Перейти до змісту

ice Bucket Challenge board.lutsk.ua


yucore

Рекомендовані повідомлення

Думаю більшість на борді чули про флешмоб, котрий поширився по всьому світу - Ice Bucket Challenge.

Для тих хто не в курсі, зроблю малий екскурс : IBC - флешмоб-компанія, котра направлена на благодійність. Людина обливає себе відром крижаної води, і в свою чергу кидає виклик 3 людям, котрі мають зробити те саме протягом 24 годин (вдома в ванній, на подвір'ї, де душа забажає), та викласти відео доказ зробленого. Хто відмовляється себе облити - передає гроші на благодійність (в штатах гроші йдуть в фонд вивчення бокового аміотрофічного склерозу, у нас не знаю чи є такий фонд, тому можна просто жертвувати гроші на благодійність, хто куди забажає). В ідеалі - облити себе і перечислити певну суму :) .

Отож, якщо люди "за" і є бажаючі запустити айс бакет челендж на борді, завтра я викладу відео, де кину виклик трьом нашим бордівцям. Егегей, є ще бажаючі? :)

lewis-stacy-icebucket-640x360.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю більшість на борді чули про флешмоб, котрий поширився по всьому світу - Ice Bucket Challenge.

Для тих хто не в курсі, зроблю малий екскурс : IBC - флешмоб-компанія, котра направлена на благодійність. Людина обливає себе відром крижаної води, і в свою чергу кидає виклик 3 людям, котрі мають зробити те саме. Хто відмовляється себе облити - передає гроші на благодійність (в штатах гроші йдуть в фонд вивчення бокового аміотрофічного склерозу, у нас не знаю чи є такий фонд, тому можна просто жертвувати гроші на благодійність). В ідеалі - облити себе і перечислити певну суму :) .

Отож, якщо люди "за" і є бажаючі запустити айс бакет челендж на борді, завтра я викладу відео, де кину виклик трьом нашим бордівцям. Егегей, є ще бажаючі? :)

Чи то я дуже практична і доросла, але зовсім цього не сприймаю. Дуже не люблю заморочливих флешмобів із незрозумілими іншомовними назвами і незрозумілою метою.

Я собі уявляю це так - в центрі міста якась людина мені "кидає виклик" (пропонує облитися крижаною водою). Це мені, мокрій, як курка, на маршрутці, стікаючи водою, додому добиратися? :)

Хто хоче дати гроші на благодійність, той дасть, без всяків викликів і флешмобів, без хитромудрих назв.

П.С. Зараз основна мета благодійних заходів - допомогти армії. Тож давайте просто скинемося нашим хлопцям, які зараз на сході. Думаю, що найкраще це зробити Дмитру, який кожного дня стоїть на зупинці навпроти Там-таму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я завжди коли йду повз пана Дмитра кидаю 20 грн.Мене більше бісять люди,які проходять мимо нього і навіть гривні не кинуть, типу їх це не стусується,людей похилого віку можна ще зрозуміти, грошей немає іт.д.,а от молоді кобіти з цацками на шиї...то вже незрозуміло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я завжди коли йду повз пана Дмитра кидаю 20 грн.Мене більше бісять люди,які проходять мимо нього і навіть гривні не кинуть, типу їх це не стусується,людей похилого віку можна ще зрозуміти, грошей немає іт.д.,а от молоді кобіти з цацками на шиї...то вже незрозуміло...

половина з тих *кобіт*, як ви висловились...навіть не скаже де зараз воюють((((на жаль такови реалії((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майже щодня гуляю в цьому районі з малою і бачу його. Це важка праця в спеку цілий день там стояти. На форумі не раз його згадували як дуже порядну людину. Дуже багато людей зараз збирають допомогу бійцям АТО, але, коли саме його біля Там-таму вперше побачила, то навіть сумніву не виникло, що ця людина може обдурити. Дійсно щось таке є в його очах.....те, що примушує вірити.

Давайте влаштуємо флешмоб для нього - кожен, хто буде в тому районі, нехай кине йому в скриньку пару гривень. Знаю, що більшість людей допомагає як може, комусь зручніше перекинути на картку, але саме для нього це буде дуже приємно. Тим більше, що спочатку скринька була повніша, а останні тижні бачу, що переважна більшість проходить мимо :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто хоче дати гроші на благодійність, той дасть, без всяків викликів і флешмобів, без хитромудрих назв.

воно то так, але якщо брати конкретний ALS ice Bucket Challenge, то воно дало свої результати. Можливо хтось бачить в цьому тільки те, що зіркам нема більше чого робити, це так для забави. Але якщо подивитись на те, що за минулий рік зібрали 19 млн $ благодійних внесків, а за останній місяць вже 22 млн. От і судіть самі чи потрібно було це дійство чи ні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому би просто не пожертвувати гроші на благодійність?

Суть - залучити якнайбільше людей до цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шонібудь.

І не треба мені казать "Ой! Це ж так кльово!"...

А ніхто і не збирався нічого казати, кожен має право на свою думку.

Шановні бордівці, от чого я не хотів, так це викликати негативні емоції або злість цією темою. Я в жодному разі не кажу, що займатися збором кошт на благодійність, на допомогу нашим військовим, на все інше потрібно саме так. В жодному разі створенням цієї теми я не хочу применшити внесок пана Дмитра та інших людей, котрі займаються волонтерством для наших військових в АТО.

Формат "змагання" був вибраний для залучення більшої кількості людей та пришвидшення всього процесу.

На мою думку, якщо ланцюжок людей буде збільшуватись, можна добитися певного результату. Хоча можливо не тут, і, можливо, я помиляюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку, якщо ланцюжок людей буде збільшуватись, можна добитися певного результату. Хоча можливо не тут, і, можливо, я помиляюсь.

Якщо не страшно - починай. Авось. ))

Хоч поржу з стадного інстинкту якими б він благими намірами не прикривався. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

тут холодної вони не треба - здоровя важливіше за простуду

В сети появился новый флешмоб по удерживанию колы между грудей

iaAr3NJ.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...