Перейти до змісту

Клуб любителів фантастики/фентезі


Рекомендовані повідомлення

On 05.01.2021 at 11:02, case_l сказано:

Це спойлер всього сюжету? 

походу.

Намагався подивитися цих "Вскормльонных волками" .... хуэта!

Скачав 1й сезон, став дивитися, зрозумів що то іпала ще та.

Спойлер

2 героя "мама", біла робот і "тато", чорний робот, типу синтетичні люди.

Прилітають напорожню планету, щоб заснувати нову колонію. (Втікають з "Землі", де воювали чи хз).

Одразу релігійні теми, одразу расові теми, кровіщє, кішкі і це все без смислу, як на мене.

Хоч там і Рідлі Скотт, вийшло тупо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Zheny@ сказал:

походу.

Намагався подивитися цих "Вскормльонных волками" .... хуэта!

Скачав 1й сезон, став дивитися, зрозумів що то іпала ще та.

  Скрыть контент

2 героя "мама", біла робот і "тато", чорний робот, типу синтетичні люди.

Прилітають напорожню планету, щоб заснувати нову колонію. (Втікають з "Землі", де воювали чи хз).

Одразу релігійні теми, одразу расові теми, кровіщє, кішкі і це все без смислу, як на мене.

Хоч там і Рідлі Скотт, вийшло тупо.

Ну на колір і смак як то кажуть... мені дуже навіть зайшло. Особливо такий кінець який дає зрозуміти що все відбувається в всесвіті "Чужих" "Прометея" і тд...

А Скот на темі релігій, сенсу життя, походження людства і тд завжди помішаний, тому тут нічого новго...Купа символізму і запутаний сюжет...

 

Ось цікавий розбір сюжету... УВАГА СПОЙЛЕРИ!

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Pavelix said:

Ну на колір і смак як то кажуть... мені дуже навіть зайшло. Особливо такий кінець який дає зрозуміти що все відбувається в всесвіті "Чужих" "Прометея" і тд...

А хочеш ще прикол?

В "Прометеї" та старому гідному бойовичку "Солдат" є відсилки на Blade Runner, тобто вони теж в одному всесвіті крутяться.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Ko3bMa сказал:

А хочеш ще прикол?

В "Прометеї" та старому гідному бойовичку "Солдат" є відсилки на Blade Runner, тобто вони теж в одному всесвіті крутяться.

Та розумію що притягнуто :D Може швидше просто хочеться щоб це був один всесвіт )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, Pavelix said:

Та розумію що притягнуто :D Може швидше просто хочеться щоб це був один всесвіт )

Spoiler

weylandTyrell.jpg

Spoiler

soldierSpinner.jpeg

 

Вперед - шукати відсилки :D

Spoiler

toddR2.jpg

 

toddR3.jpg

 

toddR.jpg

 

 

Spoiler

Nibian Moons Campaign, the Antares Maelstrom War, and the War Of Perdition's Flames: References to 'Star Trek II: The Wrath of Khan.'
Battle of Tannhauser Gate and Shoulder of Orion: References to 'Blade Runner.'
Doom MKIV BFG: Reference to the BFG - Big F***ing Gun - from the 'Doom' video games.
Plissken Patch: 'Escape from New Work' and 'Escape from LA' Kurt Russell played Snake Plissken in these films.
O'Neil Ring Award: 'Stargate' he played Jack O'neil.
Cash Medal of Honor: 'Tango & Cash' he played Lt. Gabriel Cash.
MacReady Cross: 'The Thing' he played MacReady.
Capt. Ron Trophy: Played title character in 'Captain Ron.'
McCaffrey Fire Award: 'Backdraft' he played Stepehen and Dennis McCaffrey.
Dexter Riley Award: He played Dexter Riley in 'The Strongest Man in the World,' 'Now You See Him, Now You Don't,' and 'The Computer Wore Tennis Shoes.'

USMC Smartgun from "Aliens"

 

 

Змінено користувачем Ko3bMa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.09.2020 at 19:27, case_l сказано:

А це творіння хтось зацінив?

Та так нічого ніби. Мені сподобалось

Витягуєть не на спецефектах а на філософських темах. Побачим що буде в другому сезоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, Ko3bMa сказал:
  Скрыть контент

weylandTyrell.jpg

  Скрыть контент

soldierSpinner.jpeg

 

Вперед - шукати відсилки :D

  Скрыть контент

toddR2.jpg

 

toddR3.jpg

 

toddR.jpg

 

 

  Показать контент

Nibian Moons Campaign, the Antares Maelstrom War, and the War Of Perdition's Flames: References to 'Star Trek II: The Wrath of Khan.'
Battle of Tannhauser Gate and Shoulder of Orion: References to 'Blade Runner.'
Doom MKIV BFG: Reference to the BFG - Big F***ing Gun - from the 'Doom' video games.
Plissken Patch: 'Escape from New Work' and 'Escape from LA' Kurt Russell played Snake Plissken in these films.
O'Neil Ring Award: 'Stargate' he played Jack O'neil.
Cash Medal of Honor: 'Tango & Cash' he played Lt. Gabriel Cash.
MacReady Cross: 'The Thing' he played MacReady.
Capt. Ron Trophy: Played title character in 'Captain Ron.'
McCaffrey Fire Award: 'Backdraft' he played Stepehen and Dennis McCaffrey.
Dexter Riley Award: He played Dexter Riley in 'The Strongest Man in the World,' 'Now You See Him, Now You Don't,' and 'The Computer Wore Tennis Shoes.'

USMC Smartgun from "Aliens"

 

 

о ні я не настільки задрот )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

" Вдали"- творіння від Нетфлікс про перший політ людини на марс! Цікаво,Маск це бачив? Серіал побудований по звичній схемі,вони собі летять,і кожної нової серії з ними трапляється якась нова фігня,а в кінці вони все ж досягають мети. Присутні елементи як фантастики так і драми. Тож в моєму випадку зайшов як фільм для вечірнього перегляду з дружиною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.01.2021 at 13:28, Ko3bMa сказано:

Doom MKIV BFG: Reference to the BFG - Big F***ing Gun - from the 'Doom' video games.

Ну з BFG(9000)то ясно куди відсилка.

Між іншим зброя мала так і називатися  - Big Fucking Gun. Але Джон Ромеро подумав, що це  не пропустить цензура і т.п. І вирішив додати до абревіатури ще 9000. Типу така модель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Теж вчора глянув, ну так собі, фантастики як такої - мінімум, переважно все про відносини людей і їх сутність. Здивувала кінцівка, але не буду спойлерити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Теж вчора глянув, ну так собі, фантастики як такої - мінімум, переважно все про відносини людей і їх сутність. Здивувала кінцівка, але не буду спойлерити.

мені чомусь кінцівка передбачувана 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, alexvvv сказано:

мені чомусь кінцівка передбачувана 

Я мав на увазі,  що вона абсолютно нелогічна і не витікає з передуючих їй подій.

А взагалі цей фільм напевне викладачі могли б включити в програму на якихось початкових курсах психологів для навчання аудиторії, типу а ось тут ви можете побачити такі-то людські страхи, інстинкти, стадність і таке інше :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Zheny@ сказано:

Ну , читав відгуки, так собі. Надто молодіжне.

я також читав відгуки, але оскільки то був капацський трекер і там  зараз прийнято обсирати все західне, вони вже не дуже об`єктивні  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, alexvvv сказано:

я також читав відгуки, але оскільки то був капацський трекер і там  зараз прийнято обсирати все західне, вони вже не дуже об`єктивні  

Трекер то кацапський, але люди не лише з кацапстана.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...