Перейти до змісту

Чоловіче щастя - що це?


madkot

Рекомендовані повідомлення

 

Вы про 35-ти річних товстих тьоток від яких втікли чоловіки?

Твоїй мамі 35 і вона товста?

 

Якщо я не правий, то у вас дуже обмежене життя.

 

Обгрунтуй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

Обгрунтуй.

ЩО саме тобі обгрунтувати? Умозаключення про маму чи про обмеженість життя?

 

Якщо ти не зрозумів, тоді я нічим допомогти не зможу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Секс, наркотики, рокнрол, рыбалка, понимающая жена - что может быть лучше в наши то девятнадцатьсполовиной!!!!!!

Вибачайте за мій хранцузький!!!

Кожному своє....немає загальоприйнятого розуміння .... проснувся зранку - комусь щастя....і заснув у ночі...це теж комусь радість...

А "піздец" він прийде все рівно до всіх....чекаєш ти на нього чи ні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой мля....

То не мля. Хочеш мля? (запощу ще раз!)
Тема ж про щастя....от і пофлудю..

Женік...ти знаєш...мені навпаки не вставляє трофейна риба...да...це азарт мисливця...який вбиває свою здобич заради трофею...мене більш вставляє і приносить ЩАСТЯ процес. Ідеально це свідомодоролі рибки..як я їх називаю..не дрібнота..а ті..які вже можуть повоювати зі мною - тому я і снасті ставл такі - щоб вирівняти наші шанси!!!

Оце моє особисте ...КУСЯРА чоловічого щастя-принаймі на сьогодні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


По моєму, обмеження в когось іншого...

Це говорить людина, яка підгребла усіх жінок після 35 років під одну гребінку!

Мдя..

 

ем... Єслі шо, то їй 43.

 

0_7f732_cec4ce90_orig.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


А чому це тебе так тронуло?

Мене?

Помойму тебе. Твоя ж фраза:

 


Вы про 35-ти річних товстих тьоток від яких втікли чоловіки?

 

Тут ви твердо заявили, що в 35 тьотки обов'язково товсті. І від них втікли чоловіки через те, що вони товсті.

Я навів яскравий приклад, де і в 45 можна виглядати як в 20.

 

І це ваша проблема, якщо ви не бачили жінок після 35 не товстих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так я, як раз таки про товстих і жирних і писав... чи я хоч десь сказав чи написав про тих хто навіть після 35-ти хоч трошки дивиться за собою чи своїм тілом?

Хтось когось просто не зрозумів

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


чи я хоч десь сказав чи написав про тих хто навіть після 35-ти хоч трошки дивиться за собою чи своїм тілом?
Чи OlgaAlterEgo хоч десь сказала чи написала про 35-тирічних товстих тьоток ???
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю трьох, хто розвівся зі своїми жінками і "пішов" (двоє одружилися) до більш стрункіших... і чомусь, тільки після того як "пішли" чоловіки, вони почали терміново "худати"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти впевнений, що причиною розлучень була саме вага жінок ? На мою скромну думку, якщо чоловік дожив з жінкою до 35 років, напевно у них вже є діти, взаєморозуміння, взаємоповага, кохання... І я не думаю, що коли в них все це є, якась зайва вага дружини (бо вона родила тобі двох-трьох діток) може бути причиною розлучення. Тільки якщо мужик не мудак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стаття - гавно

++++

і навіть тому, що висновки в статті зроблені по чоловіку, який може потратити на секс  на стороні 500-1000 баксів, це рівень так званого середнього класу....

уви, але з таким рівнем доходів у нас дуже низький відсоток населення, щоб можна було зробити висновок (екстраполювати думку), що це стосується всіх без винятку чоловіків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінка хоче багато всього різного від одного чоловіка, а чоловік хоче одне і теж саме , але від різних жінок  :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Хтось когось просто не зрозумів

 

Якщо хтось когось не хоче зрозуміти, то певна річ, що "не зрозум".

 

Те, про що я написала не має нікого відношення до зовнішньості - це про внутрішній стан, про можливості і про мотивацію! 

 

Життя піднесло тобі лимон? Ну то зроби з нього лимонад! чув про таке? А ти про "тьоток" пишеш! В цьому (вже вибач) твоя обмеженість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіче щастя в кінці кінців зводиться до того, щоб жінка, або багато жінок бапділи від нього , саме від нього і тільки від нього.Це заставляє чоловіка несамовито боротися з іншим і постійно доказувати що саме він найкращий у всіх сферах, або хоч у якійсь одній.Найкраще, коли є талант і всі інші навіть наблизитися не можуть.Саме тому жінки так люблять різних співаків, поетів, музикантів, спортсменів та різних унікумів.Простим чоловікам залишається заробляти гроші як кому вдається.Або сублімувати своє бажання задовільнити жінку у науку, хоббі, миливство, мистецтво і т. д.

Така ось нестерпна легкість буття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Хтось когось просто не зрозумів

 

Якщо хтось когось не хоче зрозуміти, то певна річ, що "не зрозум".

 

:0099:  :0148:  :_29: Закрийте тему!!! У мене дежавю) Типова жінка яка лізе в чоловічі справи)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Хтось когось просто не зрозумів

 

Якщо хтось когось не хоче зрозуміти, то певна річ, що "не зрозум".

 

:0099:  :0148:  :_29: Закрийте тему!!! У мене дежавю) Типова жінка яка лізе в чоловічі справи)))

 

Без жінок, у чоловків щастя небуде! Це наша друга половина і без правильного симбіозу, взаємодії, взаєморозуміння жоден з знас щастя не побаче! Це як зерно і земля - без землі зерно не родить, а без зерна земля нічого теж не дасть.

 А Оля, далеко не "типова жінка", дуже мудра і особлива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

 

Хтось когось просто не зрозумів

 

Якщо хтось когось не хоче зрозуміти, то певна річ, що "не зрозум".

 

:0099:  :0148:  :_29: Закрийте тему!!! У мене дежавю) Типова жінка яка лізе в чоловічі справи)))

 

Без жінок, у чоловків щастя небуде! Це наша друга половина і без правильного симбіозу, взаємодії, взаєморозуміння жоден з знас щастя не побаче! Це як зерно і земля - без землі зерно не родить, а без зерна земля нічого теж не дасть.

 А Оля, далеко не "типова жінка", дуже мудра і особлива.

 

І Ви напено знаєте який це ПРАВИЛЬНИЙ симбіоз і зараз, ненавязливо намагаєтесь нам його втюхати.))) Не лізьте в чоловічі справи тоді буде "СИМБіОЗ"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з вашого посту, видно що у вас проблеми з інтелектом і тлумаченням слів та жінками(у вас до них якась агресія). Вам, не на форумі вільний час проводити, а за книжкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...