Перейти до змісту

Допоможіть з виборо спінінга та комплектуючих на щуку для початківця.


Такер

Рекомендовані повідомлення

в рибалці можете взяти спешал твіч який я вам казав на пробну рибалку. Продавець вам все розкаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 139
  • Створено
  • Остання відповідь
On 24.05.2016 at 18:02, Никто сказано:

...зайшов вообщєм в "Рибалку" - товару багато, дорогого, дешевого, середнього і  т.д., потримав пару вудок(махових), погрався спінінгами - і от питання - тут рекомендують снасті для початківця, почати воно здорово, но от хочеться купити зразу все краще і на роки - таке "дєло" звісно коштує мама не горюй, а от чи можна щось середнє, може хто по брендам вудка/котушка підсказати "золоту середину" (дешево и сердито)?

Озвуч бюджет - буде тобі "середина" (середина у всіх різна :D)

 

А взагалі, приходиш в магазин, придивляєшся, трусиш в руках патики, який підійшов (ліг в руку, приглянувся, запав в душу :D) відкладаєш-запам'ятовуєш, потім прицінюєшся до катушки, просиш щоб змонтували комплектик зважаючи на типорозмір м'ясорубки і тест батога, трусиш другий раз вже патика з катлом - ЛЯГЛО В РУКУ - твоє.

 

Вуаля!

 

П.с.: перший комплект бюджет варіант, яким ЛОВИВ та був задоволений і досі він мені подобається: Спиннинг Favorite Absolute 732L, 2.20m 3-15g Fast + Ryobi ecusima 2000 + Power PRO moss green 0.10 - це з розряду, ще тих - нє убіваємих :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, veter сказал:

А взагалі, приходиш в магазин, придивляєшся, трусиш в руках патики, який підійшов (ліг в руку, приглянувся, запав в душу :D) відкладаєш-запам'ятовуєш, потім прицінюєшся до катушки, просиш щоб змонтували комплектик зважаючи на типорозмір м'ясорубки і тест батога, трусиш другий раз вже патика з катлом - ЛЯГЛО В РУКУ - твоє.

 

Вуаля!

 

П.с.: перший комплект бюджет варіант, яким ЛОВИВ та був задоволений і досі він мені подобається: Спиннинг Favorite Absolute 732L, 2.20m 3-15g Fast + Ryobi ecusima 2000 + Power PRO moss green 0.10 - це з розряду, ще тих - нє убіваємих :D

Золоті слова. Аж себе згадав, бо мав точно таку снасть, тільки тест мав 5-21.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось нормальний прутік за хорошу ціну http://flagman.kiev.ua/index.php/2010-10-06-07-30-17/category/3677-spinning-azura-neos

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.05.2016 at 11:21, Dars сказано:

Ось нормальний прутік за хорошу ціну http://flagman.kiev.ua/index.php/2010-10-06-07-30-17/category/3677-spinning-azura-neos

Він короткуватий, як на мене. Для початківця треба добра махалка, щоб комфортно було ловити як з берега так і з човна, а 1.80 (1.90)м - малувато, проте це лише моя суб'єктивна думка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акція на ІБІС (не в якості реклами, а в якості заощадження власних коштів бордівчан):

 

http://ibis.net.ua/products/spiningovue/search/favorite/

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не створювати нову тему, наважусь запитати в цій. Задумався над ще одним видом спінінгової ловлі - по білій хижій рибі. Але практики в цьому питанні нуль. Одна теорія. Тому питання. Ось з цього що варте до уваги щоб спробувати, ну і якщо сподобається, то залишити? Можливо хтось користувався (користується) такими спінінгами, які враження? А якщо це не годиться, то які варіанти слід розглянути?

 

Favorite Variant VRN-662L, 1.98m 3-14g Fast (~ 750 грн.)

Pontoon 21 Gancho GAD 1.98m, 3-12g (~ 1500 грн.)

Pontoon 21 Harrier 1.98m, 2-12g (~ 2100 грн.)

 

Буду вдячний за любі підказки і поради.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене  Pontoon 21 Gancho GAD  7-25гр, брав для твіча, палка то шо надо.

по максі 25гр воблера твічити норм, навіть якщо вперті)

і якістю гріфуту поки що задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

 

3 часа назад, pasha717 сказал:

в мене  Pontoon 21 Gancho GAD  7-25гр, брав для твіча, палка то шо надо.

А в якій довжині? Бо в мене теж такий є в довжині 2,13 метра.

