Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких ГАДОСТЕЙ или Закон Подлости"..."


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

bormotuha, шо і кому говорити я вирішую сама. Як треба буде порада в цьому, я запитаю обов"язково. А до того часу тримайте свої поради при собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 119
  • Створено
  • Остання відповідь

bormotuha, шо і кому говорити я вирішую сама. Як треба буде прада в цьому, я запитаю обов"язково. А до того часу тримайте свої поради при собі.

Вибачайте, що образив - нічого особистого, це була іронія :0153:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відвідав чудову виставу, але по дорозі додому якийсь дебіл з балкону засліпив лазерною указкою... Ніби відійшов, але очі болять трохи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

:offtopic: :offtopic:

Не відноситься до теми, але оскільки свого часу писала тут, то і про розвиток подій прийшла написати сюди. Вчора мені повернули мій гаманець з усіма картками. Трошки брудний і вологий, зате мій :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їду у відрядження, ГАЗелькою, тільки виїхали за луцьк перестала робити пєчька. Змерз уже як собака. А їхати ще до самого Дольська. І назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їду у відрядження, ГАЗелькою, тільки виїхали за луцьк перестала робити пєчька. Змерз уже як собака. А їхати ще до самого Дольська. І назад.

В Тростянці в магазин, купити сало-мясного, за Розничами стати в лісі, пожарити сало-мясо, знайти зеленичку, зігрітись, ну і далі у відрядження :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже зігріватись будемо в дольську-любешові-маневичах. Там люди попереджені про нашу біду

пс.а пєчка і не (за)робить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже зігріватись будемо в дольську-любешові-маневичах. Там люди попереджені про нашу біду

пс.а пєчка і не (за)робить

то вам навпаки в тему про *маленькi радостi* треба, та газель ЩЕ навiть iiде, то вже щастя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яким тре бути дібілом, шоб принести техніку на ремонт і попутно стягнути з офіса мобілку? Дивують мене такі індивідууми. Всеодно ж вернеться за технікою... Номер уже відновив, а вот контактів шкода (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для меня нет ничего хуже и морально тяжелее, чем больные дети!!! Заболел меньший и я с ним, для полного "счастья"... ((((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора відвозив дитину в 1 школу на навчання. Залишив машину на стоянці на 3-5 хвилин, поки перевдягав малу.

Ось так виглядала вона, коли я до неї підійшов...

post-224-0-87359500-1384325380_thumb.jpg

Ясно, що залізо, але все-одно неприємний початок ранку.

Зате все неприємні моменти перекреслила щаслива доця, яка навчилася вимовляти літеру "р".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора відвозив дитину в 1 школу на навчання.

Не дивуюся. Там такий мрак і таке бидло вміє приїхати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Пришла с детьми домой, после довольно трудного дня, а света нет, соответственно отопления тоже нет, так как автономка, горячей воды тоже, ну и много чего другого. Оказалось приходили из ЖЕКа отключать соседям свет за неуплату и как то так получилось, что и нас отключили!!!((((((((Вот теперь ждем, когда электрик вернет все как было, сижу в коридоре на полу, возле единственной работающей розетки((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для меня нет ничего хуже и морально тяжелее, чем больные дети!!! Заболел меньший и я с ним, для полного "счастья"... ((((((

Гірше, коли хворіють троє :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Всі ці маленькі лиха ми притягуємо самостійно, думаючи погано, як про себе, так і про оточуючих. Треба навчитись дивитись тільки собі під ноги, тоді все будет гаразд!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

 Сюгодні роздягався і з карману випав смартфон і прокотився по плиці вздовш межі з ламінатом 4-ма кутами. Тепер ідеальний смартфон став коцаним. :(

Ооо, відпустило

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...