Перейти до змісту

нужна работа


Kate

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 133
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

те шо після 16 то точно не можу сказати , але те шо заборонено працювати після уроків то брехня! принаймі так в Міннесоті, може в інших штатах трохі по іншому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працевлаштування, та використання праці неповнолітніх повз дозволених державою норм - заборонено.

Добровільно помити авто за 10-20 грн - не є правопорушенням.. адже ніхто нікого не заставляє.

На авторинку давно пацанва мила, мали по кілька грн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вологе прибирання сауни після "процедури" 20 грн. Раз в місяць посилене прибирання 50 грн. Але чи можна довіряти....вам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вологе прибирання сауни після "процедури" 20 грн. Раз в місяць посилене прибирання 50 грн. Але чи можна довіряти....вам

Я тобі скажу шо дуже часто такі як ми працюєм більш ефективно ніж дорослі, я зараз про фізичну працю, бо як часто буває старші дяді бухають і або зовсім не виходять на роботу або виходять "з квадратною головою"... головне раз показати як і сказати шо вимагається від роботніка <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вологе прибирання сауни після "процедури" 20 грн. Раз в місяць посилене прибирання 50 грн. Але чи можна довіряти....вам

аналогічно. думав знайти дівчину/жіночку для посиленого вологого прибирання квартири раз на тиждень/місяць. але знов же питання - як пустити чужу людину додому, не знаючи що як і де вона буде копирсатись... дилема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби я жила в королівстві, свої покої я всеодно прибирала б сама, бо це твоє особисте, а тут хтось чужий :D а в сауні, що людина може зробити нетак... знайти хоч трошки добросовісну людину і все.

Доречі, прийшла ідея створити клуб домогосподарок різних категорій і т.д. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші - це яд. Працюючи на них будет завжди в нужді. Треба їх заставити працювати на себе - інвестувати, вложувати в акції компаній. Пошукай книгу Роберта Кіосакі "Богатый папа, бедный папа" поймеш про шо я :)

З.І. Педо-мішка рулить ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші - це яд. Працюючи на них будет завжди в нужді. Треба їх заставити працювати на себе - інвестувати, вложувати в акції компаній. Пошукай книгу Роберта Кіосакі "Богатый папа, бедный папа" поймеш про шо я

Но ведь кто-то все равно должен работать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но ведь кто-то все равно должен работать.

Треба розуміти шо таке гроші. Життя дано шоб жити, а не виживати раді грошей ;)

З.І. Якшо глянути збоку на людей, які гнуться для копійки, то їх кругозір вузький і вони небачать перспектив навкруги. А бізнесмени їх бачать :) І получається, шо людина, як ослик, йде за морквою.

Тому ту книжку нада прочитати! І зрозуміти шо таке актив і пасив :) Це щастя її бачити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хелоу... Не могут все не работать. Деньги не вскопают тебе грядку, не испекут пирожок и не отремонтируют гитару. Для этого нужны люди Так вот сложилось.

И к тому же, если работа интересная, то почему-бы и не работать? Всю жизнь бездельничать не интересно. Без работы быстрее загнешься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші - це яд. Працюючи на них будет завжди в нужді. Треба їх заставити працювати на себе - інвестувати, вложувати в акції компаній. Пошукай книгу Роберта Кіосакі "Богатый папа, бедный папа" поймеш про шо я

Почитай останні аналітичні дані по світовим фондовим ринкам. Порівняй рівень розвитку фондового ринку України (доступність фінансових інструментів) з іншими країнами, де на цьому заробляють гроші і зрозумієш ще більше.

А книгу Роберта Кіосакі "Богатый папа, бедный папа" видали, щоб продати, а не навчити інвестувати.

В магазині "Книга":

- У Вас є книжка "Як заробити мільйон за один день"?

