Перейти до змісту

нужна работа


Kate

Рекомендовані повідомлення

sone4ko,

И я куплю рабыню

молодой евнух желает приобрести гарем недорого? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 133
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Фу блин, ну й тут писаки є, запропонували би своїм дітям, те що пропонуєте чужим, або попали б ви на зону, як не дивно, але б може там би навчили манер.

Не від хорошого життя мабуть діти в 14 хочуть знайти роботу, а ви тут всякі дурниці пишете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову почалось .................... мені якось ще раніше за два дні надоїло відписувати в цю тему....................

Давайте завязувати з приколами а реально подумаємо над роботою.

І чого за це небанять. одного-двох для профілактики на 2-3 дня.

Я думаю що дівчата зможуть знайти роботу собі десь через місяць так як починають відкриватися "лєтнікі" і т.п. (навіть незнаю як назвати) заклади. Також ще можна влаштуватися на літо в якийсь ресторан (або типу того) офаціанткою. Варіантів багато просто треба шукати а нечекати пока на форумі "добрі" люди дадуть номер телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось недавно дзвонив на Волинське Оголошення, на рахунок розноски газет. Сказали тільки +18.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аффтар был на зоне? Ты так уверенно об манерах говоришь шо ппц...

Да, я не был на зоне, но знаю что если ты обыкновенный педофил и попадешь по этой статейке на зону, то тебе будет несладко.

И я уверен в том, что если ты нормальный человек, то никогда не пожелал бы свои детям попасть к какому-то педофилу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Название топика вызвало улыбку, а 2 страницы текста стимулировали дикое желание зайти почитать, собсно результатом разочарован не был.

З.Ы. Как корабль назовёте – так и поплывёт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder мда..я в шоке. И чему тебя в школе учат? Для непонятливых. Я имел ввиду рабыню – похавать сотворить, уборку забацать и т.п. А не то что ты подумал пошляк.

Kate даешь фотки!)

:popcorn:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я имел ввиду рабыню – похавать сотворить, уборку забацать и т.п.

после школы, маму свою хорошо попроси, она все и сделает. если ты, вместо того, чтобы гонять в линейку, вынесешь мусор. а свои детские фантазии про рабынь покрепче держи в правой руке :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder Мда. Ты видно чукча если с первого раза не понимаешь. Или озабоченный если думать неочом другом не можеш. Судя по количеству твоих месаг на форуме я понял что жизнь тебя обидела. Ты поливаешь тут всех дерьмом что бы хоть как-то отыграцо за обиды судьбы. Даже жалко время на тебя тратить. Удачи чудак на букву М. В игнор :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 sone4ko:

Ти б, дубіна, крім кількості постів Shkoder'а подивився ще і на рівень його репутації, і зрозумів би (якщо ти взагалі логічно думати вмієш), що всі ці пости написані не просто так. Раджу тобі пошукати аптеку, де продається почуття гумору.

Коротше кажучи, випий йаду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Или озабоченный если думать неочом другом не можеш.

А тепер зверніть увагу на стать юзера sone4ko

Sex: Буратино

вот людина і біситься... гумору сонечку вже не зрозуміти ніколи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum человек живет себе форумом я не против. Я вроде его не трогал. И я бы понял если б так шутил ребенок 14 лет...

Tum@n маладец харашо лизнул. Продолжай в томже духе и тоже получишь "VIP members" :)

ЗЫ: наверное у меня действительно нету ТАКОГО чуства юмора и я вас не понимаю. Счастливо оставацо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) +1

Или озабоченный если думать неочом другом не можеш.

А тепер зверніть увагу на стать юзера sone4ko

Sex: Буратино

вот людина і біситься... гумору сонечку вже не зрозуміти ніколи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О чим це погано що вона буде працювати? Буде сама-собі режисер. Адже гроші у батьків не треба клянчити, мамо дайте но 5грн, а потім це на сигарети, і всяке-таке. А так вона буде заробляти і знати ціну грошей. Ви б краще чим розтягувати тему на 500 постів, запропонуйте роботу. Навіть зробити помічницею у бугалтерії, чи щось таке,або друкувати. Думаю ПК дівчина знає.

Я можу запропонувати, але чи вміе вона робити евроремонти? Шпаклювати, штукатурити, затирати, фарбувати, робити укоси і таке інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n маладец харашо лизнул. Продолжай в томже духе и тоже получишь "VIP members" :)

точно.. це все заговор... ну і звичайно мій злий задум...

Ти переграв в Lineage... або в WOW

Купи собі дзигу.. теж цікава гра, а на форуми лізти не треба, невдячна справа :)

ЗЫ: наверное у меня действительно нету ТАКОГО чуства юмора и я вас не понимаю. Счастливо оставацо!

після цих слів всі повинні впасти в глибоку дипресію і повіситись через почуття провини за втраченого користвувача?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Нада Зубіксу сказати шоб дав молодшому брату сонечку по шиї. :)

Бошота нюх втратив ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бошота нюх втратив smile.gif

Напрочь втратив :)

Поважну людину ображати... розпоясалися діти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо роботи дівчатам.

Пропоную мийку машин, себто як варіант - мити автомобілі десь на авторинку

чи будь-де. Освіти для цього не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЫ: наверное у меня действительно нету ТАКОГО чуства юмора и я вас не понимаю. Счастливо оставацо!

після цих слів всі повинні впасти в глибоку дипресію і повіситись через почуття провини за втраченого користвувача?

Я фже в депресії :) :) :) +1 Туманчику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо роботи дівчатам.

Пропоную мийку машин, себто як варіант - мити автомобілі десь на авторинку

чи будь-де. Освіти для цього не потрібно.

дада,

и потеплело уже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас в державі не продумано з "трудовлаштуванням" підлітків, вот в США більшість підлітків працюють після уроків і заробляють по 6-10$ за годину, того тут є і вина держави але якшо хочеш працювати то шось полюбом знайдеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це хто в штатах працює після уроків?

Там взагалі якщо вчишся то працювати забаронено,

Можна тільки літом це раз, і то після 16-ти, а таких компаній, що беруть дітей до 16 років на роботу офіційно одиниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...