Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

В 12.03.2024 в 20:07, msice сказав:

Покиристуюся трохи часу то дам знати більше!

Ну то як враження після роботи місяць часу ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.03.2024 в 16:28, AnimaNoir сказав:

Стоїть такий самий роутер. В стандартній двушці 5гц( роутер в дальній кімнаті) на балконі вже ледве тягне. 
Це стандартна ситуація для роутерів 5гц, особливості мережі. Реально найпростіше ще один як ретранслятор постапвити.

Стоїть Redmi AX3000 в стандартній панельній двушці на дві сторони будинку.

В протилежному кінці квартири 5гГц - всі поділки і швидкість падає на 5-10 мегабіт з майже 100

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.04.2024 в 16:37, SergLutsk сказав:

Ну то як враження після роботи місяць часу ? 

Я теж вже днів 10 користуюся Xiaomi BE3600.

На розпродажі вийшов 36,67$.

Всі вони для китайського ринку, що добре. Веб-інтерфейс легко перекладається через Google-перекладач або офлайн плагін RUMIWIFI. На Android в додатку Xiaomi Home - англійська, якщо в телефоні системна українська. Є руснява, але вона окремо не обирається, ну і добре.

 

BE3600 на моїх цегляних 61 м² вистачає з головою. В найгіршому місці (балкон) мій Google Pixel 6a б'є всі поділки і 450+ Мбіт. У вітальні та спальні 800+ Мбіт. В дитячій (за несучою стіною) 500+ Мбіт. Роутер стоїть в коридорі.

 

Взяв BE3600 також знайомому. То з третього поверху панельки через кімнату (роутер також в коридорі) на вулиці телефони cпокійно крутили відео у високій якості.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що з відвалами зв'язку, не буває ? Перезавантажень не потррбує ? Якщо по максимуму нагрузити скажімо одним девайсом важким торентом, інші девайси не страждають на цей період ? Хоча я бачу в тебе  тариф гігабіт, то певно важко навантажити таку сітку :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.04.2024 в 16:55, INVICTUS сказав:

Стоїть Redmi AX3000 в стандартній панельній двушці на дві сторони будинку.

В протилежному кінці квартири 5гГц - всі поділки і швидкість падає на 5-10 мегабіт з майже 100

Так у вас роутер як мінімум в два рази дорожчий. Плюс wifi 6

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.04.2024 в 11:43, SergLutsk сказав:

А що з відвалами зв'язку, не буває ? Перезавантажень не потррбує ? Якщо по максимуму нагрузити скажімо одним девайсом важким торентом, інші девайси не страждають на цей період ? Хоча я бачу в тебе  тариф гігабіт, то певно важко навантажити таку сітку :D

За цих 11 днів не перезавантажував жодного разу. Коли крутяться торренти, на інших девайсах проблем не помічав. Все стабільно. Втім, як і на попередньому Xiaomi AX1800.

Відверто кажучи, різниці на практиці не відчув. Лише трохи вищі цифри в спідтесті, але не суттєво. Виграв я всього потроху: новіше залізо, новий стандарт, більше місця на полиці (BE3600 лише вертикальної орієнтації) і 250 грн. (старий AX1800 продав дорожче).

Змінено користувачем MaestroA
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.04.2024 в 18:07, MaestroA сказав:

Відверто кажучи, різниці на практиці не відчув. Лише трохи вищі цифри в спідтесті, але не суттєво

Ну власне цією тезою можна і підсумувати висновок щодо доцільності придбання. Якщо наявний девайс працює без нарікань, то і особливого сенсу його міняти немає.

 

Єдиний момент, що мені мозолить душу, те що мій наявний роутер обмежений 100-мбітним портом, відповідно жирніший тариф не візьмеш поки його не зміню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.04.2024 в 12:45, SergLutsk сказав:

Ну власне цією тезою можна і підсумувати висновок щодо доцільності придбання.

Ну це я порівнював з Xiaomi AX1800. А якщо твій роутер ще 100-Мбітний, то скоріш за все ти відчуєш різницю у всьому.

Але якщо не горить, то краще почекати розпродажу. Бо вчора брав ще одному знайомому, то найдешевше вийшов 43,85$.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшов і мені ах3000т, перешив на опенврт, а потім почитав вас і замовив ще й 3600, хоча в квартирі досі mi router 3g на падавані чудово справляється. Треба продати як мінімум 3000-ного, ще нікуди не викладав, якщо є бажання, пишіть, новий, прошитий... 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/12/2024 at 10:20 PM, NeoN said:

Прийшов і мені ах3000т, перешив на опенврт

з якою метою перейшов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.04.2024 в 07:59, case_l сказав:

з якою метою перейшов?

Та навіть з принципу не бачити китайської(без костилів), стандартна адмінка(а не 192.168.1.31), гори налаштувань, розблоковані і доступні всі канали в максимальній потужності сигналу(хоча і в Китай версії потужності не зарізані). Я звісно згідний, і 10% не використовуємо потенціалу, але не хочеться навіть припускати, що одного дня виявиться, що весь трафік роутера фільтрується на серверах в Китаї, як от з їх камерами, що натикані по Україні, тим паче, що все зроблено власними силами.

 

ПС. Якщо питання в тому, чи потрібно рядовому користувачу змінювати прошивку, якщо він просто створює дві мережі(2,4 і 5 гц), і користується, то думаю ні .

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...