Просто зараз цікавлять інші тестові діапазони, з якими я ніколи не мав справу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Valentin_Ok сказал:

Щоб не створювати нову тему, наважусь запитати в цій. Задумався над ще одним видом спінінгової ловлі - по білій хижій рибі. Але практики в цьому питанні нуль. Одна теорія. Тому питання. Ось з цього що варте до уваги щоб спробувати, ну і якщо сподобається, то залишити? Можливо хтось користувався (користується) такими спінінгами, які враження? А якщо це не годиться, то які варіанти слід розглянути?

 

Favorite Variant VRN-662L, 1.98m 3-14g Fast (~ 750 грн.)

Pontoon 21 Gancho GAD 1.98m, 3-12g (~ 1500 грн.)

Pontoon 21 Harrier 1.98m, 2-12g (~ 2100 грн.)

 

Буду вдячний за любі підказки і поради.

 

Друже, біла риба то краснопірка на поплапоппер?

Захоть в магазин, можна потрусити, помацати і порівняти дві  перші палочки.

Не забудь запитати про знижку для Бордівців на кассі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, Valentin_Ok сказано:

А в якій довжині? Бо в мене теж такий є в довжині 2,13 метра.

 

2 метра, твічу з човна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, ribak2014 сказал:

Друже, біла риба то краснопірка на поплапоппер?

Нууууу, я взагалі-то думаю про голавліків-жерешків-язіків )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

блін :) добре, що я не спінінгіст й не тяне :):)

красівчик  +1 пост в копілочку зате закинув

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, veter сказал:

красівчик  +1 пост в копілочку зате закинув

і що ? яка різниця, скільки постів ? ти про що людино ? жесть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@veter , як і ти.

 

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

блін :) добре, що я не спінінгіст й не тяне :):)

Ти про ціни?

В мене Shimano Soare Game до 4-ох грам за 200$. Другий по ціні з моїх п'яти спінінгів, правда перший подарунок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, Віталій СК сказал:

@veter , як і ти.

 

Ти про ціни?

В мене Shimano Soare Game до 4-ох грам за 200$. Другий по ціні з моїх п'яти спінінгів, правда перший подарунок...

ні, я про те, що то дуже велика й різнопланова наука, й щоб хоч більш меньш мати зелене поняття, треба не один тиждень теорію вивчати, а вже якось лінь ))) Вартість то таке, як то кажуть, діло наживне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, Віталій СК сказано:

@veter , як і ти.

 

Ти про ціни?

В мене Shimano Soare Game до 4-ох грам за 200$. Другий по ціні з моїх п'яти спінінгів, правда перший подарунок...

Ну да ціни на не дешеві:mellow:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

ні, я про те, що то дуже велика й різнопланова наука, й щоб хоч більш меньш мати зелене поняття, треба не один тиждень теорію вивчати, а вже якось лінь ))) Вартість то таке, як то кажуть, діло наживне

Спінінг не самий складний вид рибалки, але це дивлячись, який підхід до рибалки взагалі. Он в спортсменів поплавок вважається самим складним видом рибалки, дуже багато нюансів, які впливають на улов. А карпова ловля - найдорожча, там тільки прикормки іде на тисячі гривень. Найдешевшою і найпростішою спортивною рибалкою була мормишка, але це ще коли я займався, а я вже дві зими не беру участі в змаганнях, хоч і було бажання. Позаминулу зиму з дружиною чекали первістка, тому було не до змагань, минулої зими вже стояло фінансове питання. Точена вольрамова мормишка  вартувала 4$, зараз  3,5. Моток хорошої жилки 50 м вартував 100 грн. (через знайомих), тепер 300+, а 50 м - це тільки на три вудки, а треба зо два десятки.

P.S. Вибачайте за оффтоп, не в  тій темі почав нити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Віталій СК сказано:

@veter , як і ти.

Як і ти!

 

П.с.: про балкони запиши, а то бачу з пам'яттю у тебе не дуже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

ні, я про те, що то дуже велика й різнопланова наука, й щоб хоч більш меньш мати зелене поняття, треба не один тиждень теорію вивчати, а вже якось лінь ))) Вартість то таке, як то кажуть, діло наживне

Хвілософскій падход, а по ділу не написав ні поста в цій темі, ні одного посту по темі! За те і що ? яка різниця, скільки постів ? ти про що людино ? жесть

 

Політики з флудом малувато, потока сознанія не хватає?

 

П.с.: модери почистіть тему від флуду будьте ласкаві, цікаві думки людей, які ловлять, пробують, хочуть пробувати, а не базікають

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, veter сказал:

П.с.: модери почистіть тему від флуду будьте ласкаві, цікаві думки людей, які ловлять, пробують, хочуть пробувати, а не базікають

а давай ти підеш лєсом, й не будеш вказувати, що й кому робити ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хватає провокаторів, які малоінформативними постами виводять із рівноваги, а потім ще й накаляють обстаканівку з виглядом типу "а шо я, я нічьо... "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...