Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

11 минут назад, Bliksss сказал:

Який совок? мова про елементарні речі - вартість ліфта в 4-х поверховому будинку - значно збільшить вартість квартир, вартість ліфта від 1 млн. от і порахуй.

Звичайно, якщо мова про "клубні будинки" де вартість квадрата значно біле 1000 - тоді да, бачив ліфт і 4 поверховому будинку.

А какая там будет стоимость "под ключ" и с комплектной кухней, типа во сколько в среднем на выходе выйдет жилье?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Serguk2909 сказал:

Шановні, Ви трохи відхилились від теми!;)

Так вы на Борде)). Или хотели порекламировать Крылья?)

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, romanc сказано:

А какая там будет стоимость "под ключ" и с комплектной кухней, типа во сколько в среднем на выходе выйдет жилье?

точна сума хз, там з самого початку обговорюються нюанси з дизайнером, тобто, нема такого, що половина мешканців вселились, а інші продовжують колхозити "євроремонт". 1000+ це базова вартість квадрата - без нічого, тупо стяжка без сантехніки.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, romanc сказал:

А какая там будет стоимость "под ключ" и с комплектной кухней, типа во сколько в среднем на выходе выйдет жилье?

ЖК Аместардам з ліфтом на 5 поверхів, з якісно кращим благоустроєм і паркомісцем для кожної квартири продають по тих же цінах, що і дев'ятиповерхівки з убогими дворами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, romanc сказал:

Так вы на Борде)). Или хотели порекламировать Крылья?)

Ні, хотів дізнатись більше конкретної інформації.

Можливо хтось щось знає, можливо хтось уже придбав.

Мали бажання придбати, але як дізнаались що частина квартир буде передаватись військовим - якось бажання пропало.

Дуже знайоме в минулому таке сусідство...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Serguk2909 сказал:

Ні, хотів дізнатись більше конкретної інформації.

Можливо хтось щось знає, можливо хтось уже придбав.

Мали бажання придбати, але як дізнаались що частина квартир буде передаватись військовим - якось бажання пропало.

Дуже знайоме в минулому таке сусідство...

Думаете из 30-40 активных участников борды будет несколько покупателей?

 

7 минут назад, Bliksss сказал:

точна сума хз, там з самого початку обговорюються нюанси з дизайнером, тобто, нема такого, що половина мешканців вселились, а інші продовжують колхозити "євроремонт". 1000+ це базова вартість квадрата - без нічого, тупо стяжка без сантехніки.

Я общался со строителем в Сумах, так он дома строит по 1000 за квадрат под ключ без мебели и участка. На сайте Крыльев указана около 600долл за черновую с однокамерными стеклопакетами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, volks сказал:

ЖК Аместардам з ліфтом на 5 поверхів, з якісно кращим благоустроєм і паркомісцем для кожної квартири продають по тих же цінах, що і дев'ятиповерхівки з убогими дворами.

И количество паркомест в 9  этажке будет максимум на половину квартир. А по факту будет стоять минимум процентов на 20 больше, чем количество квартир.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, romanc сказал:

И количество паркомест в 9  этажке будет максимум на половину квартир. А по факту будет стоять минимум процентов на 20 больше, чем количество квартир.

Так про то і мова. Ні зелені, ні дерев, дитячий майданчик на від@бись і паркомісць навіть не наполовину квартир. Ще й будинок - типова совкова дев'ятиповерхівка з розмальованим фасадом. І потім ще й умудряються в описі писати, що це елітне житло)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, romanc сказано:

Я общался со строителем в Сумах, так он дома строит по 1000 за квадрат под ключ без мебели и участка. На сайте Крыльев указана около 600долл за черновую с однокамерными стеклопакетами.

клубний дім на Коперніка - було 25 500 за метр, "голий"... зараз мабуть дорожче, будинок зданий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, volks сказал:

ЖК Аместардам з ліфтом на 5 поверхів, з якісно кращим благоустроєм і паркомісцем для кожної квартири продають по тих же цінах, що і дев'ятиповерхівки з убогими дворами.

тільки локація повне дно. Якби вони такий жк замість своєї супернової побудували, от це був би реально топ

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, zverexe сказал:

тільки локація повне дно. Якби вони такий жк замість своєї супернової побудували, от це був би реально топ

Так я про це ще на першій сторінці писав. Хоча для людей, в яких все життя на авто і є можливість порішати садочок і школу - це розташування навпаки топ. Не даремно ж Струмівка так забудовується.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, volks сказал:

Так я про це ще на першій сторінці писав. Хоча для людей, в яких все життя на авто і є можливість порішати садочок і школу - це розташування навпаки топ. Не даремно ж Струмівка так забудовується.

Но минус такого, "тягнучки". Стадо едет в одно время, в одно направление. Мы сами такие. Жена везет малого в садик и из садика 2км мин 20-30. Я еду раньше, но если запаздываю после 8-30 попадаю в такую же жопу. ( я офигел, когда первый раз попал, стоит больше км международной трассы)

Змінено користувачем romanc
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, romanc сказал:

Но минус такого, "тягнучки".

Ну це так. Чекаємо, що нарешті міська влада заборонить приймати у школи дітей з навколишніх сіл. І налагодить нормальний громадський транспорт в ці села.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і ще один плюс - ЖК Амстердам показує, що не обов'язково ліпити 9+ поверхів, двори віддавати під парковки, а дітям тулити типове різнокольорове лайно на майданчику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, volks сказал:

Ну це так. Чекаємо, що нарешті міська влада заборонить приймати у школи дітей з навколишніх сіл. І налагодить нормальний громадський транспорт в ці села.

