Перейти до змісту

Кому заважає один з найбільших виробників пластмасової іграшки ТМ Тигрес


Santik

Рекомендовані повідомлення

Не там палять, а західніше - по ту ж сторону що й Тигрес. 50.769112, 25.407395
У всякому разі рік тому тигресовці на нього пальцями показували ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 91
  • Створено
  • Остання відповідь

Тигрес початково відкривався як завод мяких іграшок. Чотири роки тому вони почали працювати з пластмасою. А тут, як кажуть, главноє начать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
1 година тому, juunduun сказано:

https://www.facebook.com/events/1278834175465488/ поблукайте тут, щоб взнати трохи більше

 

Почитав. Херово склепана заказушка :) по всій ленті.

 

52 хвилин тому, juunduun сказано:

Тигрес початково відкривався як завод мяких іграшок. Чотири роки тому вони почали працювати з пластмасою. А тут, як кажуть, главноє начать...

 

 

4 роки як працюють з пластмасою, а бабла голова вирішив підрубати тільки зараз.

Крутяк. :)

Включіть моск, хоча мабуть бало не пахне? :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче, не читав останню сторінку  (здоров'я  нема), пишу з слів людини, котра живе в Липинах, ходила на ті збори,  і попередню інфу знає з "першоджерел" (ане з БіБіСі)

Тигрес починав як виробництво м'яких іграшок. Тобто, на той час (початок) ніякої мови про пластмасу навіть не було, лише ПОШИТТЯ! Сільрада дала згоду.

Далі Тигрес починає пропихати "пласмасу" - просить дозвіл в сільради на розширення на землях громади з метою виробнитва (ВЖЕ!) пластмасових  іграшок, але лише СКЛАДАННЯМ! З КОМПЛЕКТУЮЧИХ! Їм громада (ну, сільрада на той час, Гусак) дають дозвіл. "Тигрес", натомість, обманює, і розпочинає виробництво (не складання, а саме плавку пластмасси). Зараз вони хочуть ще більше розширити виробництво на землях поміж людських помешкань і травити їх далі... Тобто, дай  палець, а воно руку відхопить...

 

Тепер про збори... Пів-залу напхали працівниками "Тигреса", котрі весь час вигукували з місць, хамили, і перебивали людей, котрі виступали від громади. Місцеві їх почали попереджати, щоб не перебивали, інакше їх зара "повиносять". Голова С/Р зробив зауваження представнику "Тигреса" "Ми домовлялись зробити обговорення  громадою, а ти кого понавів?!!"... Той зробив наївне личико, промовивши "вони самі захтіли прийти висловитись"...ТІ не заспокоїлись, в результаті громада їх, все ж, почала виводити...

Місцеві мешканці (не ті, які по приписці теж Липинці, але адреса, напр., Відродження,  чи Теремнівська, а ті, котрі живуть поряд з виробництвом) давно скаржились, що смердить пластмасою. Але "Тигрес" це ігнорував. Натомість тепер  хоче  ЩЕ збільшити. Аргументували це смішним недоречним  "а ви спробуйте спалити нашу іграшку, чи буде від неї сморід?". Ніхто не збирається палити ті іграшки, мова ж йде про ВИРОБНИЦТВО!

Далі представник починає тикати папіриком, на якому (з його слів) зібрано 400 підписів мешканців Липин, котрі НЕ ПРОТИ розширення виробництва... Народ починає розповідати, як в робочий час (коли "дорослі" по  роботах), перед святами, ходили "представники", роздавали іграшки дітям і бабулькам, а ті підписували... На неодноразове прохання назвати хоча б одне прізвище того, хто підписався,  "представник" так нікого і не назвав. Якщо хто знає територію, то розуміє, що зібрати 400  підписів мешканців, котрі живуть між Відродженням до Теремнівської, від Теремнівської до Об'їздної, ЗА ІГРАШКИ - проблем нема... Але ж ці люди не живуть біля виробництва!!!

Від громади на той момент "ПРОТИ" було зібрано щось біля 227 підписів...

Далі "представник"  аргументував, що всі санітарні норми вони витримують, про що в них є відповідні "папери"... Всі ми знаємо, чого варті такі "папери" і як "важко" їх зробити такому п-ву, як "Тигрес"... А люди, котрі живуть навколо того "пластмассового заводу", давно скаржаться, що весь час нема чим дим дихати, а особливо ночами. А в жаркУ  погоду, то взагалі...

