Перейти до змісту

Розвод з парфумами на АС 1


REVERS

Рекомендовані повідомлення

УВАГА – ШАХРАЇ!!!
(прохання сприяння і репосту)

Шановні друзі – допоможіть будь ласка зідентифікувати даних осіб, що на світлинах – котрі біля АС-1 розводять людей на гроші! Вони нібито спочатку даруючи пробники парфумів – а потім наздоганяють і вимагають гроші. Вчора мав необережність повестись на цих «комерсантів», але їхня безвідмовна схема вчора зі мною дала великий збій. Вважаю, що варто прочитати аби самим бути обачнішими і не потрапляти на гачок малих шахраїв у майбутньому, а також порадити як діяти далі.

Коротко про сам вчорашній інцидент: йдучи заклопотаним через АС-1 до варшавського ринку по своїх термінових справах до мене ніби за допомогою привітавшись звернулась молода дівчина (як з'ясувалось – звати її Тетяна Горбова, - її особистий публічний профайл у ВК -https://vk.com/id17009484) , яка стояла з хлопцем з наступним питанням: «Добрий день. Чи ви знаєте де є Порт Сіті?». Я по своїй доброті подумав що пара потребує допомоги і не знає як пройти. Я сказав що знаю і зупинився біля них аби підказати дорогу. Натомість мене відразу сповістили, що саме там на 3-му поверсі сьогодні відкрився салон парфумерії і з приводу такої події вони вирішили подарувати мені 2 пробника – говорячи ці слова дівчина мені швиденько тицьнула їх у руку. Я подякував і спробував піти далі по своїх справах – але пара швиденько мене наздогнала і почала вимагати гроші – я казав «раз це подарунок, то платити не зобов’язаний і тепер принципово не буду».

Відразу підбігла їхня головна аферистка (у білій куртці – звати Вікторія Олегівна Чепурнова, - її особистий публічний профайл у ВК -https://vk.com/id80667615) і почала вульгарно говорити і ще дужче вимагати кошти – я зрозумів, що це ніяка не благодійність а чистої води розвод на гроші. Я відмовився оплачувати, йдучи далі. Тоді ця Вікторія (великий спец і загартований психолог з розводу) заявляє, що я щойно вкрав ці пробники у цієї пари і в неї є багато свідків (як потім з’ясувалось ця компанія налічувала як мінімум 6 осіб). Зазвичай у таких ситуаціях, коли люди так як я потрапляють на гачок – це найдієвіший спосіб якщо не отримати гроші за свій втюханий товар, то бодай було 100% гарантією, що дані пробники повернуться назад до їхніх попередніх горе-власників. Я відразу зрозумів всю суть маніпуляцій і щоб не гаяти час викликав патрульну поліцію.

Не буду забирати ваш час розповідаючи інші подробиці, які ця Вікторія Чепурнова постійно вигадувала патрульним: і що я хвора людина, і що вони ці пробники мені подарували – а найгірше те, що вона почала погрожувати та шантажувати, що якщо я не відмовлюсь від написання своєї скарги – то вона зараз напише зворотню заяву про те, що я її побив. Благо наряд патрульної поліції сказав їй, що зараз відразу поїдемо знімати побої і за подачу неправдивих свідчень з такими звинуваченнями вона може отримати вже не адміністративну а кримінальну відповідальність. А те, що ця ситуація відбувалась біля АС-1, де можна переглянути всю ситуацію з камер відеоспостереження її привело остаточно до тями.

Отож я чекаю і готуюсь до розгляду моєї заяви в міліції по суті щодо даної групи осіб, що мають на моє переконання всі ознаки шахрайської діяльності. Маю прохання – якщо ви знаєте даних осіб – будь ласка повідомте мені про це! А також якщо серед моїх друзів та знайомих є особи, котрі на жаль також стали жертвами даного виду шахрайства – зголосіться аби об’єднати спільні зусилля і покінчити з таким нечесним бізнесом. Також шукаю адвоката та друзів-фахівців, які би мене проконсультували на подальші кроки. Репост вітається.

