratel сказано:

комп"ютер для діток, в садочок

Ви мене звичайно вибачте, але нафіга діткам в садочок комп"ютер? Ще й якийсь старий зломок? Що вони на ньому будуть робити?

В школу я ще розумію... а в садочок навіщо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пояснював, попробую пояснити ще. Фонограми краще відтворювати з компа (ноута) ніж з ДВД. Далі - є багато розвиваючих програм ("Пізнайко", "Українські казки" тощо). Ведення документації, звітів, Мультики для дітей(телевізора немає). Це - частинка використання компа. І, взагалі, з Луцька до Маневич краще їхати на "Запорожці", ніж іти пішки. Щодо - хто я. Один з цих, що допомогли організувати. Так, трохи політики було, а де її зараз немає. Щодо конкретного садочка, де потребують ще компи, - напишу зразу, як тільки побачу реакцію на цю публікацію. Бо якщо поллється купа бруду щодо партії і піару, то краще сам тихенько знайду в іншому місці. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sobiratel матиму кілька "зламків"

Розгребу - то віддам.

Більшість на DDR1. Будуть комплекти материнка+проц+пм'ять+вінт (40гб)

Корпуса не маю. Бж не знайду :(

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Маю мамку і проц взавтра гляну де кому здавати на добре діло ? взавтра скіну фотки, бо навіть не знаю що то за диво?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...