 

Короче, вирішили створити "комісію" (чи якось там) з депутатів сільради, котрі перевірять ті "підписи", зберуть свідчення, "результати" і далі видно буде...

 

 

"Ті" часи пройшли, громада відчула, що може мати слово :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і тепер від себе

Яка, в хєр,  різниця, ЩО  і ЯК ти там збираєшся виробляти?!!! Хочеш?! - вперед! подалі від межі помешкань, мінімум - на відстань санітарної зони, будуй, працюй, заробляй! Тим паче, що люди проти! Шо ти народ гвалтуєш?! Спалять же, нахєр, в  результаті! Пройшли ж ті часи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І от нафіга то паліво було ще й на Борду виносити і по декілька тем створювати. Якщо людям смердить, значить смердить. В нас балуваних мало і якщо вже вони свої задниці готові підняти, значить реально йде отруєння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І на фейсбуці срач з цього приводу розвели: люди не розуміють, виробництво не шкідливе, то все голова сільради за гроші і т.д. у тому ж дусі. Дивишся у профілі таких дописувачів - все поголовно працівники Тигресу, чи наближені. Їм мабуть премію пообіцяли за кожен тролінг-пост..

А виробництво пластмас - це шкідливо апріорі, які б там папірці дирекція не назбирала б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди самі зібралися, вийшли і щось пробують зробити ?... ви то зараз про яку країну пишете ? Тигрес десь у Франції завода будує ?

Шкідливе чи ні виробництво мають встановлювати відповідні служби а не селяни по запаху. Раз є запах і заважає то чому за 4 роки ніфіга ніхто дупою не пошевелив і не судився ?

А тому, імхо, як завжди у нас то робиться – хтось тупо хоче грошей чи якихось політичних девідендів.

 

...підозрюю що більшість з тих "поручживущих" якраз і попродавали свої паї Тигресу... і тоді вони, звичайно ж, не здогадувалися що поруч буде завод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

я написав десь там на мордокнизі:

А всього-то потрібно Падукам та головним ТОП-ам поселитись біля стін самого заводу зі своїми родинами і таким прикладом показати всю безпечність їхнього виробництва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Соромітник сказано:

 Раз є запах і заважає то чому за 4 роки ніфіга ніхто дупою не пошевелив і не судився ?

А з чого це ти взяв, що ніхто нічого не робив?!? Там давно конфлікт, а не зі вчора. Але допоки "Тигрес" мав "десь" ті скарги і продовжує далі нагліти

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Звіздьож по ходу, я цікавився. Ніяких скарг не було.

Мій малий ходив на екскурсію на завод з класом. На шкідливе виробництво я б дитину не пустив :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маленька історія про Гусака і те як він дбає про громаду .

Біля кладовища були дуже старі та величезні дерева. Гілля нависало на всю ширину вулиці , обійти їх не було можливості .

Навіть при не великому вітрі з дерев падало гілля на дорожне покриття , при сильному вітрі ламало велике гілля яке представляло реальну загрозу життю пішоходів та автомобілістів.

По вулиці часто ходять діти в школу також дітей водять в садочок .

Гусаку в усній формі повідомляли про цю ситуацію він навіть особисто оглядав їх.

Сказав що зріжуть (2роки зрізав - уникав розмов ,нема коштів,немає кому зрізати, спішив, був дуже зайнят, тупо втікав)  поки не написали офіційне звернення під яким підписались односельчани.

Документ зареєстрували і з того моменту настала юридична відповідальність. Через три місяці дерева були зрізані.

 

По тигресу  дійсно треба щоб відповідні органи перевірили на шкідливі викиди. Те що коли будували то було по мяких іграшках це правда, а те що будуть виробляти з пластмаси не оговорювали. Біля тигреса є кузня ,столярка,бокси автомайстерня, склади та інше... Опалюють там скрізь твердим паливом і запах ще той.

Але я б не хотів проживати біля виробництва з пластмас.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одне нешкідливе виробництво серед села я бачив в Нововолинську. Сапожніков дозволив відкрити завод Кроноспану на виїзді з Нововолинська. Ніби й промзона Нововолинська, але поряд село. І вітер фігашить дим практично постійно в їх сторону, і дим не слабенький. З чого той дим навіть страшно вникати і валить безперерви. Купа людей вже повмирали від хвороб легень, онкології і т.д. Звісно можна те все спіхнути на щось інше, але людям які там живуть від того легше не стане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

stoleyourjet, тема не  про Гусака, ок?  Ніхто його тут не виправдовує. Мова про громаду. Не Гусак те все затів. Йому б, якраз, вигідніше було б це все "тихенько" вирішити.

