Перейти до змісту

Автоматизація будівництва будинків, майбутнє настало


HWman

Рекомендовані повідомлення

Те що учора здавалось чимось із області фентезі, сьогодні - реальність:
 

 

Будівництво будинку в 100 квадратних метрів, ця установка осилює за 48 годин.
 

Судячи з коментарів на ютуб - будівництво такого будинку у двоє дешевше звичайної, ручної, праці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось в мене сумніви закрадаються на рахунок міцності отих стін.та й який будинок за 48 годин?це він без фундаменту?чи фундамент то не частина будинку?

та й бригада з 4-5 майстрів які знають свою справу також за декілька днів може звести коробку будинку.а ще ж комунікації,накрити треба,а оздоблення,в відео щось не видно як ця машинка наприклад шпаклює))

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, Swyat сказал:

щось в мене сумніви закрадаються на рахунок міцності отих стін.

я так розумію, 3д принтер робить подвійні стіни, між якими потім заливаєтся бетон, тому походу все там норм з міцністю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як бути з армуванням?))читав колись що китайці замінили це пластиковою сіткою,але в нас по нормах таке не проходить))в січні того року вийшла стаття як китайці 3д-принтером пятиповерхівку збудували.для суміші використовували відходи скла,пластику та сталі.

та й можливо по європейським розцінкам це дешевше будувати принтером.але з українськими розцінками та можливостями ми ще років 100 будемо будувати все вручну

доречі якщо в середину заливати бетон,то чим тоді ця машинка краща за зйомну опалубку?поки що більше запитань ніж відповідей)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 час назад, Swyat сказал:

...та й бригада з 4-5 майстрів які знають свою справу також за декілька днів може звести коробку будинку.а ще ж комунікації,накрити треба,а оздоблення,в відео щось не видно як ця машинка наприклад шпаклює))

 

 

Ніхто не сперечається, але питання ціни?

Я як автор теми признаюсь - мені ніякі технічні деталі не відомі. Запитуйте у коментарях на ютубі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а нам як мед то й ложкою))) давай одразу все! і комунікації, і армуй, і фундамент сам заливай, потім пошліфуй, а так щоб дійсно вразило, то ще поклей шпалери і розстав меблі... от тоді дійсно прогрес! :lol: без образ) просто так і знав, що закритикують))) :) 

 

якщо  в стінах роблять армовку, а потім заливають, міцність дуже таки непогана) і дійсно все залежить від розчину яким друкують) а все інше руцями)  опалубку руцями роблять, а тут кнопочки жмакають) звести можуть і люди, але навйо..ся, а тут кнопочки жмакать) якось так певно) суть в автоматизації і що не потрібно руки зривати) я так думаю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, Ridec7 сказано:

а нам як мед то й ложкою))) давай одразу все! і комунікації, і армуй, і фундамент сам заливай, потім пошліфуй, а так щоб дійсно вразило, то ще поклей шпалери і розстав меблі... от тоді дійсно прогрес! :lol: без образ) просто так і знав, що закритикують))) :) 

 

якщо  в стінах роблять армовку, а потім заливають, міцність дуже таки непогана) і дійсно все залежить від розчину яким друкують) а все інше руцями)  опалубку руцями роблять, а тут кнопочки жмакають) звести можуть і люди, але навйо..ся, а тут кнопочки жмакать) якось так певно) суть в автоматизації і що не потрібно руки зривати) я так думаю)

що я можу сказати:економія в цьому випадку побудована на розцінках по будівельних послугах в європі,з нашими розцінками,та курсом долара людина яка керувати цим чудо-апаратом отримуватиме зарплату як бригада з 5-6 чоловік.а вартість такого будівництва навряд чи вийде в ноль з ручною роботою.

 

 

P.S.та й в нас поки будується коробка будинку,замовники можуть 10 раз місцями вікна поміняти,а з цим апаратом хз чи таке буде можливо)))тему можна було назвати як автоматизацію певних етапів будівництва,а не будівництва в цілому.також добавим той фактор що в нас люди будинки будують по пару років,заробив - вкинув.заробив - вкинув.не всі потягнуть одразу вивалити солідну суму грошей,в такому випадку краще купити готовий будинок(адже якщо вірити великим коментаторам ютуба з появою такого апарата ціна житла на вторинному ринку повинна впасти)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 час назад, Swyat сказал:

P.S.та й в нас поки будується коробка будинку,замовники можуть 10 раз місцями вікна поміняти,а з цим апаратом хз чи таке буде можливо)))тему можна було назвати як автоматизацію певних етапів будівництва,а не будівництва в цілому....

 

Хто знає, хто знаає, що нас чекає завтра з такими темпами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...