- Є. Вона продається в комплекті з книгою "Кримінальний кодекс України"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2AswenDer

давай ты сначала выучишься, заведешь семью, детей, и когда у тебя будет свой дом - тогда мы с тобой проговорим про Киосаки, ок? ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2AswenDer:

Задумайся хотя бы на тем, почему такой зачотный инвестор Киосаки вместо того, чтобы

пассивно получать много бабла занимается активным личным продвижением своих книжек,

игрушек, выступлений ? Может он хочет облагодетельствовать человечество ? :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куда смотрят модеры? Столько коментов, а по теме всего процентов 10 всех высказываний? А еслиб топикстартер был моей или чейто сестрой (Шкодера касаецо (медвед)), тема приняла бы другой оборот! (Модерам низачёт!!!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо глянути збоку на людей, які гнуться для копійки, то їх кругозір вузький і вони небачать перспектив навкруги. А бізнесмени їх бачать І получається, шо людина, як ослик, йде за морквою.

Тому ту книжку нада прочитати! І зрозуміти шо таке актив і пасив Це щастя її бачити!

да можно просто документалку с ним посмотреть, там буквально выжимка из всех его книг. Только вся суть именно в квадранте, если помнишь про такой. Кому-то сужденно работать, а кому-то руководить, там же правило 90/10.

давай ты сначала выучишься, заведешь семью, детей, и когда у тебя будет свой дом - тогда мы с тобой проговорим про Киосаки, ок? ))))

нуууу, с такими пирогами, возможность резко подняться стремится к нулю. Так как дома ждут детки, которых надо накормить, обуть, одеть; жена, которую надо завалить подарками, обеспечить; и свой дом, который надо оплачивать. Возможности рисковать и поднакопить лишнюю монетку, которую потом можно вложить, просто напросто очень мало.

Задумайся хотя бы на тем, почему такой зачотный инвестор Киосаки вместо того, чтобы

пассивно получать много бабла занимается активным личным продвижением своих книжек,

игрушек, выступлений ?

я задумывался об этом, так как в моей сфере схожая ситуация, но тут вспоминается простая пословица "Кто-то делает лопаты, а кто-то с их помощью копает".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обожаю заходить во всякие эзотерические воняющие магазинчики

и рассматривать ассортимент и контингент покупателей.

Последний раз во Львове порадовался работе местных мерчендайзеров.

Лежат подряд: Ислам, Буддизм, Христианство, Ошо, Киосаки.

давно я так не веселился.

p.S. "Пилите Шура, пилите...". Ой, то есть копайте :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2AswenDer

давай ты сначала выучишься, заведешь семью, детей, и когда у тебя будет свой дом - тогда мы с тобой проговорим про Киосаки, ок? ))))

Почему у вас нет денег в большом количестве

Вероятно, вы скажете: «Мне следовало бы получать более высокий оклад, чем я получаю в настоящий момент». По-моему, успехи в работе у большинства людей недооцениваются и слишком мало оплачиваются. Во многих случаях причиной недостатка денег является помимо всего прочего еще и то, что упомянутые люди тайно или открыто проклинают деньги; они называют их «грязными» или говорят: «Жажда денег — это корень всех зол». Другой причиной того, почему вы в экономическом отношении не достигаете успеха, это то, что где-то в вашем уме живет суеверие, что бедность относится к добродетелям и морально похвальна. Эта установка подсознания восходит большей частью к урокам, полученным нами в юности, частью также к неверному толкованию некоторых мест в Библии.

Мерфи. ст. 42

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я буду простіший. Я впевнений, шо кожен з вас більше думає "Мені нехватає грошей" чим "Я живу в достатку". Хто відчуває себе багатим - ним і буде. По-іншому небуває, того шо підсвідомість нас слухається і виконує наші переконання і думки. Логіка дуже суха, треба використовувати свою уяву собі на користь.

З.І. Тоді дійсно все буде охрененно :blink:

http://www.koob.mhost.ru/books/power_of_yo...scious_mind.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...