 

 

16 годин тому, kmd сказано:

Звіздьож по ходу, я цікавився. Ніяких скарг не було.

Мій малий ходив на екскурсію на завод з класом. На шкідливе виробництво я б дитину не пустив :)

цікавився де? В кого? Давай без "звіздьожи", раз на те пішло

 

ПиСи: а з "аргумента" "я б не пустив" я поржав :) Вибач, але враження таке, що це написала "блондинка"

Я теж пускав, але ж це не означає, що я знав, що там і як. І "екскурсія", це зовсім не теж саме, що весь час жити поруч, правда? В цеху - так, гарно і чисто, а чому??? Працюють витяжки! А КУДИ ВОНИ ТЯГНУТЬ???? Далі продовжувати? (це і до того, як там працюють ТСи)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, jack74 сказано:

В цеху - так, гарно і чисто, а чому??? Працюють витяжки! А КУДИ ВОНИ ТЯГНУТЬ???? Далі продовжувати?

Продовжуй. Бо "Блондинкою" виглядаєш ти, а не командор. Що вони тягнуть? 

От я там буваю 20-30 раз на рік. "Травлять" село навколишні кузні, столярки і фірма, що фурам масло міняє за 100 метрів від Тигреса. Контора продає в 40 країн свої іграшки - ти справді думаєш, що в Європі їх би прийняли, якби там було хоч щось, хоч на трошки шкідливе ДЛЯ ДІТЕЙ? Чи віриш казкам, що виробництво - шкідливе, а сам продукт - заібісь?

PS я не пропагандую, що kmd - апріорі крутий чувак-адмін, який може забанити всю борду. Я знаю його дружину Roksik як одну з розумніших жінок, яких я бачив. Я часто буваю в Ліпінах саме біля Тигреса. Я не знаю конкретно суті "сварки". Я виклав факти і, зауважте, ніхто не забанений - все проходить у рамках звичайної дискусії. Тому будьте тверезомислячими гомо сапієнс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина просто не зустрічалась з екологами. Зараз такі штрафи по екології, що за порушення можна і банкрутом стати. Да зараз більше 2 років не проводяться перевірки , але на кляузу від населення, по любому, приїхали б та перевірили. А зараз, якщо будуть будувати треба зробити ОВНС, інвентаризацію викидів, дозволи... Про це краще розкаже Дрім  це його парафія. І все це дуже дорого. А потім платяться податки і не маленькі .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto,

 "Контора продає в 40 країн свої іграшки - ти справді думаєш, що в Європі їх би прийняли, якби там було хоч щось, хоч на трошки шкідливе ДЛЯ ДІТЕЙ? Чи віриш казкам, що виробництво - шкідливе, а сам продукт - заібісь? " Діма, ти десь побачив, щоб я написав "шкідливе"??? Людям СМЕРДИТЬ. Каки, вибач, теж може й не яд, але смердять, правда? І якщо б твій сусід поставив літній туалет на своїй території, але перед твоїм ганком, ти б теж не мовчав, правда ж. (жирний шрифт сам включився, і вимикається...)

А виробницв, котрі випускають нешкідливий продукт, але сам технологічний процес мають шкідливим - МОРЕ! ти мене дивуєш...

 

 

ПиСи: а на рахунок "який крутий чувак kmd, я щось  не зрозумів... Це до чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілу тему прочитати ніасіліл, хоча суть мені зрозуміла.

Таке виробництво класифікується як шкідливе, але щоб смерділо - я особисто дуже сумніваюсь. Працюю на такому ж виробництві (не на тигресі), посмердіти може в деяких випадках, але коли в автоматичному режимі іде процес то практично ніякого диму/запаху немає.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Так цікаво читати - "пройшли вже ті часи, вже так як раніше не пройде"... А як пройде??? Можливо, як у тролейбусному депо, якому вже повні гайки? Чи на Луцьктепло, де хазяйнували "по новому"? Те саме гунчик планує прокрутити з Тигресом, от тільки одна проблема - тигрес приватне підприємство, так просто не вийде. І, до речі, "зі слів працівниці Тигреса-мешканки Липин" - керівництво Тигреса заявило, якщо землю заберуть, ніхто не буде переносити виробництво у інше місце району, його просто перенесуть у Польщу. Скільки роботи втратять ті Липини, нехай рахують самі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, risenseven сказано:

Можливо, як у тролейбусному депо, якому вже повні гайки?

А можна з цього моменту більш детально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...