Перейти до змісту

Білосток, вбили священика.


serega

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

цитата:

Жах! На Волині вбили священика. Труп виявили з сокирою в голові

Як стало відомо «Волинській правді» з достовірних джерел у владних структурах, у селі Білостік Луцького району цієї ночі по-звірячому вбили священика.

За інформацією джерел, труп виявив сьогодні, 26 лютого, священик із села Садове, який учора ввечері домовлявся з тепер уже покійним, що вранці вони разом поїдуть до Луцька. Не дочекавшись колеги у обумовлений час в обумовленому місці, він прибув до нього додому в село Білостік. Зайшовши до помешкання, вжахнувся, побачивши бездиханне тіло колеги-священика з сокирою в голові…

За словами прихожан, білостоцький священик прийняв монашеський постриг, сім’ї не мав і мешкав один, що зводить до мінімуму ймовірність існування свідків трагедії.

На місце події терміново виїхали керівники всіх силових структур області.

Взято з «Волинська правда», лінк знайдете на гуглі

Інформація достовірна, вже сьогодні у всіх новинах пролетіла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

останнім часом багатьох священників вбивають при пограбуванні,забирають старовинні ікони,золоті обклади,параферналії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не взяли нічого.

В нас тут у редакції багато пліток ходить..

буду знати щось - скажу.. перепитаю колег з "Аверса" - вони репортаж знімали ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, ну если священник-нувориш носит на себе золота больше, чем средний цыганский табор, то, конечно, соблазн велик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вбитий священник - монах.

Він не одружений не мав дітей. Жив у звичайній сільській хатині..

Правда якось напередодні обмовився односельчанами, що вже є накоплено 11 тис грн для підведення газопроводу в село.

МОжливо це послугувало причиною..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У екслюзивному коментарі «Волинській правді» прокурор області Андрій Гіль назвав основні версії жахливого вбивства священика у селі Білосток Луцького району, котрого, як «ВП» уже повідомляла «по гарячих слідах» резонансного злочину, виявили мертвим у його помешканні із сокирою в голові…

«На сьогодні існує декілька версій слідства. Одна з них – убивство з корисливих мотивів, позаяк із будинку пропала дублянка священика та інші речі. Інша версія – убивство через повернення боргу. Ми володіємо інформацією, що в минулому році священик позичав окремим громадянам гроші. Правда, це були не дуже великі суми», – зауважив прокурор області.

За словами Андрія Гіля, з місця події вилучено ряд предметів, які свідчать про те, що до вбивства готувалися заздалегідь. «Я зараз не буду коментувати, що саме вилучено, бо ці предмети знаходяться на експертизі. Є вже коло окремих підозрюваних у справі. Думаю, що найближчим часом вбивство буде розкрите», – додав він.

Щодо ймовірності версій розправи над священиком, зокрема від рук сатанистів, Андрій Іванович зауважив: «Ці версії теж у роботі. Але все ж таки чітко проглядається версія вбивства з корисливих мотивів, бо частини речей священика немає…»

«Я знаю, що існує думка, нібито вбивство вчинене на грунті міжконфесійних чвар, але ця версія відпадає, бо жодних міжконфесійних конфліктів у селі не було. В нас немає підстав вважати, що вбивство могли вчинити на цьому грунті», – підкреслив прокурор області.

Найближчим часом «ВП» оприлюднить повний виклад ексклюзивного інтерв’ю Андрія Гіля нашому виданню з цього та інших резонансних справ.

© http://www.pravda.lutsk.ua/?p=5793

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не взяли нічого.

Мало ли... Может, душевнобольной какой-то... :D

Я понимаю, у обычного крестьянского народа - ну выпили, ну закусили, ну поссорились, ну драка, ну зарезал (задушил, зарубил, заколол, забил молотком, нужное подчеркнуть) - обычная бытовуха, короче. Но батюшку... За что?... Это в моей голове не укладывается... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене людина з здоровою психікою священика не вбє, тим більше таким методом...і не важливо скільки вкрадено і чи взагалі шось викрадено... однозначно діяла якась душевнохвора особистість.

я чув як сусід(в нього якісь знайомі там є) розкавував вчора, що в священика вкрали близько 1000 євро...

жах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в священника (монаха) мама в Італії на заробітках ..

його не ховатимуть доки вона не приїде..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто це зробив повний-ДЕБІЛ!!!!

навіть це легко сказану, тут навіть слова підходящого не добереш....

