Перейти до змісту

Шукаю власника банківської карти


Foxik

Рекомендовані повідомлення

Прошу вашої допомоги у ідентифікації шахрая - власника картки Ощадбанку № 5104 77** **** 0158. Додаткову інформацію надам у особистому повідомленні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага доженуть і ще раз допоможуть. Скажуть все через кримінальне провадження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходиш в приват 24, оформляєш перевід зі своєї карти на вказану кілька грн, перед підтвердженням там пише ще раз номер карти і ім!я власника, потім відмова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходиш в приват 24, оформляєш перевід зі своєї карти на вказану кілька грн, перед підтвердженням там пише ще раз номер карти і ім!я власника, потім відмова.

неможливо оформити такий платіж, бо шахрайський пішов не через приват24, а через систему Portmone, а тоді вже на ощадбанк. У виписці прихватбанку висвічується тільки текст "переказ коштів", а куди і кому взагалі не вказано. Виглядає так ніби банк провів платіж в нікуди, і навіть квитанцію по ньому видать не може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платіж в нікуди? Схоже, "Ощадбанк" в темі.

та ну? а ось це

шахрайський пішов не через приват24, а через систему Portmone, а тоді вже на ощадбанк.

якщо платили через сторонній сервіс, то кінцевого отримувача - не покаже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платіж в нікуди? Схоже, "Ощадбанк" в темі.

та ну? а ось це

шахрайський пішов не через приват24, а через систему Portmone, а тоді вже на ощадбанк.

якщо платили через сторонній сервіс, то кінцевого отримувача - не покаже...

так, тільки видно дату, точний час, суми та 10 цифр ощадкартки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходиш в приват 24, оформляєш перевід зі своєї карти на вказану кілька грн, перед підтвердженням там пише ще раз номер карти і ім!я власника, потім відмова.

Якщо не помиляюся, то прізвище і ім'я власника показується, якщо карта Приватбанку, а в ТС шукає людину по ощадбанківській карті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви ето там по обережніше, незаконне збирання інформації про особу (ст 182 кк) може мати для вас наслідки. Якщо вас кинули - пишіть заяву в міліцію.

заява є, а ПІБ та адреса не конфіденційна інф-ція

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В обласному управлінні МВС є відділ по поротьбі з кібер злочинністю, можливо там допоможуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...