Перейти до змісту

Допоможіть з виборо спінінга та комплектуючих на щуку для початківця.


Такер

Рекомендовані повідомлення

15 часов назад, Dars сказал:

Може хтось порадити катушку-м'ясорубку щоб дьоргати воблера від 100мм. Бо моя ексія3000 не тяне, вб'ю до кінця сезону. Бюджет 1000-1599.

Заубер 300. У мене, при гарному ставлення (змащення, у воду не кидати, ногами по п"яні не топтати) уже третій рік валить без нарікань. Дубашу нею навіть  Baby Buster.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 139
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, siv.lutsk сказано:. Дубашу нею навіть  Baby Buster.

 

Ви пробували провести рудру чи балісонга 130-го цією катишкою? Бастер проти чих воблерів-пушинка, не зважаючи на свою вагу. І завбер це та сама ексія, просто новіша модель і з вдосконаленню лєскоукладкою. Але деталі слабші. Але дякую за пораду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, Dars сказал:

Ви пробували провести рудру чи балісонга 130-го цією катишкою? Бастер проти чих воблерів-пушинка, не зважаючи на свою вагу. І завбер це та сама ексія, просто новіша модель і з вдосконаленню лєскоукладкою. Але деталі слабші. Але дякую за пораду.

Рудру нею тільки і дьоргаю. Балісонга не маю. Попробуйте загнати Бастер до 1.5 м. і тримати його на цій глибині всю проводку, і Ви тоді побачите що це за "пушинка". Пораду давав з того, що маю, Ексію не використовував, і думку нікому не нав"язую.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проти вашої поради не маю ні чого проти. Проти я тільки проти завбера. В колеги була-продав. Лишні звуки при навантажені. Тому і якийсь негатив до неї виробився. І ще в журналі за 2010рік прочитав відгуки одного майстра з Києва. Він робив ТО двох цих катушок, і казав що у ексії після декілька років експлуатації детал не зношені, а в завбера навпаки. Тому і завберу не довіряю, це моя особиста думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Dars сказано:

Проти вашої поради не маю ні чого проти. Проти я тільки проти завбера. В колеги була-продав. Лишні звуки при навантажені. Тому і якийсь негатив до неї виробився. І ще в журналі за 2010рік прочитав відгуки одного майстра з Києва. Він робив ТО двох цих катушок, і казав що у ексії після декілька років експлуатації детал не зношені, а в завбера навпаки. Тому і завберу не довіряю, це моя особиста думка.

Чув  абсолютно протилежне твердження від хлопців, які роблять ТО катух (свої Шімано перед продажем їм здавав) не один рік (1 з Дніпра, 2 з Чернігова)

 

П.с.: Заубер у брата - 5 літ не чатстих рибалок (1-2 в тиждень) - політ нормальний, жодних нарікань (првада Джиб і Орбіт - найважчі воби з коробки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Доброго дня! Спінінгісти з досвідом, дайте пораду новачку. Ловлю на фідер але хочу придбати спінінг. Начитавшись інформації з інтернету, зрозумів, що "універсалів" не буває...але...Хочу максимально наближене як до окуня так і щуки, надійний та легкий, ловля з берега. Маю "народну" катушку ryobi ecusima. Ловля з берега, бюджет на палку 1500грн., дивлюся на акційну  DAIWA VULCAN SUPER SENSITIVE TIP VL-S SST862MLFS 2,59м тест 5-15гр чи подивитись на продукцію Flagman?  Маю декілька вертушок 6 грамів та 18. Чекаю на поради та пропозиції Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, sanjul сказано:

Доброго дня! Спінінгісти з досвідом, дайте пораду новачку. Ловлю на фідер але хочу придбати спінінг. Начитавшись інформації з інтернету, зрозумів, що "універсалів" не буває...але...Хочу максимально наближене як до окуня так і щуки, надійний та легкий, ловля з берега. Маю "народну" катушку ryobi ecusima. Ловля з берега, бюджет на палку 1500грн., дивлюся на акційну  DAIWA VULCAN SUPER SENSITIVE TIP VL-S SST862MLFS 2,59м тест 5-15гр чи подивитись на продукцію Flagman?  Маю декілька вертушок 6 грамів та 18. Чекаю на поради та пропозиції Дякую!

