Перейти до змісту

У Дубаї горить хмарочос


Basil

Рекомендовані повідомлення

 

Палає будівля The Address Hotel, розташована неподалік від найвищої споруди планети – башти Burj Khalifa.

Вогонь майже по всій довжині охопив башту The Address Hotel у Дубаї в Об'єднаний Арабських Еміратах. Про це повідомили у Reuters.

Згідно з повідомленням, палаючий готель розташовано на площі, де збиралися сотні людей, які планували подивитися грандіозний новорічний феєрверк. Також біля площі розташована найвища споруда планети Burj Khalifa.

Офіційна влада Дубаї, що до евакуації людей з готелю та боротьби з вогнем залучили підрозділи цивільної оборони.

CXksUWFWMAAlOHg.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це типу як з Титаніком - вища сила дає можливість "спуститись на грішну землю"........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Горять нєфтяні панти, мені якось не шкода.

Ти "трішки" спутав.

"Панти" це у сусідів, а у арабів зразок, що можна зробити  маючи такі ресурси і бажання.

А те що горить, так ніхто від таких випадків не застрахований на 100%, а можливо і допомогли.

Головне щоб без жертв, а все інше араби відновлять і забути не встигнете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Горять нєфтяні панти,"поліцейські на бугатті"

 

Жаба - вона така жаба.

А ще - потрібно прагнути до кращого, а не рівнятися до гіршого!

 

Головне - щоб люди не постраждали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Горять нєфтяні панти, мені якось не шкода. Вже занадто вони понтуються ті араби "поліцейські на бугатті" і інші ізлішества дєнєжних ізвращєній.

Якщо є чим, як Ви кажете, понтуватись. то чому б і ні?))) дай Боже, і нам досягти таких понтів, щоби прибиральниці на ягуарах на роботу їздили))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Горять нєфтяні панти, мені якось не шкода. Вже занадто вони понтуються ті араби "поліцейські на бугатті" і інші ізлішества дєнєжних ізвращєній.

Напевно було б краще, якби на тих "понтах" наживались тільки вибрані, як наші сусіди-агресори, а не ціла країна розвивалась?

так за твоєю логікою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поїдьте на ескурсію в дубаї і побачете що це місто створене для багатих, простим арабам туди дорога закрита або вони працють там як обслуговуючий персонал і на стройках

 

Мужчине - гражданину ОАЭ судьбой уготованы три вида деятельности. Первый и самый почетный - государственная служба, где средняя зарплата составляет $ 10 тыс. Быстрая карьера и социальные блага гарантированы. Второй - так называемое спонсорство: ни один иностранный бизнесмен в Эмиратах не может работать самостоятельно, без официального “шефства” гражданина страны, который представляет иностранную компанию перед своим правительством и несет ответственность за законность ведения бизнеса. Потолка в оплате таких услуг нет. И, наконец, местные арабы могут сами заниматься бизнесом или продолжать семейное дело. Хотя некоторые жители федерации иногда выбирают четвертый путь - ничего не делать. В этом случае каждому “безработному” мужчине положено ежемесячное пособие в размере $ 2 тыс., и он может хоть всю жизнь учиться в любом вузе мира за счет государства.

Каждая молодая семья получает от правительства комфортабельную виллу под беспроцентный кредит на 30 лет и около $ 19 тыс. на проведение свадьбы. За рождение мальчика государство дарит $ 50 тыс., а когда в семье появляется третий ребенок, все ее финансовые долги автоматически аннулируются.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Прагнути до чого?

До того, щоб безбідно жити! Дурню ти!

Я не хочу рівнятися на моцкалів, де газу ,як води в Океані, а вони за 500м від родовища опалюють домівки дровами!

Я не хочу щоб наживалося на народних благаг лише керівництво! Я хочу щоб народ міг повною мірою використовувати природні блага для себе!

 

Ось приклад!

 

Є нафта, яка належить всім. Є шейхи, які мають бабло її видобувати і продають. І є народ, які живуть у тій країні і НЕ бідують.

Тепер порівняй із північним сусідом.

 

у мене все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Горять нєфтяні панти, мені якось не шкода. Вже занадто вони понтуються ті араби "поліцейські на бугатті" і інші ізлішества дєнєжних ізвращєній.

На спорткарах полиция патрулирует только трассу между Дубай и Абу-Даби, потому что по ней часто гоняют и устраивают гонки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...