Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Дайте пораду: де копать.

Ситуація в наступному.

Є роутер TP-Link wr-1043nd rev V2 з DD-WRT на борту, підключений по Аірбайтс 100мБ\с

Ноут HP Envy m6 з Win10x64 на борту і заміненим (по такій же причині малої до 6мб\с на торентах швидкості) Wi-Fi адаптером Intel(R) Centrino(R) Advanced-N 6205 300 мБ\с

Налаштуваннями роутера добився стабыльного теоретичного каналу 300 мБ\с, але в релії більше 6мб\с на тореньах вседно не дає (напряму до провайдера доходить 10,2 мб\с).

Методом підбору вибрав найшвидший ( :) ) канал 12.

Хто порадить, де копати далі?

Додаю скріни:

1. Налаштування роутера:

2016-06-11 (2).png

 2. ІnSSider

2016-06-11.png

3. Швидкість прямого бачення по Wi-Fi

5395463074.png

4. Швидкість прямого підключення до лан-порта роутера (патч-кордом):

http://www.speedtest.net/my-result/5395411725

5. Торрент по Wi-Fi

2016-06-11 (3).png

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Копати налаштування драйвера безпроводового адаптера ноутбука. Inssider на Вашому скріні показує максимальну швидкість безпровідного з'єднання 450Mbps.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, r3T5 сказал:

Копати налаштування драйвера безпроводового адаптера ноутбука. Inssider на Вашому скріні показує максимальну швидкість безпровідного з'єднання 450Mbps.

З іншим адаптером (150 мбіт\с) було те ж саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

802.11n як правило має два варіанти 150 і 300 МГц, що означає що використовуються канали шириною 20 або 40 МГц. насправді ж там не 40, а два канали по 20.

Це не ті канали що є привичні для вас 1-12 (1-14) але щось подібне. Там взагалі чорт голову зламає, особливо якшо розбирати стандарт 802.11ас, або 5 ГГц...

Разом з тим на АР і client мають співпадати налаштування. Здається на роутері все включено як слід. осталось вам перевірити ще на ноутбуці. можливо в драйверах щось недовключено, чи вимкнено по дефолту.

це перше

 

друге!

ви мали б орієнтуватись що таке реальна а що таке теоретична. в теоретичній швидксті закладено ідеальні умови, відсутність перешкод і т д.

+ в віфі є величезна кількість службових даних, які потрібні для корекції помилок і так далі.

отже якшо відняти службові дані, додати помилки, перешкоди то з теоретичних 54 буде реальних 20, з 150 буде до 50, з 300 буде до 100 мбіт. точних даних непомню. але десь так.

 

третє!

в торенті зазвичай пише не мегабіти в секунду а мегабайти! між ними 8 раз різниці. це шкільний курс інформатики.

отже цілком реально що у вас в торенті 10,2 мегабайти в сек, а отже десь 80 мегабіт.

перевіряйте реальну швидкість в диспетчері задач в вкладці мережевих зє'днань. там навроти віфі 300 мбіт буде %% швидкості. помножте процент на ваші теоретичні 300 і побачите реальну швидкість інтернету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, ви трохи спутали - швидкість інтернету (пропускної каналу) вимірюється в Мбіт, а торент вимірює в Мбайтах ( об'єм інформаціїї ), це різні речі.

У вас теоретично 300 мБ\с (300 Мбіт), фактично по Wi-Fi швидкість падає на третину, а то і більше.

Тобто, 6 мб (Мегабайт) торенту рівне 48 Мбіт швидкості.

http://kalkulator.pro/data-storage-conversion.html

Також гляньте, який стандарт підтримує ноутбук - b-g-n, у мене роутер підтримує до 150 Мбіт, а ноутбук підтримує протокол тільки b і g ( тобто до 54 мбіт), тому в налаштування роутера виставив діапазон частот g

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що робиться в додаткових налаштуваннях адаптера?

 

wifi.PNG

 

зокрема в мене є таке:

 

wifi2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теоретики, досить вже теорій. Я з компом на "ти" і вже давно. Розрізняю біти і байти.

По факту: по шнурку використовується майже вся смуга інтернету від провайдера.

По вайфаю ріже до 50 мбіт/сек на прийом. Але на віддачу сьогодні було і 81 мбіт/сек.

Драйвер стоїть дефолтний від вінди. Інтеловський ( для він 8.1, бо для 10- ки немає) не ставиться: крутиться колесико і зникає без наслідків.

