Перейти до змісту

Допоможіть з виборо спінінга та комплектуючих на щуку для початківця.


Такер

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 139
  • Створено
  • Остання відповідь

Якщо не поспішати, то гадіка до 1500грн можна купити. В мене їх було вже два. Перший 2,13 з тестом 14-48(якщо не помиляюсь). Ним можна і торпеду на "скаку" зупинити. Тяжкий. Рукоядка для мене за довга, твічити було не зручно.Продав. Зараз кидаю 1,98м 10,5-32грм. Легкший. Джиг 20грм без напрягу, гачки розгінає. По воблера від 90мм. Менше можна но треба приловчитись. Палка надійна, фурнітура нормальна. Поки що задоволений, але не на всі 100%, сам не знаю чому. 

П.С.Купував їх на барахолках, економія була відчутна. Другий, дятько з Рожищ продавав, ще ева була в цилофані. А в взагалі зараз акції, треба пошнирити, можна в бюджет влісти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю  Favorite Professional в тесті 5-25. Купував десь років 5 тому. Субєктивно - чудовий універсал. По співвідношенні ціна якість кращих для себе на той час не знайшов. В товариша є з тестом 4-20. Нарікань також не чув. Єдиний його недолік, про який читав на теренах інтернету зустрічаються розєднання верхньої і нижньої частини під час рибалки. В мене такої проблеми немає.

Якщо винятково для берегової ловлі особисто я взяв би щось довше. 

@sanjul, моя порада - потрусіть спінінги, які тут вам рекомендують, в магазині і беріть який найкраще ляже в руку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На фінішній прямій...  

Обираю між http://zolotoykaras.com.ua/gad-gancho-gan-702mlf/ , http://zolotoykaras.com.ua/gad-gancho-gan-662lf/ та http://zolotoykaras.com.ua/gad-harrier-hrs662lf/ . Що порадите?

Начитався форумів де пишуть, що Harrier більше універсальний. Власники Gancho як з чутливістю в даного спініга при тесті 3-12, 4-16??? Чи можна буде комфортно ловити на 4-16 окуня на силікон?

Наскільки велика різниця між 1,98 та 2,13 при ловлі з берега?

Що для новачка краще в тесті 2-10, 3-12 чи 4-16 для ловлі окуня та щуки?

Дякую!

P.S. Розумію багато запитань! Допоможіть з вибором!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, sanjul сказал:

P.S. Розумію багато запитань! Допоможіть з вибором!

Сам створював цю тему щоб визначитись, критерії були приблизно як у тебе але бюджет бюджетніший. Начитався порад форумчан (за що всім велике дякую) проте так і не зміг визначитись бо постійно дивився і хотілось кращого, а відповідно дорожчого, Та розумів, що треба крім того ще купляти приманки і оснастку. Зробив так: якось був у Німеччині, в тих дальших сторонах, і купив на барахолці і палку  і котушку, спінінг новий але старішої моделі і котушка такого  типу. було там багато всього і торгуватись можна було, вибирати але я тоді ще був в тих справах зеленіший ніж зараз. Цієї осені вперше був на рибалці і мав нормальні, як на мене, щучки і 1 окунець випадковий.

по спінінгу: довжина здається 1,9 і тест 3-14 чи 3-16 грам і фірма Балзер, пише франція. Котушка 2000. ловлю з  лодки. Всім задоволений, а особливо тим, що закрив питання)) Удачі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По довжині беріть спін чим по довший(з берега велика перевага, особливо коли заростає) 2,13 маловато.

Як на мене якщо спінінг приблизно 2,2м до 2,4 то  тест  брав до в межах 5-25. Якщо 2,13 можна і з меншим.  ГанчоГад надійні спіни потужності в них вистачає. Якщо 2,13 то беріть 4_16. Менше не варто особливо на Стир. Це на приманки: воби до 90мм. Джиг, вертушки в межах тесту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все вирішив, беру Gancho  4-16, 2.13м. Порадьте до нього шнур, не самий бюджетний але і не дорогий, 0,06-0,08...Нагадаю катушка Ryobi exusima 3000.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, sanjul сказано:

Все вирішив, беру Gancho  4-16, 2.13м. Порадьте до нього шнур, не самий бюджетний але і не дорогий, 0,06-0,08...Нагадаю катушка Ryobi exusima 3000.

Дуже позитивні відгуки про шнур Favorite Smart PE 4x 150м

В Луцьку його теж можна купити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, romarker сказал:

Дуже позитивні відгуки про шнур Favorite Smart PE 4x 150м

Лишилися лише 0,14 і більше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sanjul сказано:

Лишилися лише 0,14 і більше...

Обіцяють, що з нового року мають появитися всі розміри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, pasha717 сказал:

Ціна лякає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую, є спінінг GAD Gancho GAN702ML 4-16 та катушка Ryobi ecusima 3000, порадьте шнур та поводки. Може хто купує воблери та силікон на аліекспресі, поділіться продавцем ціна-якість. Дякую!

П.С. Дивлюсь на Power Pro 0,13 мм але може хто знає де оригінал за нормальною ціною!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, sanjul сказано:

Ціна лякає...

то давай я добавлю ще 100 до ціни і продам)))

 

39 хвилин тому, sanjul сказано:

Всім дякую, є спінінг GAD Gancho GAN702ML 4-16 та катушка Ryobi ecusima 3000, порадьте шнур та поводки. Може хто купує воблери та силікон на аліекспресі, поділіться продавцем ціна-якість. Дякую!

П.С. Дивлюсь на Power Pro 0,13 мм але може хто знає де оригінал за нормальною ціною!

http://shimano.kiev.ua/shnury-powerpro.html тут оригінали

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...