 

http://lutsk.rayon.in.ua/news/10207-znaishli-dvoh-shahraiok-iaki-hotili-obchistiti-luchanina?utm_source=Group_FB&utm_medium=cpc_FB+&utm_campaign=Facebook_utm

 

1_13590347_1090522041034501_707899384326

2_13600332_1090521974367841_602980684864

3_13606846_1090521977701174_916586045752

5_13619981_1090522037701168_750686910393

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досить стандартна для Луцька тема втюхування лєвих духів за гроші. Я на таких час від часу натикався на Лесі Українки. Теж відразу тицяли в руки, багато розповідали а потім, правда за гроші казали майже відразу, з понтом що ці духи стоять дорого але так як це акція то виробник їх відає за символічну суму в 20грн, чи щось таке. Причому теж завжди підходили коли я ішов заклопотаний, і відразу починали нагружати розмовами, я завжди відмовлявсь від таких подарунків, хоча підсвідомо спокусу купити виникала, мабуть саму розмову там таки грамотно будують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ці ділки промишляють по всій області. Раніше на Лесі Українки (Радянській) їх було багато і часто, зараз щось не зустрічав. Перші рази чемно відмовлявся, а потім просто посилав, бо інакше до них не доходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 роки назад була така ситуація але без поліції, підійшов до мене чоловік подарував пробник парфумів, потім коли я подякував він мене наздогнав і сказав що він коштує 20 грн, я віддав його назад і швиденько пішов.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чи та лярва в білій курці не має точки в Порт-Сіті на 3-му поверсі, бо щось таке там точно є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буквально вчора я їх теж бачив.

Йшов з Формули до авто яке стояло за ТЦ Варшавський і біля АС дівчина, як виявилось Тетяна Горбова, із молодим чоловіком запитують в мене: чи знаю я де знаходиться Порт-Сіті? Я чесно кажучи троха завис, думав про своє і секунд 10 я не міг згадати де той Порт-Сіті. Відвернув від них голову в сторону Там-Таму і тільки хотів сказати що Порт-Сіті в тому напрямку як мені в руки щось дівчина почала тицяти. Я на таке відразу реагую коротко: відвертаюсь та йду. Я гадав що вони в мене запитують дорогу, а тут реклама якась пішла...

 

Сухо видавив з себе Порт-Сіті там, показавши пальцем в сторону Там-Таму і розвернувшись пішов в свому напрямку. Та вслід чую: 

- Мущина, візьміть пробник.

- Ні, дякую!

- То ж візьміть будь ласка.

Думаю собі: канікули, студенти заробляють пару гривень, та нафіга мені той пробник? Я мовчки пішов далі.

 

Тоді я навіть і не міг собі подумати що тут така афера закручена )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене так не одноразово зупиняли на Кравчука біля ринку і біля Старого базару, причому одні і ті самі хлопці (не ці люди, що на фото). Я їх і далі часто бачу там же. Теж намагались щось запитатись, а потім про парфуми починали говорити. Я лише першого разу зупинилась, відповіла на перше питання, а потім відмовлялась і йшла собі, бо розуміла, що люди хочуть щось мені втюхнути... У свій слід чула якесь бурмотіння (підозрюю, що лайку в мою сторону або ще щось безглузде і неприємне). Але я не думала, що це все так серйозно і працює, як схема "разводу". Я думала, що це звичайні продавці парфумів, як ті, що ходять по різних установах і пропонують свої товари працівникам (окуляри, шкарпетки, білизна, книжки. все, що завгодно...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

деякий час назад вже лазили приставауни по Волі і Лесі Українки з такими пропозиціями

ці підараси своїми діями руйнують віру в людей до добро і вибивають охоту допомогати комусь

 

я, коли бачу таку фігню, підхожу і голосно кажу - Я знаю де ЩОСЬ-ТАМ, ідемо заведу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто ігнор без будь-яких слів і самі втікають, як мтс на базарі. І взагалі ніяких проблем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, ferryman сказано:

Якщо вимагають гроші - треба чек просити :)

В маршрутці завжди чек берете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, ferryman сказано:

Якщо вимагають гроші - треба чек просити :)

Точно, а по якому місцю проводити, якщо в мене банківська карточка? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Barugan сказано:

В маршрутці завжди чек берете?

