Перейти до змісту

Білосток, вбили священика.


serega

Рекомендовані повідомлення

ага, вони вбивають тим же ножем чи пiстолетом, а ми сообразили електростул! Дуже гуманно

Електрику треба економити! Мачіть їх в сартірє жидкім стулом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

при чем тут гуманизм? Ты не употребляешь мяса бедных животных? Ты не пользуешься бумагой, сделанной из зелененьких бедненьких деревьев, которые нещадно срубили жестокие людишки?

Мне дико непонятно - почему нельзя уничтожить выродков такого типа, с явно подгулявшей психикой. Может мне кто-то пояснит, почему его нельзя казнить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мне хотелось бы похвалить наших областных оперативников. Молодцы, что так быстро это ужасное преступление раскрыли.

якби вони так само розшукували викрадені телефони, ловили гопів і не покривали бандюків, коли можна було б нормальнно ввечері погуляти з дівчиною - тоді б да, їх треба було б поважати... а так - їм ще треба ой як багато працювати. і над собою в тому числі.

а так - просто слідчих взяли за яйця - то вони й стараються.

до речі, помітили неспівпадіння в двох повідомленнях про те де знайшли підозрюваного?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

СЬогодні прочитала на ЗІКу:

У жіноче свято, 8 березня, біля порогу церкви села Білостік Луцького району було виявлено труп невідомої жінки віком близько 50 років. Труп направлено в судово-медичну експертизу. Про це ЗІКу стало відомо з офіційних зведень про події та злочини УМВС України в області.

Мешканці села Білостік іще не встигли оговтатися від трагедії, що трапилася в ніч на 26 лютого, коли у власній оселі по-звірячому вбили місцевого священика. Труп виявили вранці із сокирою в голові. Підозрюваного й вбивстві через декілька днів затримали в одному з південно-східних регіонів України.

лінк тут: http://zik.com.ua/ua/news/2008/03/12/129134

Просто жах!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зло порождает зло.

Убили священника, люди хотят мести, УБИТЬ! УбИТЬ убийцу!!

Это как зараза. Месть плохая штука.

Думаю что священник , как человек умный и религиозный, не хотел бы, чтобы кто-то брал такой страшный грех на душу....

НИКТО не имеет право убивать чтобы отомститься...

Единственное исключение - спасая жизнь другого человека, или же свою.

И то, при умении обезвредить лучше этим и воспользоваться.

Все это так ужасно... Люди звереют просто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зло порождает зло.

Месть плохая штука. [/guote]

Вы прощаете, потому что не имеете возможности мстить.

[/guote ]Думаю что священник , как человек умный и религиозный, не хотел бы, чтобы кто-то брал такой страшный грех на душу....[/guote]

Спросить бы родных и близких этого человека.

[/guote]НИКТО не имеет право убивать чтобы отомститься... [/guote]

Этому не учат в школах и дет садах, но тем не менее, масса убийц, воров и другого непотреба.

Одна публичная казнь, заменяет несколько часов "профилактических" разговоров с населением.

[/guote]Все это так ужасно... Люди звереют просто...

Апокалипсис уже давно начался в умах человеческих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тогда давайте будем экономить время, вместо многочасовой профилактики будем мочить, и все тут!

Возможность мстить, это как?

Если месть человека заслепляет, возможность отомстить он всегда найдет.

А вот простить не каждый может. Да даже не простить, я не права, прощать не надо, но и убивать тоже ненадо.

Каждый рано или поздно заплатит за свои грехи.

И думаю что родные и близкие этого религиозного человека тоже не собираются марать свои руки кровью, а просто молятся за упокой его души, даже отомстив его уже невернуть...

Зуб за зуб, Око за око.... так и весь мир слепой будет.

Обратите внимание, что в самых успешных странах отменена смертная казнь, и без страха люди ведут себя гуманно. Но там где жить страшно, где криминальность на высоком уровне, там да, даже публичные казни. Но как-то нелучше от этого, и маньяков и придурков всяких ничуть не меньше..

Какая-то странная взаимосвязь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона, чому ти вирішила, що люди села Білостік прагнуть помсти? Відбулось два вбивства, які наврядчи між собою якимось чином пов'язані. Вбивцю священника спіймали, а стосовно жінки... - ведуть розслідування. Хто і за що мстив? Чи ти знаєш детальні подробиці цих убивств?

:0024: Абстрактно стосовно піднятої тобою теми, то, мабуть, кожна людина прагнутиме смерті кривдника, який позбавив життя рідної людини. І це зовсім не залежить від того, в якій країні ми живемо. Але не кожен здатний реалізувати таке своє бажання та піти на вбивство сам. А ось це уже залежить від країни та традицій у ній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, извините, может я и отошла от темы, но смертная казнь здесь обговаривалась, посты от 21 до 27...

Если убийства между собой взаимосвязаны я не твердила и не доказывала, это просто предположение.

