Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких ГАДОСТЕЙ или Закон Подлости"..."


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 119
  • Створено
  • Остання відповідь

Лєксу ще ніхто ніколи не зміг відмовити :D :D :D

муж знає?

ТАК. :D

Муж знає і Лєкса і те, що я не відмовила йому в чарочці :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

в такий гарний день така гадость сталася, що не можу не підняти тему!

Шановний футбольний уболівальник,

На жаль, Вашу заявку не було відібрано під час лотерейного розіграшу квитків на матчі УЄФА ЄВРО 2012™.

Можливо, пізніше до продажу надійдуть додаткові квитки; Ви також зможете придбати квитки у липні 2011 р. за допомогою сервісу перепродажу квитків .

здається, гадость не така вже й значима (порівняно з тими радостями, які відбуваються :lol:), але найбільше розчарування від того, що квитки замовляв в т.ч. на матч, який відбудеться в мій день народження - подарунок так сказать :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Так не хочеться в цій темі писати, але... віруючий штунда, який їхав на Рованці за оливковим Ланосом на білому бусі, з номером на 77-**, після зібрання в своїй церкві на вул. Вороніхіна 14а, приблизно в 20,30, ТИ - МУДАК. Це вас в вашій церкві так вчать підрізати? Що дивного що тебе випадково прижали до лівої бровки, коли ти надумав обганяти на перехресті Карпенка-Дубнівська, зрозуміло, без вмикання відповідного поворотника, бо на перехресті можуть не так зрозуміти. Повертав на об'їзній на Рованці також без поворотника. Дай боже щастя твоїм пасажирам доїхати додому цілими і здоровими з таким водієм-мудилом. Твоє щастя, що за кермом, через травму ноги, був не я...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Побила свою улюблену тарілку, з якої полюбляла їсти. Доведеться шукати їй заміну :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене справжній закон підлості: відлучились на дві доби в Умань, а в цей час енергонадзор міняв лічильники без попередження... через відсутність світла загинула риба в акваріумі :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Зібралися на шашлик - почалася гроза, злива. карочє погода скурвилася...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буває гірше, уяви, коли уже шашлик готовий, шурпа розлита і я - "гонєц" метнулась в морозильник за єдиною літровою пляшкою горілки і розбиваю її тут же...

Отут я відчула усю "любов" до мене моїх друзів :D Добросовісно пропонувала за власне горло потриматися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаючи, що нікуди не планую йти та й до себе нікого не чекаю - наїлась супчику з цибулею (давно так хотіла).

Ходжу по квартирі вся така довольна і смердюча :D , як ось зателефонували, що мушу сьогодні йти на роботу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наїлась супчику з цибулею (давно так хотіла).

если сгрызть 1-2 сырых морковки - помогает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наїлась супчику з цибулею (давно так хотіла).

если сгрызть 1-2 сырых морковки - помогает
Що саме:

- заглушити запах :)

- перехотіти суп з цибулею :D

:blink: ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні зранку на якісь півтори хвилини відволікся на малого (8 місяців, постійно стає на ноги біля дивану і падає :), бо ще не навчився присідати), а коли схаменувся - було вже пізно..... на білій футболці жовтий відбиток праски :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні зранку на якісь півтори хвилини відволікся на малого (8 місяців, постійно стає на ноги біля дивану і падає :), бо ще не навчився присідати), а коли схаменувся - було вже пізно..... на білій футболці жовтий відбиток праски :D

І за дитиною наглядає, і сам прасує. Новий вид в Червону книгу :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

да, це біда....

п.с. сім'ю заведи, тоді зрозумієш наскільки решта проблем дріб'язкові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, це біда....

п.с. сім'ю заведи, тоді зрозумієш наскільки решта проблем дріб'язкові.

FenMix Возраст:15 лет

В кожному віці свої проблеми і біди. Це нормально :)

П.С. В жизни так много маленьких ГАДОСТЕЙ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почему бы и нет :_32: (с) Рауль Дюк

першим трьом замовникам нанесення безкоштовне!

post-5279-0-41559600-1313096351_thumb.jp

post-5279-0-78303900-1313096353_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Закон підлості це ніщо інше як ніщо, це людська природа така у чомусь звинувачувати щось, вот і придумали ми такій собі закон, такого закону нема, він ненаписаний ніким і ніде.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В майже готову запіканку з купою інгредієнтів я вибила тухле яйце_20.gif. Все викинула.

Ридаю від образи і смородуg04.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В майже готову запіканку з купою інгредієнтів я вибила тухле яйце_20.gif. Все викинула.

Ридаю від образи і смородуg04.gif

занеси на роботу, звідки звільнилась :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В майже готову запіканку з купою інгредієнтів я вибила тухле яйце_20.gif. Все викинула.

Ридаю від образи і смородуg04.gif

занеси на роботу, звідки звільнилась :)

) Рано. Ще трудову не забрала)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Підхопила оголеними руками падаючий кактус!!!... і було повні дві долоні "маленьких гадостей" :g04::0024:

головне - встигла усвідомити, чим це мені грозить, але ж не могла дозволити рослинці вивернутися з горшка і любов до квітів перемогла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...