Перейти до змісту

нужна работа


Kate

Рекомендовані повідомлення

Просто ВЫ наверное думаете , что деньги нам нужны на те же вышеупомянутые сигареты и черный лак. И совершенно не догадываетесь что деньги нужны на покупку музыкальный инструментов и на оплату поездок на соревнования. Нинче государство не в состоянии само нам оплатить соревнования.

То не можна було зразу так і написати і заодно ЩО ви можете робити?

Може, хтось запропонує дівчатам щось конкретне? І по закону, по-моєму, неповнолітнім можна запропонувати роботу не більше ніж 3 год в день. Чи я помиляюсь? Де Ярчик?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 133
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Просто ВЫ наверное думаете , что деньги нам нужны на те же вышеупомянутые сигареты и черный лак. И совершенно не догадываетесь что деньги нужны на покупку музыкальный инструментов и на оплату поездок на соревнования. Нинче государство не в состоянии само нам оплатить соревнования.

А подетальніше можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто ВЫ наверное думаете , что деньги нам нужны на те же вышеупомянутые сигареты и черный лак. И совершенно не догадываетесь что деньги нужны на покупку музыкальный инструментов и на оплату поездок на соревнования. Нинче государство не в состоянии само нам оплатить соревнования.

А подетальніше можна

в смысле?

И фот еще, мы можем там рекламки пораздавать, письма поразносить....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І по закону, по-моєму, неповнолітнім можна запропонувати роботу не більше ніж 3 год в день. Чи я помиляюсь? Де Ярчик?
Стаття 188. Вiк, з якого допускається прийняття на роботу

Не допускається прийняття на роботу осiб молодше шiстнадцяти рокiв.

За згодою одного iз батькiв або особи, що його замiнює, можуть, як виняток, прийматись на роботу особи, якi досягли п'ятнадцяти рокiв.

Для пiдготовки молодi до продуктивної працi допускається прийняття на роботу учнiв загальноосвiтнiх шкiл, професiйно-технiчних i середнiх спецiальних навчальних закладiв для виконання легкої роботи, що не завдає шкоди здоров'ю i не порушує процесу навчання, у вiльний вiд навчання час по досягненнi ними чотирнадцятирiчного вiку за згодою одного з батькiв або особи, що його замiнює.

детально тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И фот еще, мы можем там рекламки пораздавать, письма поразносить....

Обратитесь на ЗАТ "Датагруп" в отдел продаж к маркетологам. У них как акция или ещё что нибудь такое, то постоянно нужно разносить абонентам или потенциальным клиентам бумажки всякие.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В таку пору, звичайно, не запропонуєш багато, справді не літо, холодно.

Якщо без сміху, то:

- помити машину

- прибрати в хаті (квартирі/будинку)

- завести дитину в садочок/школу і відповідно забрати

- обробка електронної кореспонденції (дома за компом)

- літом, збори лікарських трав (нічого смішного - дууже прибутково, ціна на всяку травку тепер чималі, і приймають її охоче)

- скоро дача, допомогти посадити, посапати, прополоти і т.д.

це мінімальний перелік того що можна запропонувати дітям в такому віці.

в нас на газеті влаштовують промоції (роздавати всяку єрунду - телефонуйте у відділ маркетингу 787-098)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, звичайно не зовсім по темі (роботу запропонувати не можу :_40: )

Але все-таки цікаво було-б знати поточніше на що збираєте і скільки потрібно...

В принципі народ у нас нормальний і пару гривень на добре діло не пожаліє :)

Як то кажуть - з миру по нитці бідному на Майбах :drink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю як ці дівчата, але більшість любить нічого не робити і щоб грошики капали (тобто сидіти в теплому приміщенні і байдаки бити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я звичайно не дівчина, але від заробітку грошей не відмовився би.

я неповнолітній, тому мало хто хоче таких брати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вік ролі не грає. Якщо людина дійсно спеціаліст у своїй галузі то їй повсюди відкриті двері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не тра плакать з приходом тепла побільшає літньої роботи (роздавати буклети проводити опитування рекламні акції) одна знайома мала такий бізнес якщо знайду її мобільний напишу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робота є завжди....просто її треба не полінитись пошукати, а не писати на форумі, щоб деякі знущались по типу поста №58 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Victoria, вообще-то это была просто попытка пошутить, кому-то она даже показалась вполне удачной - не стоит воспринимать это как издевательство, даже в мыслях такого не было :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Victoria, вообще-то это была просто попытка пошутить, кому-то она даже показалась вполне удачной - не стоит воспринимать это как издевательство, даже в мыслях такого не было :)

ну если твою шутку кто-то оценил, значит ты достоен внимания......БРАВО!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никто с девченок так и не сказал, каким способом или чем они хотят заработать денюжку ;) Значит они так хотят работать :(:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто ВЫ наверное думаете , что деньги нам нужны на те же вышеупомянутые сигареты и черный лак. И совершенно не догадываетесь что деньги нужны на покупку музыкальный инструментов и на оплату поездок на соревнования. Нинче государство не в состоянии само нам оплатить соревнования.

А подетальніше можна

в смысле?

И фот еще, мы можем там рекламки пораздавать, письма поразносить....

Никто с девченок так и не сказал, каким способом или чем они хотят заработать денюжку ;) Значит они так хотят работать :(:D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чого офіціантами не походите по кафе і барах? Може якраз знайдете шось після навчання. В газеті читав на фірму треба кур'єри, там вам тоже можна спробувати. Волинські оголошення в рукі і ВПЄРЬОД!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто ВЫ наверное думаете , что деньги нам нужны на те же вышеупомянутые сигареты и черный лак. И совершенно не догадываетесь что деньги нужны на покупку музыкальный инструментов и на оплату поездок на соревнования. Нинче государство не в состоянии само нам оплатить соревнования.

А подетальніше можна

в смысле?

И фот еще, мы можем там рекламки пораздавать, письма поразносить....

Никто с девченок так и не сказал, каким способом или чем они хотят заработать денюжку :D Значит они так хотят работать :):D

Не заметил... так бурно развилась тема -_- ну так надо искать спонсоров! где вы СПОНСОРЫ ??? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чого офіціантами не походите по кафе і барах? Може якраз знайдете шось після навчання.

Офіціанктою в бар в 14-15 років - це не найкращий варіант. Кожен день дивитися на п'янь, яка пристає, чіпляється... То не найкраща робота для молодих дівчат.

Волинські оголошення в рукі і ВПЄРЬОД!

А навіщо тоді форум? Я розумію, що Інтернет в нас розвинутий не дуже добре, хоча за останні роки ситуація значно поліпшилася. Треба звикати вирішувати буденні задачі за допомогою нових засобів комунікації. На сьогоднішній день варіант з пошуком роботи, житла і т.п. за допомогою "Волинських оголошень" дійсно більш дієвий. А от купити-продати за допомогою форуму - вже реальність. Звиклося. Скоро звикнемо й роботу шукати так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинські оголошення в рукі і ВПЄРЬОД!

На нашем форуме все-таки лучче :)

И вообще в инете лучше искать предложения о работе итд.

Я вот 3 года назад нашел девушку в инете, познакомились, собираемся скоро свадьбу играть. Также 2 нормальные работы нашел, благодаря этому форуму, и на одной из них работаю до сих пор. Тоесть, я хочу сказать что постепенно люди переходят от газет к интернету. И правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Тут можуть всетаки якщо і не порадити то хоча б застерегти. Так що сюди писати варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

И я куплю рабыню :D

....лето скоро, много свободного времени, а деньги, они ведь никому ниогда не мешали, правда? :beer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...