Из ваших слов:

Вопрос: "чому ти вирішила, що люди села Білостік прагнуть помсти?"

Ответ: "кожна людина прагнутиме смерті кривдника, який позбавив життя рідної людини. "

ИМХО, а вот и не все. Помечтать конечно можно.

Насчет традиций. Есть такое в менее цивилизованных странах, например камнями женщину забросать за то, что полюбила другого, а не того, за кого ее отдали, или невесту в брачную ночь задушить за то, что не "целая".

Заказывать киллера это традиция?

Думаю такое не зависит от того, в какой мы стране живем, это зависит от нас самих, только от нас и как мы справляемся со своими желаниями и эмоциями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО: бардак в умах и бардак в стране от безнаказанности! Шариат в некотором плане рулит.Украл-руку на плаху! Убил-к стенке! Изнасиловал-кастрировать! А месть тут ни при чем.Просто каждому по заслугам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світ стане ідеальним, коли хороші хлопці вб'ють всіх поганих хлопців...

Не, потом хорошие хлопцы будут убивать друг друга, выясняя кто из них найкращий ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Володимир Ар’єв: У вбивстві священика на Волині – глибоке підгрунтя

Під час перебування на Волині 17-18 квітня народний депутат України від блоку НУ-НС, журналіст Володимир Ар’єв назвав причину свого приїзду саме до Луцька. «На Волині відбулося резонансне вбивство священника в селі Білосток Луцького району. Із публікацій у ЗМІ воно подається дуже просто, а насправді – це справа дуже складна. Там – глибоке підґрунтя…», – заявив він. Про це інформує 18 квітня інтернет-видання «Волинська правда».

Володимир Ар’єв додав: «Ця справа абсолютно не така, як усі її подавали. Там дуже глибоко треба розбиратися. Бо насправді не все чорне є чорним, а біле – білим. Ми покажемо свій матеріал 19 травня у програмі «Попередження» на Першому Національному каналі».

"Волинська Правда"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо таким чином Ар'єв вирішив прорекламувати програму?... Щось слабо віриться, що священник міг перейти комусь дорогу аж так, щоб його прибрали. Волинь ніколи не була настільки кримінальною, як, скажімо, Донбас чи Одеса. У нас уже давним-давно усе поділено.

А глибоке і разом з тим безпідставне підґрунтя можна знайти у всьому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Там в коментарях на сайті правди написано що він(вбитий) був підаром чи педофілом, я чомусь вірю що саме це і стало мотивом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там в коментарях на сайті правди написано що він(вбитий) був підаром і педофілом, я чомусю вірю що саме це і стало мотивом.

Є свідчення? Докази? Чи просто пусті балачки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Особисто в мене доказів нема, але я впевнений що це не пусті балачки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж мав розмову з людьми, які "недалекі" від розслідування.

Там є факти, але ніхто публічно не розповідає - надто сильний буде удар по репутації церкви і резонанс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У невеликому селі важко приховати щось подібне. Навіть якщо він і був самітником та відлюдником, такі "нестандартні" вподобання і відповідно поведінку помітили б місцеві жителі. А це означає, що про гомосексуалізм та педофілію знали б усі. Тим паче, що останнє є кримінальним злочином.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там в коментарях на сайті правди написано що він(вбитий) був підаром і педофілом, я чомусь вірю що саме це і стало мотивом.

Я цю інформацію мав через 2 дні після скоєння злочину від компетентних людей. Але з зрозумілих всім причин тут не викладав. І не варто це обговорювати, поки не буде офіційної інформації ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А починалась тема із того, що яке жахіття твориться на Волині - вбивають всіх підряд, навіть священниками не гребують. А зараз виявляється, що він був не таким уже і священнослужителем, а вовком в овечій шкірі і, можливо, навіть злочинцем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Taurus знаєш як кажуть про мертвих або хороше, або нічого. То як на мене цю тему можна вже закрити. Нема чо ворушити старе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо те, що говорять правда - то я впевнений, що батько/брат/дядько, хтось із рідних ображеної дитини про це довідався (від тієї ж дитини) - от і вчинив самосуд.

тьфу-тьфу-тьфу , я б вчинив би самосуд також... (я теж батько) і за свою дитину - не те що горло перегризу- порву як мавпа газету. Превселюдно!

тут мені дружина підказує, що педофілія серед "церковнослужителів" - не таке вже й рідке явище.. було вже навіть на Волині таке.. от тільки чим закінчилося- ХтоЗна..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЕ було там педофілії. А всі подробиці справи обнародувати не варто. Просто навіть з поваги до тих людей, душпастирем яких був покійний священик. Хворий, до речі, на розсіяний склероз. Люди його любили дуже. НЕ потрібно розчаровувати їх. Чесно. А та "вся правда"... Легше комусь стане? Не судіть, як кажуть. Монашество - нелегкий шлях. а життя - велика ковзаниця. Комусь вдалось, не падавши, пройти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...