Не можу в'їхати що крутити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, laser сказал:

802.11n як правило має два варіанти 150 і 300 МГц, що означає що використовуються канали шириною 20 або 40 МГц. насправді ж там не 40, а два канали по 20.

Це не ті канали що є привичні для вас 1-12 (1-14) але щось подібне. Там взагалі чорт голову зламає, особливо якшо розбирати стандарт 802.11ас, або 5 ГГц...

Разом з тим на АР і client мають співпадати налаштування. Здається на роутері все включено як слід. осталось вам перевірити ще на ноутбуці. можливо в драйверах щось недовключено, чи вимкнено по дефолту.

це перше

 

В мене канал 2,4 ГГц MIMO 3x150 мБ\с, з шириною 20+20 мГц (канали 12+8).

Про 802.11АС і 5ГГц не будемо.

 

7 часов назад, laser сказал:

друге!

ви мали б орієнтуватись що таке реальна а що таке теоретична. в теоретичній швидксті закладено ідеальні умови, відсутність перешкод і т д.

+ в віфі є величезна кількість службових даних, які потрібні для корекції помилок і так далі.

отже якшо відняти службові дані, додати помилки, перешкоди то з теоретичних 54 буде реальних 20, з 150 буде до 50, з 300 буде до 100 мбіт. точних даних непомню. але десь так.

 

Так на 300 мБ\сек немає 100, а є 50, нажаль, при прямій видимості (ноут біля роутера)

7 часов назад, laser сказал:

третє!

в торенті зазвичай пише не мегабіти в секунду а мегабайти! між ними 8 раз різниці. це шкільний курс інформатики.

отже цілком реально що у вас в торенті 10,2 мегабайти в сек, а отже десь 80 мегабіт.

перевіряйте реальну швидкість в диспетчері задач в вкладці мережевих зє'днань. там навроти віфі 300 мбіт буде %% швидкості. помножте процент на ваші теоретичні 300 і побачите реальну швидкість інтернету.

Вже писав вище.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановний, з компом на ти, а говорите як якась неосвічена баба, вибачте. яке колесико крутиться? =) вручну драйвера ставити вмієте?

тут читали розшивровку ftp://ftp.pdspc.com/PDSTouch/(11)Wimax+WLan/WLan/HOWFW0357G/HOWFW0357G/Win7/Docs/RUS/adaptusr.htm ?

на сайті інтела були? http://www.intel.ru/content/www/ru/ru/support/network-and-i-o/wireless-networking/000005585.html

про це в курсі?  Системы шифрования WEP и WPA-TKIP не совместимы со стандартом 802.11n.
Если в конфигурации задано шифрование по протоколу WEP или TKIP, скорость передачи данных не будет превышать 54 Мбит/с.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@laser Сам ти баба. Образи тримай при собі.  Якщо тобі треба все дослівно розжовувати, то проходь повз, в твоїх порадах я не потребую. ДОСИТЬ ТЕОРІЯМИ РОЗКИДАТИСЯ!!!

По-перше, шифрування йде по протоколу WPA2 Personal.

По-друге, неофіційних драйверів не ставлю принципово, драйвера Інтела (звідси) на цю картку це EXE-файл, той що сам розпаковується, а не архів, він не ставиться (про це колесико я писав), ніде на диску я розпаковані файли не знайшов  Вручну його як поставити? (на всяк випадок - механізм оновлення драйверів  вручну я знаю).

Колесико (при запуску установщика драйверів): 2016-06-11 (6).png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніхто тебе тут ображати не збирався, але ти сам перший почав.

ти просив пораду - тобі кілька кваліфікованих людей дали поради по суті, а ти сказав що ми тут теоретики, а ти advanced user, в той же час не даєш повного опису ситуації яка склалася.

рівень твоїх знань ПК мені не відомий, отже описав всі можливі варіанти. якщо тобі важко просто сказати що ти це вже знаєш, або робив то краще помовч, і не запитуй людей. бо морочиш голову собі і нам.

теоріями тут ніхто не розкидався, тут у нас тільки теоретична швидкість 300 мбіт, все  інше - практика і досвід.

 

драйвера на диску слабо шукав, розпаковуються (Wireless_17.16.0_De32) вони в папку типу C:\Users\_ЮЗЕР_\AppData\Local\Temp\{09e498c1-5de8-4e9d-0c66-926dce5cfc0e} остання папка може мати інші цифробукви. в середині 4 файли netwen00 з розширеннями INF SYS DAT CAT

а також папку на зразок sef27F8.tmp в тому ж місці з іншими версіями файлів та програмою установки цих драйверів.

