Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, xc90 сказал:

Друге фото - кладовки, гаражі в цоколі, серйозно?

Мав на увазі придомову територію.

1 час назад, xc90 сказал:

той самий Style Up з винесеною на околицю парковкою вже зданий)

Найбільша проблема Style Up - це розміщення будинків рядочками. На дитячому майданчику буде такий сквозняк шо капєц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Звичайно що обмовляться

І хто ж тоді понесе гроші такому забудовнику?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, volks сказал:

І хто ж тоді понесе гроші такому забудовнику?

Якому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, volks сказал:

Який збирається на лижи стати.

Як показує історія, несуть, тому що лох не мамонт - ніколи не вимре (не люблю цієї приказки, але вона найкраще підходить). 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, nickel сказал:

Як показує історія, несуть, тому що лох не мамонт - ніколи не вимре

Тобто знають від працівників, що забудовник збирається стати на лижи і все-одно несуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, volks сказано:

Тобто знають від працівників, що забудовник збирається стати на лижи і все-одно несуть?

ніт, якщо в процесі взнають що будинки так і залишаться недобудованими, впарюють квартири з великим дисконтом - ще більшим лохам.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, volks сказал:

Тобто знають від працівників, що забудовник збирається стати на лижи і все-одно несуть?

Ну от взнаєш ти щось інсайдерсько-стрьомне про забудовника. Скількох людей ти попередиш? Самих близьких і то якщо знатимеш, що вони цікавляться нерухомістю. Вони плюс-мінус так само. Тому така інфа витікає, але не далеко.

 

Давай вже пиши що сказати хотів, бо поки що ти своїми запитаннями лише підтверджуєш, що забудовник надійний, якщо досі все місто не знає, що власник зібрався встати на тапки.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, volks сказал:

Ну от для порівняння

ЖК Амстердам6_amsterdam006-min.thumb.jpg.6e7cc8caa203697934545e953e5cac34.jpg

 

ЖК Традиція

38757.jpg.9e882994a4d5669ecbb7962d44c68c9a.jpg

Відчувається різниця? 

Лифты есть? Или за здоровый образ жизни?)

Опять же в Ужгороде в 4 этажных новостройках очень редко где лифт есть, а уже третий этаж напрягает без лифта

Змінено користувачем romanc
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Написали багато всього, але по темі інформації малувато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, romanc сказано:

а уже третий этаж напрягает без лифта

да ну нах

ти - пенсіонер, чи мамочка з коляскою?

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, nickel сказал:

Тому така інфа витікає, але не далеко.

В еру інтернету в такому селі як Луцьк ця інфа розлетиться дуже швидко.

9 минут назад, nickel сказал:

Давай вже пиши що сказати хотів, бо поки що ти своїми запитаннями лише підтверджуєш, що забудовник надійний,

Та нічого я не маю проти цього забудовника

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, romanc сказал:

Лифты есть?

В Амстердамі мають бути.

40 минут назад, Bliksss сказал:

мамочка з коляскою?

Ну так квартири в новобудовах саме молоді сім'ї купують. Я, наприклад, хз як ті мами в п'ятиповерхівках візки совають по сходах.

Та і ще є купа категорій, яким важко по сходах підійматись. Та елементарно той же перелом ноги.

Змінено користувачем volks
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, volks сказано:

Та елементарно той же перелом ноги.

щодня?

23 хвилин тому, volks сказано:

Я, наприклад, хз як ті мами в п'ятиповерхівках візки совають по сходах.

я теж не бачив щоб мама совала візок на верхні поверхи. Візок навіть в совкових будинках (без ліфта) залишається мамочкою на першому поверсі, а ввечері тато заносить додому - якщо під'їзд стрьомний. Я совав на 4-й поверх і назад, ніразу не напряжно, а зараз під'їзд зачиняється - то сусіди велосипеди/візочки ночувати залишають - все норм.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, Bliksss сказал:

 

я теж не бачив щоб мама совала візок на верхні поверхи. Візок навіть в совкових будинках (без ліфта) залишається мамочкою на першому поверсі, а ввечері тато заносить додому - якщо під'їзд стрьомний. Я совав на 4-й поверх і назад, ніразу не напряжно, а зараз під'їзд зачиняється - то сусіди велосипеди/візочки ночувати залишають - все норм.

А в мене в знайомих в новобудові із зачиненої кладовки велосипед винесли.

Тільки навіщо ці танці щ бубном, якщо людство придумало ліфт. Ви ж не перете на пральній дошці, їсти на дровах не готуєте і т.д.

52 минуты назад, Bliksss сказал:
1 час назад, volks сказал:

Та елементарно той же перелом ноги.

щодня?

Ну да. Перелом же не на наступний день зростається.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, volks сказано:

Ну да. Перелом же не на наступний день зростається.

Як і немає впевненості що він взагалі буде ;)

9 хвилин тому, volks сказано:

А в мене в знайомих в новобудові із зачиненої кладовки велосипед винесли.

кладовка зачинена на копійчаний замок = відчинена кладовка

9 хвилин тому, volks сказано:

Тільки навіщо ці танці щ бубном, якщо людство придумало ліфт.

тільки через те що мешканцям 4-го поверху потрібен ліфт, вартість квартир на 1-2-3 поверхах зросте, хоча ліфт їм нах не потрібен, чи не так?

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Bliksss сказал:

да ну нах

ти - пенсіонер, чи мамочка з коляскою?