Я б порекомендував спінінг favorite professional, він підходить, як для джигу так і для твічингу. А тест підбирайте під водойми де будете ловити та приманки. Якщо Стир то підійде 3-14, якщо невеликі річки та ставки можна 2-10, а якщо під ультралайт то можна 1-5. Під ваш бюджет він підходить, потрусити палочку можна в наших луцьких магазинах Рибалка і Кльово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Student91 сказал:

Якщо такий то краще 5-21, з тестом 7 -35 буде швабра, для початку візьміть щось простіше і дешевше наприклад http://flagman.kiev.ua/index.php/component/virtuemart/category/7244-spinning-flagman-sensor-nuovo-new-2015,  з тестом 3-14, ним і вертушку 18 грам кините і з меншими грузами буде комфортніше, якщо спінінгова рибалка Вам стане до вподоби тобі вже можна і щось дорожче купляти.Ну то моє імхо. Вдалого вибору.    

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую за поради, чим далі вибираю тим складніше...а як же обрана мною daiwa???...просто спокушають знижки до -50%...ще пропонують багато варіантів від мною вище даного до інших DAIWA, CORMORAN та інші. Хоча я ловлю на фідери Флагман та повністю задоволений...Стосовно самих бюджетних боюсь швидше розчаруюсь у задоволенні від риболовлі спінінгом, хоча в наш час не хочеться платити дорожче. До Нового року маю ще час все обдумати. Може ще щось запропонуєте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще підкажіть для ловлі з берега достатньо до 2,2м та, що краще пробка чи ЕВА?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Borka V сказано:

Якщо такий то краще 5-21, з тестом 7 -35 буде швабра, для початку візьміть щось простіше і дешевше наприклад http://flagman.kiev.ua/index.php/component/virtuemart/category/7244-spinning-flagman-sensor-nuovo-new-2015,  з тестом 3-14, ним і вертушку 18 грам кините і з меншими грузами буде комфортніше, якщо спінінгова рибалка Вам стане до вподоби тобі вже можна і щось дорожче купляти.Ну то моє імхо. Вдалого вибору.    

Да да послухайте дядька і купіть спінінг з дитячим тестом. Половіть окуня грам 50 , а потім продайте той непортіб з дитячим тестом за копійки і купіть нормальний спінінг... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, Student91 сказал:

Да да послухайте дядька і купіть спінінг з дитячим тестом. Половіть окуня грам 50 , а потім продайте той непортіб з дитячим тестом за копійки і купіть нормальний спінінг... 

Підтримую повністю. Яле додам,може трохи грубо, наперед перепрошую, але як співав Слєпаков  " Купи гавно и езди на говне".

sanjul, вложіться в нормальну снасть і ловіть у задоволення, а не купляй, пробуй, продавай за -50, на гроші попадай. Для чого це? ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, siv.lutsk сказано:

Підтримую повністю. Яле додам,може трохи грубо, наперед перепрошую, але як співав Слєпаков  " Купи гавно и езди на говне".

sanjul, вложіться в нормальну снасть і ловіть у задоволення, а не купляй, пробуй, продавай за -50, на гроші попадай. Для чого це? ІМХО.

скільки людей стільки й думок. в кожного рибака інша палка, і він буде її хвалити)))

в людини бюджет до 1,5к. і як він зрозуміє що це "не то" не взявши його в руки???  і від нормальної снасті також потім буде -50.

для того й питає щоб не купляти-продавати. 

 

On 18.12.2016 at 13:08, sanjul сказано:

Доброго дня! Спінінгісти з досвідом, дайте пораду новачку. Ловлю на фідер але хочу придбати спінінг. Начитавшись інформації з інтернету, зрозумів, що "універсалів" не буває...але...Хочу максимально наближене як до окуня так і щуки, надійний та легкий, ловля з берега. Маю "народну" катушку ryobi ecusima. Ловля з берега, бюджет на палку 1500грн., дивлюся на акційну  DAIWA VULCAN SUPER SENSITIVE TIP VL-S SST862MLFS 2,59м тест 5-15гр чи подивитись на продукцію Flagman?  Маю декілька вертушок 6 грамів та 18. Чекаю на поради та пропозиції Дякую!