а батюшку жаль :):(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, ну если священник-нувориш носит на себе золота больше, чем средний цыганский табор, то, конечно, соблазн велик

необязательно,сейчас просто волной по России и Украине идут ограбления сельских церквей,монастырей и священников.Ведь для верующих людей старинная икона или Евангелие 14-15 века-святыни.А для бандитов-антиквариат.Иногда грабителям на пути встают священники и их просто убивают.Иногда заметая следы поджигают дом или церковь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Введу немного ясности по поводу жестокого убийства игумена Илии.

В субботу 01.03.2008, в храме "Всех Святых Земли Волынской" выступал главный прокурор области Андрей Гиль и рассказал о случившемся. Следствие вела генеральная прокуратура Украины, доклады по ходу расследования проводилось по 2 раза в день. Было много версий по поводу убийства, но криминалисты остановились на версии "убийство из-за корыстных целей". Игумен был убит одним человеком, спящим у себя дома, было нанесено 7 смертельных ножевых ранений, в том числе в голову, и 2 удара топором в спину. После убийства, этим человеком, были забраны некоторые вещи: мобильный телефон, пенсионные кредитки, дубленка и еще некоторые вещи... Убийца был пойман с поличным в городе Днепропетровске, и на сегодняшний день он ожидает суда в Луцком СИЗО. Это бывший послушник мужского монастыря с. Старый-Чарторийск, в котором покойный батюшка был игуменом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батюшка батюшку вбив..

КаІн та Авель..

жахіття..

Нет, ты не прав!

Послушник - это далеко не священник. Послушником в монастыре может быть любой человек, даже простой мирянин приехавший в свой отпуск поработать на благо монастыря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось така інформація: напередодні, декілька тижнів до вбивства, цей священник ще разом із 2 особами (чоловіком і жінкою), порубали хрест , який поставили люди для будування храму УПЦ КП, а цей батюшка належав до московського, так от вони зрубали і порубали цей хрест і викинули в стир.Бо казали що це не правильний хрест. Ті двоє, чоловік і жінка вже померли, не знаю від чого, а от і священик тоже!!!!

От тепер і не вір в Боже прокляття!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене людина з здоровою психікою священика не вбє, тим більше таким методом...

А як на мене, людина з здоровою психікою взагалі нікого ніколи не вб"є. Хіба що буде поставлена в такі умови, що іншого виходу в неї просто не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як стало відомо «Волинській правді» з достовірних джерел, правоохоронці затримали підозрюваного у жорстокому вбивстві священика в селі Білосток Луцького району Волині. Ним виявився 24-річний уродженець Дніпропетровської області, котрий у останній рік проживав на Волині.

Підозрюваного затримали в потязі у Миколаєві, куди він встиг втекти. Імовірно, підозрюваний, аби заплутати сліди, збирався їхати ще далі від Волині, не виключено, навіть за кордон.

Підозрюваний був одягнутий у одежу, яка в ніч убивства зникла з хати священника. Ці речові докази не залишають сумнівів у тому, що вбивство міг вчинити саме він. Тим більше, що раніше затриманий уже мав проблеми із законом.

Мотиви жорстокого вбивства з’ясовуються.

Довідка «ВП»:

У ніч на 26 лютого в селі Білосток Луцького району трапилося жорстке вбивство місцевого священника Ілії. Його зарубали сокирою просто в помешканні, де він проживав. Убивця завдав жертві дев’ять ударів сокирою.

© http://www.pravda.lutsk.ua/?p=5844

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мне хотелось бы похвалить наших областных оперативников. Молодцы, что так быстро это ужасное преступление раскрыли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз для таких і треба було б залишити смертну кару... Негоже таким світ топтати, ІМХО...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз для таких і треба було б залишити смертну кару... Негоже таким світ топтати, ІМХО...

И чем тогда мы будем отличаться от "их"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тим що ми не вбиваємо священників за куртку і 1000 хай навіть євро, а посадити таких і вони будуть жити за рахунок коштів які ми платимо у вигляді податків теж не діло, наша пенітенціарна система на мою думку не в змозі виправити вязнів, вона лише робить з них більш озлоблених і абсолютно асоціальних персон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То варто мiняти систему, а не опускатися до вбивства вбивць!

2 difoto

ага, вони вбивають тим же ножем чи пiстолетом, а ми сообразили електростул! Дуже гуманно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...