не збираєшся стати першим і мати другого ? чи думаєш потім добудують ? :D

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Bliksss сказал:

тільки через те що мешканцям 4-го поверху потрібен ліфт, вартість квартир на 1-2-3 поверхах зросте, хоча ліфт їм нах не потрібен, чи не так?

ліфт не потрібен лише мешканцям першого і часом другого поверхів, всім іншим він потрібен, всі інші, хто кричить, що їм ліфт не потрібен і лєхко совають коляски туди сюди (везе ж їхнім дружинам, чоловік цілодобово вдома і при першій потребі тарабанить каляску) при наступному виборі, при прочих рівних, думаю, виберуть будинок радше з ліфтом ніж без нього

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

не збираєшся стати першим і мати другого ? чи думаєш потім добудують ?

ну до пенсії же дожити треба )) хоча, місяць тому дідусь заїзджав у гості 80+ років, на 4 поверх без задишки - ні разу не спортсмен, і до років 65 палив, зараз ні, хіба тільки чарку на свято собі дозволяє.

18 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

ліфт не потрібен лише мешканцям першого і часом другого поверхів, всім іншим він потрібен

ти напевно не помітив, що мова йде про 4-х поверховий будинок? Якщо вище - тоді само-собою ліфт потрібен, але ,конкретно в цьому випадку - це значно вплине на ціну. Одне - розділити вартість ліфта на мешканців 9-ти поверхівки, інше - на 4 поверхи., чи не так?

 

18 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

що їм ліфт не потрібен і лєхко совають коляски туди сюди (везе ж їхнім дружинам, чоловік цілодобово вдома і при першій потребі тарабанить каляску)

потрібен, але, як я вже казав - у висотках. Стосовно совати коляски - це ж не кожен день, зранку виніс, на вечір забрав і знову ж таки, якщо мова про 2-5 поверх, вище - задовбаешся совати двічі на день.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Bliksss сказал:

ну до пенсії же дожити треба )) хоча, місяць тому дідусь заїзджав у гості 80+ років, на 4 поверх без задишки - ні разу не спортсмен, і до років 65 палив, зараз ні, хіба тільки чарку на свято собі дозволяє.

ти напевно не помітив, що мова йде про 4-х поверховий будинок? Якщо вище - тоді само-собою ліфт потрібен, але ,конкретно в цьому випадку - це значно вплине на ціну. Одне - розділити вартість ліфта на мешканців 9-ти поверхівки, інше - на 4 поверхи., чи не так?

 

потрібен, але, як я вже казав - у висотках. Стосовно совати коляски - це ж не кожен день, зранку виніс, на вечір забрав і знову ж таки, якщо мова про 2-5 поверх, вище - задовбаешся совати двічі на день.

Я жил или с лифтом или на втором этаже. Сейчас в своем доме. А вот пришлось походить со стройматериалами и мебелью на третий этаж хруща, ну его нафиг.

Я удивлялся домам в Праге, где ставят лифты в старые дома, бывает размером на 2 человека с ручными дверями как в старых автобусах, или снаружи пристраивают, и то лучше. А это современное, комфортное жилье.

Можно и про горячую воду так говорить, если постоянно мыться в душе холодной водой, здоровее будешь.

Змінено користувачем romanc
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, Bliksss сказал:

Як і немає впевненості що він взагалі буде ;)

Плануєш бути завжди молодий і здоровий? Як і всі решта жителів будинку. Ну удачі.

58 минут назад, Bliksss сказал:

кладовка зачинена на копійчаний замок = відчинена кладовка

Ну да. А біля вхідних дверей - це ж набагато захищеніше.

1 час назад, Bliksss сказал:

вартість квартир на 1-2-3 поверхах зросте, хоча ліфт їм нах не потрібен, чи не так?

Скажу як житель 2-го поверху і молодий батько - потрібен. А в нас ним навіть жителі першого можуть користуватись.

14 минут назад, Bliksss сказал:

ну до пенсії же дожити треба )) хоча, місяць тому дідусь заїзджав у гості 80+ років, на 4 поверх без задишки

А в мене в 32 роки артроз і скільки ще я зможу пересуватися сходами  - хз. 

18 минут назад, Bliksss сказал:

Якщо вище - тоді само-собою ліфт потрібен, але ,конкретно в цьому випадку - це значно вплине на ціну.

Та коли вже той совок вийде з голів.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, volks сказано:

Та коли вже той совок вийде з голів.

Який совок? мова про елементарні речі - вартість ліфта в 4-х поверховому будинку - значно збільшить вартість квартир, вартість ліфта від 1 млн. от і порахуй.

Звичайно, якщо мова про "клубні будинки" де вартість квадрата значно біле 1000 - тоді да, бачив ліфт і 4 поверховому будинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, romanc сказано:

Можно и про горячую воду так говорить, если постоянно мыться в душе холодной водой, здоровее будешь.

ну, з гарячою водою, це таке-собі порівняння, бойлер значно дешевший ніж ліфт. Хоча, я бачив в одному київському хрущі (4 поверховому) - індивідуальний ліфт, зовнішній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Bliksss сказал:

мова про елементарні речі - вартість ліфта в 4-х поверховому будинку - значно збільшить вартість квартир, вартість ліфта від 1 млн. от і порахуй.

Вартість пральної машини в десятки разів вища, ніж пральної дошки. Ще й електрику жере. 

Дивно взагалі про такі речі від людини з ІТ читати.

Тим більше вартість визначає ринок, а не собівартість.

9 минут назад, Bliksss сказал:

Який совок?

Наш, рідний. Який привчив, що 5 поверхів можна і без ліфта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...