правильно зрозумів універсалів не буває, 

якщо брати цю дайву, для берега довжина норм, а вот якщо є вертушки 18 гр а тест до 15,

а деколи захочеться замахнутися добряче, то можливо не відразу але дасться знати.

і в опису написано що палка джигова з вклеєною вершиною.

тому бажано виділити що в пріоритеті - джиг, залізо, воблера, і від того відштохуватись.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В загальному в людини нормальний бюджет на перший спін. В мене перший спін стояв 30єнотів, і я ним і сома і карпа і окунь і щуку... Поки не перейшов на вищий рівень. І тут почалось то за тяжкий, то за короткий, то не тяне.... і ін. Я до цих пір не можу підібрати палоку. Універсал - її не має, але можу сказати точно що на Стирю вертушку у 18грм кидати спіном 3-14 це самогубство. На таку приманку мін 5-25. В ідеалі з берега (з перспективою на човен)довжина 2.40м. по тесту треба розбиратися, бо не всі спіни відповідають тестовому діапазону, є палки із запасом міцності а є в протилежному. В більшості спінів тест завищений(не враховуються амертканці і япони, і корейці)Моя порада запас в ж..у не ї....е. Але без фанатизму, а пробка чи ева, це вже суто комфорт в руці, яка краще лягає таку і беріть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую за поради, майже обрав  Favorite Professional PLS732M 2.2m 4-20g . Що можете сказати? Або альтернатива за мої кошти!????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось багато негативних відгуків про тонкий бланк спінінгів Favoriteта поломки, а якщо обирати щось з http://fishing-trade.com/udilishcha/spinningovye-udilishcha/?sort=p.price&order=ASC&coolfilter=p:0,14225;m:145 ? Ніби фірма не погана, нехай тестом 3-15. Тобто можливість збільшити на 100-200 грн є...Просто не хочеться потім розчаровуватися...краще більше заплатити аби річ була міцна, надійна та чутлива...Розумію, що сам не знаю, що хочу...Озвучте інші варіанти...Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо дійсно добавити 236 грн., то можна подивитись на GAD Gancho в довжині 2,13 м. Тест можете підібрати від ультралайта і до практично медіум хеві.

Цей спінінг зламати можна хіба що добре постаравшись ну або із-за неакуратності транспортування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Valentin_Ok сказал:

Якщо дійсно добавити 236 грн., то можна подивитись на GAD Gancho в довжині 2,13 м. Тест можете підібрати від ультралайта і до практично медіум хеві.

Цей спінінг зламати можна хіба що добре постаравшись ну або із-за неакуратності транспортування.

А що це за бренд? Як даний спінінг по почутливості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це Pontoon 21

www.pontoon21.ua

 

Можу сказати за твіч - досить чутливий. Головне з шнуром по лібрах не переборщити для заявленого тесту спінінга. 4-жильного цілком хватає.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sanjul сказано:

Щось багато негативних відгуків про тонкий бланк спінінгів Favoriteта поломки, а якщо обирати щось з http://fishing-trade.com/udilishcha/spinningovye-udilishcha/?sort=p.price&order=ASC&coolfilter=p:0,14225;m:145 ? Ніби фірма не погана, нехай тестом 3-15. Тобто можливість збільшити на 100-200 грн є...Просто не хочеться потім розчаровуватися...краще більше заплатити аби річ була міцна, надійна та чутлива...Розумію, що сам не знаю, що хочу...Озвучте інші варіанти...Дякую!

 

візьми st/croix і можна коней пасти

 

а знаєш чому багато відгуків? тому що дуже багато хто ловить на фаворіт.

тонкий значить легкий, а надійні значить високотехнологічний графіт  так це буде дорожче коштувати.

маю і фаворіта і пантуна задоволений і тим ітим

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, pasha717 сказал:

маю і фаворіта і пантуна задоволений і тим ітим

 

Зрозуміло, дякую за поради! А Pantoon який?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, sanjul сказано:

Зрозуміло, дякую за поради! А Pantoon який?

 

також  GAD Gancho , суто під воблери, він дубовенький, вертушки і силікон ним не кидаю

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, pasha717 сказал:

 

також  GAD Gancho , суто під воблери, він дубовенький, вертушки і силікон ним не кидаю

 

В якому тесті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...