ага,

квиточок називається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була місяць назад в Бердичеві, та сама ситуація, це якась піраміда развода українців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені нагадало про пацанчиків з голубами на Високому замку в Львові. Троє веселих парнєй з шуткамі-прібауткамі нав"язливо тицяють голубів, щоби з ними сфотографувалися типу безкоштовно, а потім відходять і кличуть сєрйозного пацика, який вже щасливим власникам фоток озвучує прайс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, yurgen сказал:

Мені нагадало про пацанчиків з голубами на Високому замку в Львові. Троє веселих парнєй з шуткамі-прібауткамі нав"язливо тицяють голубів, щоби з ними сфотографувалися типу безкоштовно, а потім відходять і кличуть сєрйозного пацика, який вже щасливим власникам фоток озвучує прайс

А мені як в Египті як був на фабриці глиняній біля виходу сиділи бідуїни (гід казав шо тут все ок, безпечно і культурно, непонятно куди не веземо) і тицяли хрестики з якогось каменя безкоштовно, мол це безплатно, подарок персонально для тебе. А як тільки візьмеш в руки каже шо, ну скільки за нього дасиш? Дай 1-2 доллара, скільки тобі не жалко. А віддаєш назад, то починає кричати і істєрити шо ти жлоб чи ше щось таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, yurgen сказано:

Мені нагадало про пацанчиків з голубами на Високому замку в Львові. Троє веселих парнєй з шуткамі-прібауткамі нав"язливо тицяють голубів, щоби з ними сфотографувалися типу безкоштовно, а потім відходять і кличуть сєрйозного пацика, який вже щасливим власникам фоток озвучує прайс

Ого! Я і не знала, що там таке є. Багато разів була на Високому замку і, на щастя, не потрапляла до тих парнєй. Та і не чула від львів'ян про такі разводи... Давно там таке було, чи то зараз таке там почалось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це напевно ті гівнюки які обклеюють дошку оголошень на моєму під'зді в 3 шари своєю єрундою "з/п європейського рівня", "бізнес-леді шукає помічника" і тп.

Але певно потягне хіба на "хуліганство".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один мій знайомий, коли циганка  навязливо хоче погадати йому, каже - вгадай в якій клесі зараз у мене..правій ,чи лівій?

На цьому приставання відразу закінчуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, Nokian сказал:

 каже - вгадай в якій клесі

РОЗШИФРУЙТЕ БО НЕ ДОГАНЯЮ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, yurgen сказано:

Мені нагадало про пацанчиків з голубами на Високому замку в Львові. Троє веселих парнєй з шуткамі-прібауткамі нав"язливо тицяють голубів, щоби з ними сфотографувалися типу безкоштовно, а потім відходять і кличуть сєрйозного пацика, який вже щасливим власникам фоток озвучує прайс

мені так з орлом зіпсували настрій. всунули дівчині орла на Високому замку в Львові і стали вимагати за фото 200 гривень)я сказав що дам 10 а ні то нічого не дам. ситуація така ж . на мене став тиснути якийсь бритоголовий бик) в висновку дівчина дала йому 10 грн. хоча я сказав що я нічого не дам взагалі) Бик взяв 10 гривень, сказав що вони ж такі  ж люди) і взагалі я їх образив своїм наєздом)))
А і ще дуже ці гопарі доброзичливо вимагали взяти мій фотік і пофотографувати мене) я різко сказав що не дам. Думаю це був би додатковий важіль впливу. Отримавши фотік в руки. вже разом з биком -вимагали б 200 грн)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...