Перейти до змісту

А ви крали на своїй роботі?


romaxa11

  

184 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Щоб тема не була гівном може просто не потрібно в ній срати?

 

 

 

Темка скажу відразу, не проста і не все там так однозначно, є і сльози, і біль, і глибоку розчарування.
а вот с етага мєста пападробнєй  :)

 

Є крадіжки на великих підприємствах, в офісах великих фірм, де плинність людей поставленна на конвеєр, сьогодін ти тут, завтра вже в іншому місці на іншій роботі. В таких місцях до крадіжок ставлять байдуже, бо власник вкрадених ресурсів і так мільйонер і керування вже давно віддано на аутсорсинг. Сльози, біль і розчарування відбуваються в малих колективах, де працюють нормальні люди, серед яких заникалось якесь кончєне чмо, яке потроху починає никати бабло, користуючись довірою і порядністю інших людей. Вас все клинитиь на депутатів і прокурорів, але серед нас ходять дуже скромні і на вигляд порядні люди, які під приводом отої порядності насправді роблять страшні, нелюдські речі, за які в більшості випадків отримують від долі ще за життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 184
  • Створено
  • Остання відповідь

Сльози і біль з'являються коли підставляють порядну людину і вона з сльозами на очах звільняється з роботи, а гниль й далі продовжує працювати. 

Ви кажете контроль і правильна система. Так це все вірно, але якщо немає довіри до працівника, атмосфера підозр, звинувачень руйнує колектив. Що в подальшому руйнує і бізнес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ром, ти правий, довіра- це важливо. Але десь читав інфу, що більшість зважується на крадіжку, тому що надто сприяють умови. 

Побудова системи важлива більше для великих організацій.  А контроль - він важливий у будь-якій структурі від найменшої до найбільшої. Ці речі дозволяють не дати думати про крадіжки тим, хто несхильний, зупинити боязливих і швидше виявити схильних, позбутись їх і мінімізувати збитки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не хочу говорити про політиків, прокурорів, суддів і іншу мерзоту. Я хочу говорити про середовище "звичайних, нормальних простих людей".

У вашому житті не зустрічались звигляду порядні люди, не дурні, які в подальшому виявлялись банальними злодіями і це після декількох років спільної праці? Цією темою я хочу застерегти людей, які вже зважились на крадіжку. Не робіть цього. Крадене не принесе очікуваного задоволення, ризики бути викритим, внесуть у вас страх, тривогу, ви змінетесь, станете гіршими, замкнутішими, більш відлюдкуватими, що в свою чергу відобразиться на вашому особистому житті, можливо здоров'ї. Крім того людська взаємоповага, яку ви втратите, бо до кінця життя про вас люди пам'ятатимуть тільки одне - злодій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Крім того людська взаємоповага, яку ви втратите, бо до кінця життя про вас люди пам'ятатимуть тільки одне - злодій.

 

Як говорив Г.Жиглов: "Вор должен сидеть в тюрьме!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись, в класі 6-му, проходили практику на хлібзаводі, що на Франка. Пакували ми овсяне печиво. Ну як, як можна було дитині не винести пачку такого смачного печива! :)  Тип паче дитина росла без батька...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Колись, в класі 6-му, проходили практику на хлібзаводі, що на Франка. Пакували ми овсяне печиво. 

Блін, хотів би я щоб і в нас така практика була.
Хоч практикою не соромно назвати
Ми тільки підлоги мили і парти фарбували

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене колись податкова поліція обікрала - незаконно конфіскувала товару на 1500 доларів (на той час це була зарплата мого продавця за 5 років) - після того я два роки не платив податки. Не в себе на роботі, але крав, получаєцця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tarzanych, це було при СРСР. Хоча ми і пілоги мили, і парти-вікна фарбували, і траву навколо школи косили...


difoto, ти не крав, а забирав своє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Тема не гівно і задумувалась вона не задля степлерів, булавок і аркуша паперу.

Ти наївн\о вважаєш, що хтось признається у привласненні башенного крану, чи махінаціях на кілька млн грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про "забирав своє": товарищ, уходя домой, захвати хотя бы гвоздь! Ты сдесь хозяин, а не гость!(с) Узнав від офіцера-ракєтчіка СА ув оставкє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


difoto, ти не крав, а забирав своє.

Прикинь - податкова міліція казала те ж саме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Прикинь - податкова міліція казала те ж саме
По словам Ді, вона діяла незаконно. Говорячи "забирав своє", я спирався на слова Ді. А як там воно було на самом ділі...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Тип паче дитина росла без батька...

у мене знайомий ріс у цілком не бідній сім'ї, але булочки в магазині крав.

 



По словам Ді, вона діяла незаконно.

У них на це була своя думка! :) І коли вони це робили, то забирали те, що на їхню думку, мало належати державі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


У них на це була своя думка! :) І коли вони це робили, то забирали те, що на їхню думку, мало належати державі.
Zheny@, ти читаєш, що я пишу?

А як там воно було на самом ділі...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось давно, щоб підвищити лояльність клієнтів (а на справді бути не гіршим ніж на інших фірмах), я з дому приніс кавовий сервіз, каву цукор, і вгощав клієнтів, які чекали в столі замовлень. Шеф зажав на це кошти. То більшість співробітників крутили пальцем біля виска і я почув фразу, яку пам'ятаю донині: "Что ты делаешь? Все тасчат с работы домой, а ты из дома?".

Кавовий апарат я врешті-решт вибив з керівництва, але ліміт кави був на стільки малий, що каву я докупувував на чесно вкрадені кошти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас на роботі, при солідних зарплатах є люди, котрі беруть чужі продукти з холодильника собі, 

є такі, що міняють освіжувач повітря на свій з дому, котрий закінчився, тирять кавові зерна із кавових машин з безкоштовною кавою, що стоять по всьому офісу.

причому все це для них не є чимось дорогим та недосяжним - шкоріше всього дрібничками, але тим не менше

 

це не проблема уряду, країни чи малих зарплат, це питання ірвня свідомості і совісті людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це не проблема уряду, країни чи малих зарплат, це питання ірвня свідомості і совісті людей.

і я про те ж саме декілька постів назад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене своя філософія: 

Ти дасиш - тобі "воздасться"

Ти вкрадеш - в тебе вкрадуть.

 

Поки не підводило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


фразу, яку пам'ятаю донині: "Что ты делаешь? Все тасчат с работы домой, а ты из дома?".

 

мені інакше сказали : "накрав уже стільки, що дома не вміщається? Назад приносиш?"  і перестав займатися подібним альтруїзмом.

 

Гарний напис почитав у нас у Луцьку, на стіні одного із будинків: "делай добро- и беги!" (а не те, що ви подумали :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От питання.

Ремонтники в квартирі при утепленні балкону розвалили зовнішню керамічну цеглинку.

Оскільки таку цеглинку я окремо одну не куплю, то я пішов на будівництво такого ж будинку, і не взяв просто (хоча можливсть була), підійшов до прораба і той мені продав її за Х гривень. Виходить прораб вкрав у підприємста-забудовника. Тоді я те ж вкрав?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Тоді я те ж вкрав?

Є надія - що прораб покладе гроші в касу за продану (хоч і зайву) цеглинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Тоді я те ж вкрав?

Є надія - що прораб покладе гроші в касу за продану (хоч і зайву) цеглинку.

 

Ахахаха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...