Перейти до змісту

Допоможіть з виборо спінінга та комплектуючих на щуку для початківця.


Такер

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, veter сказал:

хватає провокаторів, які малоінформативними постами виводять із рівноваги, а потім ще й накаляють обстаканівку з виглядом типу "а шо я, я нічьо... "

до лікаря звернися, виведений з рівноваги, *персен* заспокоїть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 139
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 4 тижня потому...

Щоб не створювати подібну тему, напишу тут.  Що можете сказати про Fenwick?  (вартує- 1735 грн.)

Material:  Carbon

Casting rod: 6'6"/198cm
Spinning rod: 7'/210cm
Power:  M
Model:fenwick EC662M-MF
Action:medium
Line weight:8-19lb
Lure weight:1/4-5/8oz

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, wwork сказано:

Щоб не створювати подібну тему, напишу тут.  Що можете сказати про Fenwick?  (вартує- 1735 грн.)

Material:  Carbon

Casting rod: 6'6"/198cm
Spinning rod: 7'/210cm
Power:  M
Model:fenwick EC662M-MF
Action:medium
Line weight:8-19lb
Lure weight:1/4-5/8oz

Тут прописано 2 бланки вони по різному працюють, а взагалі стрій медіум не користується попитом у переважної більшості знайомих рибаків (популярний стрій - фаст, екстра-фаст). Для мульта медіум я б точно не брав для гарного твіча потрібен кілок, а це - лапша. Тест 7-18 гр. специфічний, я б сказав вузьконаправлений. Цікаво модульність карбону глянути і кільця які на ньому стоять. Якщо це дійсний америкос - це одне питання, а якщо Чайна то зовсім друге діло. З Китайських палок можна за таку ціну і щось краще вибрати .

 

П.с.: а взагалі якщо ліг в руку - то зовсім третє діло :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купив собі спінінг 2-10грам мікроджиг салмо.Хочу підібрати катушку і плетінку. Якщо буде катушка ryobyi ecusima 1000 і плетінка приміром товщиною 0,1мм, чи можливо краще взяти катушку 2000?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Dars сказал:

Екусіма краще підходить під товстіші шнури, а ексія навпаки під тоненькі.

але ціна в два рази ексії вища

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, dimon18 сказано:

купив собі спінінг 2-10грам мікроджиг салмо.Хочу підібрати катушку і плетінку. Якщо буде катушка ryobyi ecusima 1000 і плетінка приміром товщиною 0,1мм, чи можливо краще взяти катушку 2000?

в мене на 2-10 стояла 2000-ка - політ нормальний із шнуром 0,10. Різниця між 1000 і 2000 - діаметр шпулі різний (шпулі взагалі взаємозамісні), вага катушок в цих типорозмірах практично одинакова.

 

Ексія - гарна мясорубка але у малодосвідчених користувачів і без додаткової калібровки скидає петлі, переконався на власному досвіді. Коли постає питання вибору між Ексією та Екусімою я б вибрав Заубер (користувався - шикарне катло від ріобі), але тоді постає питання цінового діапазону хотілки ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, dimon18 сказано:

але ціна в два рази ексії вища

Якщо раз з економете на катушці згодом полиняєте декілька разів на шнурі, і нервах. Особисто маю ексії в 1000 і 3000. Рік користуюся шнурами різних виробників, і ще не один не покашлатів. А перед тим користувався тебеном за рік викинув 3 катушки шнура. Я не переконують брати ексію, але для важкої роботи з приманками ця катуха ціна-якість оптимальна. І шнур не вбиває.Зараз на рибраї акція на них.  Може там ціна вам підійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, dimon18 сказано:

а як скажете на рахунок катушок Дайва Лагуна?

Дешеві Дайви і Шимано не айс, я б не рекомендував брати. За ці ж гроші можна підібрати щось краще з брендів попроще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Dars сказал:

Якщо раз з економете на катушці згодом полиняєте декілька разів на шнурі, і нервах. Особисто маю ексії в 1000 і 3000. Рік користуюся шнурами різних виробників, і ще не один не покашлатів. А перед тим користувався тебеном за рік викинув 3 катушки шнура. Я не переконують брати ексію, але для важкої роботи з приманками ця катуха ціна-якість оптимальна. І шнур не вбиває.Зараз на рибраї акція на них.  Може там ціна вам підійде.

