Перейти до змісту

Класно бути ідіотом, ага?


HWman

Рекомендовані повідомлення

59 minutes ago, vaz75 said:

Істина. Я про це з кимось гризся на шпальтах Борди ще перед виборами в президенти Порошенка.

І тенденція не на покращення.

А ТИ ШО НЕ ПАТРІОТ  
Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, Sargio0 сказано:

Де ти бачив аби в європі людина захищала депутата який за 2 роки заробив грошей на декілька квартир їздить на новій бехі сімці здається  при депутатській зарплаті 15 тис грн і житті періодично в києві

Брехло тут ти. Тому що лізеш весь час у чужий гаманець, видаючи за істину інфу з жовтої преси. І оце твоє "Я знаю про..." - ніхрена ти не знаєш, дарагой. НІ ПРО ЩО І НІ ПРО КОГО.

Ти балабол-"псевдоправдоруб". А щодо матів... ну я на загал виставлю цитатку, як ТИ починаєш розмови у приваті:

Цитувати

Слухай ти уєблан, чмо ти не побрите, мені похуй як ти там волонтерив і що робив, но ти гавно був і гавном остався, дібілоїд

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зевс! Перестань банити карамбу!!! Ти граєш йому на руку, при тому що це "Сізіфов труд".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, difoto сказано:

Зевс! Перестань банити карамбу!!! Ти граєш йому на руку, при тому що це "Сізіфов труд".

та я не баню, "мордою не вийшов" для цього

 

я його в "спамери" - месаги самі зникають :)

 

я що до Сізіфа, мені 2 кліки мишкою, йому мило регати (або купляти готове), проходити валідацію і т.д. займає більше часу

+ обмеження постів для новозареганих..

 

хоче "посрати" нехай в ФБ валить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ko3bMa а яким тут боком?

Я таких патріотів щодня бачу: коли вказую йому на смердюче сміття під дверями, сморід розлитого сміття в ліфті і прапорець на лобовому склі його авто, то "це блять не моя справа, є прибиральниця, якій він (падло) платить гроші".

Згадай пісню, радянську "с чего начинается Родина", можна добавити "с площадки в подъезде твоём".

А ініційований мною суботнік по прибиранню і облаштуванню футбольного майданчика для їхніх же хлопаків (в мене дівчатка) території близ будинку був проігнорований (з 109 квартир прийшло 2, в т.ч моя). Вони роблять бізнес.

Так що все там правильно написано.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А давайте дійсно розберемо ситуацію (тільки навпаки) 

 

Давайте розберемо ситуацію:
Чудово вставати кожного ранку, вмикати телевізор, слухати що там говорять, приймати за правду, тобто геть вимикати критичне мислення;

Як погано вставши ввечері, відкрити книжку/блог  почитати, про себе назвати дурнем автора і сісти за написання критики на прочитане. 

Чудово вірити у те, що наша країна, наша етнічна група найкраща в світі, просто еталонний генофонд, прямо таки;

А ще кльово всім доводити що навкруги нас живуть просто фантастичні люди/нації і нам до них як до неба рачки.

Чудово думати, що наша етнічна територія дійсно наша, і навіть в думках не мати, що всі люди топчуть одну і ту ж планету Земля, дихають одним і тим же повітрям;

Підняти шкандаль із сусідом що він с...ка знову не прибирає за своїм собакою, яка цілу ніч гавкає чи там тобі під ноги викинув сміття і т.п. А китайці  - вони ж зовсім ох..ли що вони із екологією роблять.
Чудово приймати чужі думки за свої, не осмислювати їх, просто приймати як безкоштовний дарунок;

От хтось тільки подумав про щось і тобі розповів, а ти йому "Ну ти й тормоз" і давай йому свою точку зору нав'язувати і ще й гроші намагатись  збити за консультацію.
Чудово споживати те, що нам диктує реклама на біг-бордах//по радіо/по телебаченні/в інтернеті...;

Наїстись фаст-фуду, запити газованим напоєм, купити в аптеці ліків і від них дати дуба забронювавши собі файне місце на кладовищі з ящиком за  штуку баксів і залишити непогашений кредит своїм нащадкам...  
Чудово вірити у демократію, що ми частина чогось великого;

Треба вірити в анархію і що ти сам можеш все змінити навіть прикупити щось так на грам 700-800 в тротиловому еквіваленті для реалізації планів.

Чудово вірити, що у всьому винуваті політики;

Політики і влада ні вчому не винуваті.
Чудово навіть не задумуватись про глобальні проблеми, такі як голод, експлуатація людської праці, теранія, перенаселення планети, дуже низький рівень життя в на іншому куточку планеті... Навіть не знати про них;

Постійно думаю про те як в Амазонії маленька качечка може загинути тільки від того, що його зловить і з'їсть здичавіле місцеве населення просто жах, як уявляю, як вони його будуть патрошити. І взагалі, я там люди в Гімалаях без вай-вай жити можуть. 

Чудово навіть не намагатись зрозуміти як влаштоване наше суспільство, навіщо існують ті, чи інші речі...

Сьогодні ж сідаю писати працю по суспільній поведінці.  Окремо пару томів буде відведено для детального розгляду праці К.Маркса "Капітал". 2 - томи для обгрунтування необхідності в кожному будинку - газової плитки.

 

тепер я точно не ідіот! 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, santa11 сказал:

тепер я точно не ідіот! 

 

Ну це прозвучало як "викурив сигарету після сексу"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...
В 29.09.2016 в 20:32, HWman сказал:

LreCOuB.jpg 

Мене тут давно вже думка назріває, наскільки класно бути тупим, я навіть заздрю трішки.


Давайте розберемо ситуацію:
Чудово вставати кожного ранку, вмикати телевізор, слухати що там говорять, приймати за правду, тобто геть вимикати критичне мислення;

Чудово вірити у те, що наша країна, наша етнічна група найкраща в світі, просто еталонний генофонд, прямо таки;

Чудово думати, що наша етнічна територія дійсно наша, і навіть в думках не мати, що всі люди топчуть одну і ту ж планету Земля, дихають одним і тим же повітрям;
Чудово приймати чужі думки за свої, не осмислювати їх, просто приймати як безкоштовний дарунок;
Чудово споживати те, що нам диктує реклама на біг-бордах//по радіо/по телебаченні/в інтернеті...;
Чудово вірити у демократію, що ми частина чогось великого;

Чудово вірити, що у всьому винуваті політики;
Чудово навіть не задумуватись про глобальні проблеми, такі як голод, експлуатація людської праці, теранія, перенаселення планети, дуже низький рівень життя в на іншому куточку планеті... Навіть не знати про них;

Чудово навіть не намагатись зрозуміти як влаштоване наше суспільство, навіщо існують ті, чи інші речі...

 

Наболіло, чесно.

Раніше пригорало стосовно цього приводу, а зараз сприймаю як норму, є речі, котрі не зміниш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...