Перейти до змісту

Допоможіть з виборо спінінга та комплектуючих на щуку для початківця.


Такер

Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, AgentSmith13 сказано:

"Білоптах" (або синій)

А між ними хіба є принципова різниця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 139
  • Створено
  • Остання відповідь
В 03.05.2016 at 16:56, Такер сказал:

На борді начитався масу інформації від спінінгістів і зовсім запутався. Допоможіть з вибором спінінга та комплектуючих (що саме потрібно)на щуку для початківця, щось не дуже догоге, практичне і більш менш якісне, де його купити та по яких цінах? Рибалити планую в Млинові, був один раз на такій рибалці і дуже загорівся цим. Дякую

Я вибачаюсь за питання...який ваш вік?

 

До чого веду....різні статті витрат на снасті, різне відношення до рибалки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, kayot сказано:

Я вибачаюсь за питання...який ваш вік?

 

До чого веду....різні статті витрат на снасті, різне відношення до рибалки.

в яблучко :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.05.2016 at 00:35, kayot сказал:

Я вибачаюсь за питання...який ваш вік?

 

До чого веду....різні статті витрат на снасті, різне відношення до рибалки.

29 років. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшо надумаєте, тут хлопчурик один продає лагуну. тест 3-12. 450 грн. якшо цікавить знайду контакти і скину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Такер сказал:

29 років. 

Прикіньте вартість виратних матеріалів на дві рибалки вартість палки, шнура під катуу, резину та інше..тоді будете мати орієнтир. І справа навіть не в лайі,хеві ао улайті,,,,справа що ляже в руку. 

Як маєте дике та непереборне бажання спробувати бб 0,5-5, стукйте в приват, десь катнемо, покажу, розкажу, поділсь чим знаю, рибку не оьіцяю, нема щось зараз. Але потримаєте.

В ідеалі, я хотів би мати дві палочки якісних...ул та хардЛ.....але вже три роки обходжусь бб..да, і щливав матусь, і не всіх пістонів виймав, але так як ката в основному зимою, то мені вистачає.....

Гоку озброєнь ніхто не відміняв.!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Polehan сказал:

а катуха яка?

Зараз і не згадаю....давно купляв дуже.

Спін в машині, буду десь їхати, то гляну

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, kayot сказано:

Зараз і не згадаю....давно купляв дуже.

Спін в машині, буду десь їхати, то гляну

 

На ваших фотозвітах була помічена ryobi excia 2000,  якщо не помиляюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю і своїх 5коп, головне не економити на катусі. Починав я з тебена. Поки навчився кидати змарнив 3 шт шнура. Спочатку думав це в мене руки з ж...и, але коли подарили Ріобі ексія1000 на радоватись не міг. Побіг і купив ще 3000 на лайт. Тепер розумію можна економити на практику, приманках, шнурі а от на катусі ні  в'якому разі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим делікатніша снасть тим більше риби, мій знайомий недавно взяв зразу нормальний ул комплект і ловить не погано зразу..Тепер хоче лодку і скутера на рибалку їздити.Короче затягує та штука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вставлю і свої пять копійок. Бачу радять ББ з тестом 0.5-5, даний спін підходить тільки для джигу і щоб відчути всю його силу потрібно шнур 2лб максимум 4лб, ціна хорошого бюджетного шнура від 350 і далі.  Я б для початку порадив фаворитовського баланса з тестом 3-10 він ідеальний для твіча. З меншим тестом буде менший вибір воблерів особливо бюджетних, так як упористий 5гр. воблер на тесті 2-7 може провалюватись. Та і поджигати даним спіном можна непогано. Тільки не беріть лагуну, ви просто розчаруєтесь і потім точно її не продасте. Про катушки нічого не можу сказати з найдешевших є регза від тогож фаворіта, дитина ловить вже другий рік скагр не було, шнур кладе не ідеально але непогано. Ще нюанс палку можна взяти б\у але щоб подився досвідчений рибак, катушку нівякому разі б\у не брати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось ця палка ну дуже класна нормально працювати і з мепсами 2 і з міношками типу рудри favorite exclusive twitch special 702mh 2.13m 7-35g не беріть ультра лайт це просто смішно тратити купа грошей щоб потім ловити окунців по 100грам і тішитись як багато рибин зловив=)

Катушку можна для початку взяти ось таку 

Катушка Tica Cambria LD 2000-3000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ТС не проти - запитаюсь у цій темі - народ, порекомендуйте будь ласка не поганий рибальский "магазинчик" у нас в Луцьку,  де є непоганий вибір вудок, катушок, да взагалі - усього що необхідно для риболовлі.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

не беріть ультра лайт це просто смішно тратити купа грошей щоб потім ловити окунців по 100грам і тішитись як багато рибин зловив

Не згоден на всі 100%. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Student91 сказал:

Кльово на чехова і рибалка біля слона

ага, один закрився наче б, а інший дорогий зараза

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Student91 сказал:

не беріть ультра лайт це просто смішно тратити купа грошей щоб потім ловити окунців по 100грам і тішитись як багато рибин зловив=)

а яким чином взаємоповязані типи спінінгів з розміром виловленої риби? Я наприклад на УЛ вайтбьорд ловив як щук більших за кіло, так і окунів по пів кіло

Просто можливо ТС не варто брати до 5 грам палку, я б зупинився на тесті шось типу 3-12. Перша палка на яку я вчився ловити була 0-8грама, універсальна штука. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Polehan сказал:

ага, один закрився наче б, а інший дорогий зараза

...хммм, Ваші пропозиції?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой здаеться скоро ця тема перейде у вибір зимового яшика з пешнею)))

На рахунок дорогого магазину хочу нагадати усім Бордівцям, УТОЧНЮЙТЕ ЦІНУ НА КАСІ, не дивітся мовчки на цінники)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...зайшов вообщєм в "Рибалку" - товару багато, дорогого, дешевого, середнього і  т.д., потримав пару вудок(махових), погрався спінінгами - і от питання - тут рекомендують снасті для початківця, почати воно здорово, но от хочеться купити зразу все краще і на роки - таке "дєло" звісно коштує мама не горюй, а от чи можна щось середнє, може хто по брендам вудка/котушка підсказати "золоту середину" (дешево и сердито)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.05.2016 at 23:30, pasha717 сказано:

 

взагалі, якщо робити акцент на не ДУЖЕ дороге практичне і якісне, вважаю брати фірму, просто дешевшої серії,

 

можливо різко , але

опишіть вимоги до комплекту.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...