сайт рибацький рай?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Lisovic сказал:

Дешеві Дайви і Шимано не айс, я б не рекомендував брати. За ці ж гроші можна підібрати щось краще з брендів попроще.

ну добре, а бренд фаворіт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Dars сказал:

Так.

Ну так там зараз немає в наявності такої катушки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, dimon18 сказано:

ну добре, а бренд фаворіт?

Тут нічого не можу сказати, хоча сам користуюсь їхньою сіріус, але ловив всього пару рибалок, поки враження хороші, а як вона себе поведе далі буде видно, правда трохи шумна як для топової моделі.

Як працюють більш бюджетні моделі не маю уявлення навіть в руках їх ніколи не тримав. Хоча ні, крутив на виставці їхній ураган, враження непогані, думаю буде не гірше брендів в тій же ціновій категорії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.07.2016 at 11:47, dimon18 сказано:

ну добре, а бренд фаворіт?

Ловив лише Ріобі, Шімано і Фаворітами. Нічого поганого сказати про Вензу чи Регзу не можу, але кажуть, що раз на раз не приходиться, бо Китай виробник (хоча в Китаї зараз все виробляють, навіть Японські катухи). Ріобі чомусь подобаються найбільше (ціна/якість), хоча були 2 шт Шімано Твінпавер і Ультегра - це жир, але ціна висока

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене теж є дві шимано exage 1000fb і 2500 rс. В принципі непогані котушки, правда rd вже мала більші люфти в порівнянні з попередньою серією. Якщо я не помиляюсь то із бюджетних лише починаючи з цієї моделі ставлять підшипник в вузол ролика лісковкладача, тому дешевші моделі брати для спініга немає сенсу.

Правда з нинішніми цінами вона не така вже і бюджетна, і в моделі 2014 року переробили капітально механізм в сторону зменшення розмірів, не знаю краще це чи гірше, я вже вирішив не брати цю модель, взяв фаворіт сіріус, яка навіть дешевше обійшлась маючи при цьому металевий корпус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який розмір? Сильно шумить якщо швидко крутити?

Відпишися потім як працює і які враження від неї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хтось порадити катушку-м'ясорубку щоб дьоргати воблера від 100мм. Бо моя ексія3000 не тяне, вб'ю до кінця сезону. Бюджет 1000-1599.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Dars сказано:

Може хтось порадити катушку-м'ясорубку щоб дьоргати воблера від 100мм. Бо моя ексія3000 не тяне, вб'ю до кінця сезону. Бюджет 1000-1599.

важко щось порадити, воблера більше 90 мм не маю :D

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Lisovic сказал:

Який розмір? Сильно шумить якщо швидко крутити?

Відпишися потім як працює і які враження від неї.

ну я не профі, тому пробував не багато. але як на мене, то все тихенько працйює, шумів ніяких не чути. Розмір шпулі 2000 і 2000s

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, Dars сказал:

Може хтось порадити катушку-м'ясорубку щоб дьоргати воблера від 100мм. Бо моя ексія3000 не тяне, вб'ю до кінця сезону. Бюджет 1000-1599.

Чому не тягне?

Я 3000-кою смикаю 110-ки тільки так, 130-ки (маю копію Рудри) дуже важко їй даються, тут вже мульт треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, "ALEX" сказано:

Чому не тягне?

Я 3000-кою смикаю 110-ки тільки так, 130-ки (маю копію Рудри) дуже важко їй даються, тут вже мульт треба.

Я згідний, орбіт 110 це максимум для неї. Але під агресивний твіч ексію школа. В руках відчувається що нагрузка при ударах на безкінечний вінт велика. Їй важкий джих побарабану, а удари ні.

Мульта щось не хочеться купувати, бо не всі до нього пристосовуються. Може раніше попробувати, покидати, але  не маю де... у всіх м'ясорубки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...