Перейти до змісту

А ви крали на своїй роботі?


romaxa11

  

184 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 184
  • Створено
  • Остання відповідь

Я так розумію,що прозорий скотч краще тиритиB),толку з цього що на фото, нічого не видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читання журналюгами борди це не дозвілля, а робота :)

 

ЗІ не крав і не збираюсь, а те що саме якось в торбі оказалось -- то не я ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно і я признаюся,я крав ізоляційну стрічку(ізоленту короче) бо рахую якщо в тебе дома немає ізоленти то ти не хазяїн ))

 В мене колись перед п"янкою за пару хвилин до гостей,зламалася,відпала ніжка від столика,і шо ви думаєте,ага! ізолента-наше все(мужикі) три хвилини і всьо, вже рік тримається і хоч би похитнулася,мертво!:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, yura-patriot сказано:

Ладно і я признаюся,я крав ізоляційну стрічку(ізоленту короче) бо рахую якщо в тебе дома немає ізоленти то ти не хазяїн ))

 В мене колись перед п"янкою за пару хвилин до гостей,зламалася,відпала ніжка від столика,і шо ви думаєте,ага! ізолента-наше все(мужикі) три хвилини і всьо, вже рік тримається і хоч би похитнулася,мертво!:D

Ще про пластилін забув додати, теж в хазяйстві річ незамінна))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

"Ни дня без триода с родного завода!":lol:
До цієї пори вдома лежать кілька органайзерів, що я стягнув додому на своїй першій роботі, яку півтора роки як покинув. І до цієї пори трохи соромно, хоча і робота була лайняна, і зарплату там затримували, та й торговий відділ - всі тягнули, що лежить погано. З того часу зарікся працювати в торгівлі, і брати з роботи щось окрім ручок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, МійБугай сказано:

"Ни дня без триода с родного завода!":lol:
До цієї пори вдома лежать кілька органайзерів, що я стягнув додому на своїй першій роботі, яку півтора роки як покинув. І до цієї пори трохи соромно, хоча і робота була лайняна, і зарплату там затримували, та й торговий відділ - всі тягнули, що лежить погано. З того часу зарікся працювати в торгівлі, і брати з роботи щось окрім ручок.

Приховане оголошення про продаж зайвих органайзерів?))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкрав хіба що пару олівців та ручок та біля сотні аркушів білого паперу А4. На щось більше не вирішився - страшно та совість мене з'їсть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.03.2016 at 16:30, Arber сказано:

страшно та совість мене з'їсть.

Совість така штука, що ого і апетит в неї звірячий :D:D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...