И как это решит вопрос, за хорошие школы "решается", а маршрутками, те кто порешал не пользуются...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, romanc сказал:

И как это решит вопрос, за хорошие школы "решается", а маршрутками, те кто порешал не пользуются...

Ну то будуть стояти  в пробках.

 

4 часа назад, Cherman сказал:

Тіко той Амстердам не в Луцьку, а в селі.

Той випадок, коли в селі будують краще, ніж гОроді

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, volks сказал:

Ну і ще один плюс - ЖК Амстердам показує, що не обов'язково ліпити 9+ поверхів, двори віддавати під парковки, а дітям тулити типове різнокольорове лайно на майданчику.

А де в ЖК Амстердам буде паркінг? - навколо будинку

7 часов назад, volks сказал:

Той випадок, коли в селі будують краще, ніж гОроді

Вам тут натякають не на якість бу-ва чи кращий дизайн/проект, а те що це будівництво за містом і багатьом є не доступним (не дивлячись на ціну за 1кв.м). До такої квартирки сімї ще потрібно прикупити як мінімум 2 автомобіля  бо до маршрутки доведеться трохи довго "ковиляти" по полях. 

От навіть взяти ті ж Крила, як не як а Луцьк (для декого навіть найкращий район міста )))) і маршрутки ходять і садочки і школи - без авто можна обійтись і дитина сама з школи додому може прийти. 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, natalka) сказал:

От навіть взяти ті ж Крила, як не як а Луцьк (для декого навіть найкращий район міста )))) і маршрутки ходять і садочки і школи - без авто можна обійтись і дитина сама з школи додому може прийти. 

І в такому класному місці вліпили такий посередній проект.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по темі, на скільки я чула, власник орбітабуд - місцевий. Тому просто так він все не кине і не втіче.  Є земля під інші проекти - тому активи в підприємства  є. 

Щоправда до цього часу вони в основному будували таунхауси в районі Рованців... Мені здається що Крила - це їх перше висотне будівництво... - звідси можуть бути і наслідки

 

Територію по моєму не дуже облагороджують (дорогу не будували).  В Рованцях на обїзній (в районі  АЗС Укрнафта) є поворот там з нього видно кусочок їх Таунхаусів Green Home - дорога з обїзної - грунтова....

Зараз будують таунхауси в Ліпінах - райончик то нічого, але площі квартир від 112 кв.м.  і навіть при ціні від 15 тис.грн. виходить дуже дорога квартира, а прибудинкова територія дуже маленька...

Ще є в них одне типу "елітне" будівництво - прям в парку імені 900-річчя Луцька (там де Атовцям землю давали) - Клубний дім  "Шелест"  - там здається всього 4 квартири по 170 кв.м і від 20  тис.грн. за кв.м.

І ще земелька огороджена новий проект - в районі балки - а колись там цілий район на санках катався )))


 

Спойлер

 

1.jpg

2.jpg

 

 

Змінено користувачем natalka)
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, natalka) сказал:

по темі, на скільки я чула, власник орбітабуд - місцевий. Тому просто так він все не кине і не втіче.  Є земля під інші проекти - тому активи в підприємства  є. 

Місцевий і земля є.

10 минут назад, natalka) сказал:

Щоправда до цього часу вони в основному будували таунхауси в районі Рованців... Мені здається що Крила - це їх перше висотне будівництво... - звідси можуть бути і наслідки

Хіба в Луцьку перше, але вони не тільки в Луцьку будували. Раніше вони будували школи, лікарні і інші адмін будівлі, потім поступово перейшли на будівництво житла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А квартири взагалі подорожчали... Ще не так давно за 600-700 тис.грн. можна було найти 2к.  новобудову в межах Луцька,  а зараз найдешевші ціни лише в селах навколо Луцька. І то

 що не глянеш - то 1 млн.грн.

Звичайно, думаю з часом Луцьк розростеться і транспортне сполучення буде, але зараз його в достатній мірі не має...

Я теж люблю природу і щоб менше людей було - але в мене немає 2-ох авто і немає коштів на квартиру)))

Для "любітелей" природи, Ще Князев ЖК "Гордість" будує. Там взагалі ліс поруч https://fortecya.lutsk.ua/proekti

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, nickel сказал:

Місцевий і земля є.

Хіба в Луцьку перше, але вони не тільки в Луцьку будували. Раніше вони будували школи, лікарні і інші адмін будівлі, потім поступово перейшли на будівництво житла.

В Ковелі - 5-ти поверхівка максимум.

А і доречі вони офіс Ерідона будували - то один з працівників каже що щось намутили з теплою пілогою - бо вона постійно мокра - конденсат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, natalka) сказал:

В Ковелі - 5-ти поверхівка максимум.

Я й не казав, що вони з тисячолітньої історією. :) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, natalka) сказано:

будівництво за містом і багатьом є не доступним (не дивлячись на ціну за 1кв.м). До такої квартирки сімї ще потрібно прикупити як мінімум 2 автомобіля  бо до маршрутки доведеться трохи довго "ковиляти" по полях. 

 

Ну чому ж?

 

Новобудови в с. Липини майже в місті. Хто не знає, той і не зрозуміє, що башато з тих будинків знаходяться в с. Липини.

 

Правда ціна за м2 там можу бути ще дорожче, як в місті. :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Cherman said:

не за такі гроші.

А за які, за три копійки? Альо, перше грудня надворі: мінімалка зросла, пенсії збільшилися, кінцю епохи бідності вже більше двох років… :) 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...