моя вінда запросила установку, але видала проблему з цифровим підписом.

далі розбирайся сам.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, laser сказал:

ніхто тебе тут ображати не збирався, але ти сам перший почав.

Я почав? А бабою хто обізвав? Тобі таке подобається? Мені ні. Обмінялися мінусами. Проїхали.

7 минут назад, laser сказал:

ти просив пораду - тобі кілька кваліфікованих людей дали поради по суті, а ти сказав що ми тут теоретики, а ти advanced user, в той же час не даєш повного опису ситуації яка склалася.

рівень твоїх знань ПК мені не відомий, отже описав всі можливі варіанти. якщо тобі важко просто сказати що ти це вже знаєш, або робив то краще помовч, і не запитуй людей. бо морочиш голову собі і нам.

теоріями тут ніхто не розкидався, тут у нас тільки теоретична швидкість 300 мбіт, все  інше - практика і досвід.

 

Так просив, і вдячний за поради. Жені, до прикладу (хоч ту менюшку я лопатив). Кому ще? В тебе в першому твоєму пості було раціональне зерно на початку, але потім ти спустився до теоретичних швидкостей, перешкод і т.п. Хоча я на старті писав про "пряму видимість роутера".

А мій меседж "про теоретиків" більше до Бормотухи стосувався, ну і іщоб відсіяти інших майбутніх дописувачів, хто почитав там трошки, тут трошки, починають умнічати, Персоналій щодо тебе не було. 

Далі прошу тільки по факту проблеми. Або в приват. ОК?

19 минут назад, laser сказал:

драйвера на диску слабо шукав, розпаковуються вони в папку типу C:\Users\_ЮЗЕР_\AppData\Local\Temp\{09e498c1-5de8-4e9d-0c66-926dce5cfc0e}

остання папка може мати інші цифробукви. в середині 4 файли netwen00 з розширеннями INF SYS DAT CAT

моя вінда запросила установку, але видала проблему з цифровим підписом.

далі розбирайся сам.

 

Немає в мене такого. Ніяких запросів, окрім "колесика" немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте звузити смугу до 20 мгц, якщо є налаштування потужності антени, спробуйте різні налаштування і тест.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Revolver сказал:

Спробуйте звузити смугу до 20 мгц, якщо є налаштування потужності антени, спробуйте різні налаштування і тест.

Пробував і те і друге, результат - зменшення швидкості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автору топіка.

1. Перевірити налаштування роутера: Метод аутентифікації має бути WPA2-Personal ! Режим для діапазону 2,4GHz - лише N. Ширина каналу для діапазону 2,4GHz - 40MHz. Firewall можна виключити - толку з нього мало.

2. Налаштування драйвера безпровідного адаптера ноутбука:

Ad-Hoc QoS Mode - WMM Enable.

802.11n Chanel Wight for 2.4 - 40MHz або якщо такого режиму немає тоді Auto.

Енергозберігалки краще вимкнути (для WiFi і в Планах живлення) - часто криво працюють.

3. Апгрейд, даунгрейд драйвера безпровіжного пристрою ноутбука, якщо інсталятор не працює - поставити драйвер примусово. В Intel часто випускають кривуваті драйвера для ноутбучних WiFi, інколи старіший драйвер є кращий.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.06.2016 at 19:57, vaz75 сказано:

По вайфаю ріже до 50 мбіт/сек на прийом. Але на віддачу сьогодні було і 81 мбіт/сек.

А це вже цікаво.

 

В самій програмі торенто-качалці немає обмеження?

Файрволи там всякі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Zheny@ сказал:

А це вже цікаво.

 

В самій програмі торенто-качалці немає обмеження?

Файрволи там всякі?

Ні, дефолтний віндовсовський.

Але ж по "шнурку" ж норма.

:sm128: 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, vaz75 сказано:

Але ж по "шнурку" ж норма.

Як щодо перевірити саму плату віфі де-інде?

може сам порт ріже шв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Як щодо перевірити саму плату віфі де-інде?

може сам порт ріже шв.

Спробую на жінчин Лєново поставити, якщо Біос не з "чорним" списком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

Проблем все ж в роутері

От бачиш, виключив проблему віфі карти :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

От бачиш, виключив проблему віфі карти :)

 

Ще ні. Такої ж думки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Revolver сказано:

в DD-WRT баг.

Не скільки  баг, скільки овер дофіга налаштувань. І дето шото не то налагоджено

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...