Перейти до змісту
HWman

Клуб любителів фантастики/фентезі

Recommended Posts

...
HWman    765

Ну і перше повідомлення буде про культовий "2001: A Space Odyssey" про існування якого знають далеко не всі любителі наукової фантастики, але тим не меньше фільм, котрий вийшов на "широкий екран" в 1968 році дій вражає, насамперед приємною візуальною складовою, по якій фільм не гірше сучасників, але при цьому має майже пів століття віку. 

Отже, пропоную обговорити один момент з фільму:
1421508430_573221824.png

На сумках напис "Аэолфлот", звичайно трохи комічно виглядає у космосі, але все ж... 68-й рік, холодна війна в самому розгарі а тут таке... Я вперше як дивився не замітив, але коли переглядав, до речі, на другий раз цей фільм дивиться зовсім по інакшому, якщо у перший раз був тяжкий для розуміння, то по другому колу викликає тільки захват.

Поширити це повідомлення

HWman    765

Виглядає багато обіцяючим, але останнім часом спостерігаю таку тенденцію, що сучасні ремейки старих фільмів відвертий шлак, аби нажитись, нажаль.

Поширити це повідомлення

yura-patriot    4 129

Ох! цей мені сподобався "Господин Никто"

Входит в списки:

Лучшие зарубежные фильмы 2009 года (30 место)
Лучшая фантастика 2009 года (2 место)
Лучшие фэнтези 2009 года (1 место)
Лучшие драмы 2009 года (19 место)
Лучшие мелодрамы 2009 года (2 место)

Поширити це повідомлення

HWman    765
В 04.07.2017 at 10:08, yura-patriot сказал:

Ох! цей мені сподобався "Господин Никто"

Входит в списки:

Лучшие зарубежные фильмы 2009 года (30 место)
Лучшая фантастика 2009 года (2 место)
Лучшие фэнтези 2009 года (1 место)
Лучшие драмы 2009 года (19 место)
Лучшие мелодрамы 2009 года (2 место)

Пам'ятаю, основна ідея фільму - любий вибір правильний. Але як на мене він до жанру фантастики не дотягує, суб'єктивно, звичайно.

Поширити це повідомлення

HWman    765

Із останніх свіжих у пам'яті фільмів про майбутне - Гаттака

filmz.ru_f_131769.jpg

Виглядає трохи антиутопічним, але все ж, концепт у фільмі доволі таки серйозний, читав що NASA признали такий варіант розвитку людства у майбутньому самим ймовірнішим.

Поширити це повідомлення

HWman    765
2 часа назад, [email protected] сказал:

Нудний, але доволі цікавий фільм.

Мене в першу чергу зацепив сам концепт, ніколи не думав над такими речами...

Поширити це повідомлення

Itzamna    803

1 частину бегущого переглядав недавно в рамках підготовки до другої частини,  дуже слабенько, на 3 бали з 10 тягне та мелодрама. Навіть ще нірвану переглянув, тоже слабенько. Не те що  з тих років- чужой, бразілія, нечто.

Поширити це повідомлення

yura-patriot    4 129
22 годин тому, Itzamna сказано:

1 частину бегущого переглядав недавно в рамках підготовки до другої частини,  дуже слабенько, на 3 бали з 10 тягне та мелодрама.

Так само пару днів назад, ледь-ледь додивився,але мура,чого колись від нього усі тащілися :sm128:

Поширити це повідомлення

HWman    765
23 часа назад, Itzamna сказал:

1 частину бегущого переглядав недавно в рамках підготовки до другої частини,  дуже слабенько, на 3 бали з 10 тягне та мелодрама

Можливо з сюжетом трохи затягнули, але візуально фільм дуже хороший, є багато хороших кадрів чи сцен. Думаю саме це його зробило культовим - революційні режисерські і операторські рішення, а ще саундтреки, дуже потужні.

Книгу не читав, щоб порівняти, але  затронуті цікаві концепти майбутнього у фільмі.

38 минут назад, yura-patriot сказал:

Так само пару днів назад, ледь-ледь додивився,але мура,чого колись від нього усі тащілися :sm128:

Важливу роль зіграла книга - "Do Androids Dream of Electric Sheep?", ось вона то дійсно культова.

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз