Перейти до змісту

Про Крим від кримчан


fedot

Рекомендовані повідомлення

Думається, що є на нашому Форумі люди "звідти". 

Прошу ділитися Вашим баченням ситуації в Криму.

Прохання - поважайте себе і інших. У нас на Борді демократія не є надто розповсюдженим явищем. Відповідно агресивні антиукраїнські та надміру заполітизовані пости будуть тертися з усіма витікаючими наслідками.

П.С. Шановні Лучани та Волиняни. Просив би тролити поза цією темою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 147
  • Створено
  • Остання відповідь

спрашивайте за жизнь в Крыму, что знаю расскажу))

Ти ж тему про Крим читав, бачив що нам ллють в вуха. Що з того відверта брехня?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду задавати питання я, поясню, для чого.

Цікавості у мене мало, втім, як і всі роки, коли Крим не був окупований.

З Ваших відповідей хочу зрозуміти, звідки в "теперішніх" кримчан стільки ненависті до України, Українців і всього, що з Україною пов'язано.

Ну і ще одне - а чи потрібне Україні таке населення в майбутньому? Чи згадати часи Джугашвілі, і переселити "родную гавань" на територію РФ?

Отже. "Введено" першу лінію "енергомоста". Що Ви скажете з цього питання? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звідки в "теперішніх" кримчан стільки ненависті до України, Українців і всього, що з Україною пов'язано.

ненависть не к Украинцам! ненависть к националистам.
точно "к националистам"? не "к нацистам"?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

точно "к националистам"? не "к нацистам"?

и тем и другим)
любити батьківщину це погано?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Націоналістам? (гірко так посміхається)....А Ви зайдіть на форум Севастополя. Тема про відключення світла (не політична, наголошу). І 10 сторіночок прочитайте, будь яких. Хоча б. Жодної згадки про націоналістів - одні 404, какли і в тому ж дусі. І відноситься це до Українців. Усіх, хто за Перекопом. Тож - Ви не праві. Та й за націоналізм я б з Вами посперечався, але це неминуче заведе нас в політичну площину, якої я пообіцявся максимально уникати.

 За наявною у мене (ну і, само собою. мною особисто не перевіреною) інформацією - в крупних містах певні райони отримали електрику майже 24 на добу. Але у віддалених селах 2/6, 2/8 а то й більше. Крім того, не було помічено т.зв. "просадки" напруги звідти, звідки вона повинна входити в "енергоміст". А, погодьтесь, 100-200МВт, які "взяли" з енергосистеми однієї області і перенаправили до іншої - дадуть такі наслідки. Поясните?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Націоналістам? (гірко так посміхається)....А Ви зайдіть на форум Севастополя. Тема про відключення світла (не політична, наголошу).

нічого дивного,

вживають слова які знають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нацизм? Ви напрямком не помилилися. Цей закидон швидше до тієї сторони за котру ви так референдили.

А от в націоналізмі ніц поганого не бачу.

У вас змішались в купу коні, люди.

Хоча Zevs_Isver правий, вживають ті слова котрі в ящику почули не задумуючись над змістом.

А Батьківщина для деяких це не там де діди поховані, а де дешевший шмат ковбаси пообіцяли.

 

Загалом ніц нового.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украина очень подставилась с игрой в национализм, деликатней нужно было национальную политику проводить

треба було стіну на кордоні будувати

але бабло "рішає" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні , не путаю.

В Україні націоналізм споріднений з патріотизмом.

Якщо так цікавить то прочитайте визначення хоча б з Вікі.

А от в наших сусідів націоналізм крокує в ногу з нацизмом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уточню - я історик, тож що кого розвалювало - я не був би такий однозначно категоричний. Хоча - історія всім все показує, але мало хто хоче бачити. Тут час покаже.

Націоналізм в Україні взагалі не мав розвитку. І не має. Ви, на даний момент, плутаєте його із ненавистю до росіян, яке росіянами і розвинуто. В іншому випадку, населення Криму, теперішніх т.зв лнр-днр було б фізично винищено в більшості своїй. причому доволі жорстоко і підло. Хоча й дієво.

Поясніть. Чому збільшення подачі електроенергії збільшено лиш для крупніших міст. Керч же й далі потерпає від нестачі електрифікації, хоча, за логікою, саме Керч повинна отримати левову частку вхідної електрики? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне кажется вы путаете национализм и патриотизм

Scrrr, латинский термин "natio" исходно означал то же самое, что греческий термин "этнос" и русский термин "народ". Именно так - как "народ, этнос" - он воспринимался на протяжении большей части всемирной истории.

Национализм - это любовь к историческому облику и творческому акту своего народа. Национализм есть вера  в инстинктивную  и духовную силу своего народа, вера в его духовное призвание. Национальное чувство есть духовный огонь, ведущий человека к служению и жертвам, а народ - к духовному расцвету.

Я думаю что это нормальная этническая позиция.

Здесь уместно вспомнить шутку об отношении к дочери, кузине и соседке: "Я люблю свою дочь больше, чем свою кузину, а кузину - больше, чем соседку. Однако из этого, честное слово, не вытекает, что я ненавижу свою соседку". Интересно, что эта шутка английская, а англичане, вероятно, - самая националистическая нация на Западе (английских националистов никогда не было именно потому, что все англичане без исключения - националисты).

Постепенно термин "нация" претерпел определенную эволюцию в западноевропейской культуре.

Есть больные и извращенные формы национального чувства и национальной политики.

Существует фаза национализма - национализм агрессивный, основывающийся на неприязненном отношении к другому народу или группе народов - "шовинизм".

Есть еще более агрессивная и негативная форма национализма - "нацизм". Нацизм включает в себя уже не только неприязненное отношение к другим нациям, он опирается на идею национального превосходства.

К нацизму и шовинизму мы имеем право относиться негативно и квалифицировать их как формы людоедские, однако национализм всё таки так квалифицировать неправильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

треба було стіну на кордоні будувати

але бабло "рішає" :(

 

Друже - зате все гівно поспливало...ну або майже все. Ну коли б ще таке стало? За таке дякувати треба. І на вус мотати. Плата за незалежність...без крові не буває, на жаль. І це ще не закінчення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гаразд, з націоналізмом завяжем, хоча порядком замахала ота висмоктана з пальця і затаскана дойобка про націоналізм.

Хотілось би почути відповіді на інші питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одне питання, якщо Ви в курсі.

Наскільки є критична ситуація з медициною в Криму зараз?


Шановні форумчани, запитуйте про те, що людина може знати, а не про всілякі тонкощі енергомоста. Він же не енергетик.

Я йому задав питання про технічно можливу пропускну здатність кабель з заявленими владою отриманими МВт? Чи, може, про номінальне/цифрове падіння напруги на території рф, звідки ці МВт забрали?

Двері - там :0004:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть. Чому збільшення подачі електроенергії збільшено лиш для крупніших міст. Керч же й далі потерпає від нестачі електрифікації, хоча, за логікою, саме Керч повинна отримати левову частку вхідної електрики?

Нокіан в сусідній темі писав, що світло в Крим дав Яценюк, якщо я його вірно зрозумів. Це може бути поясненням. Нокіан, ти ж тут, я бачу. Проінформуй нас лінками.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всю російську політику можна описати рядками однієї пісеньки

Ты был в Кэрчи-молчи

Нэ был в Кэрчи-молчи!

https://www.youtube.com/watch?v=kTWMhlx0pMI&spfreload=10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Я йому задав питання про технічно можливу пропускну здатність кабель з заявленими владою отриманими МВт? Чи, може, про номінальне/цифрове падіння напруги на території рф, звідки ці МВт забрали?

Двері - там :0004:

Ну якщо людина в цьому некомпетентна, то вона відповість словами, які можна і так почути з вуст рос політиків. Думаю логічніше розпитувати про якісь побутові речі, зарплати, забезпеченість різними товарами і т.д

 

Ще раз повторю - изыди.

Ніхто не забороняє нікого розпитувати.

 

з медициною в Криму

ну это больная тема) медикаменты уже давно и сильно подорожали. в новостях часто отчитываются по наказаниям аптек за не соблюдением ценовой политики. слышал люди ездят в Украину, закупают лекарства в прок. в больницах и поликлиниках действительно стало всё бесплатно. моему тестю сделали серьёзную операцию, не взяли ни копейки. но есть и обратная сторона, из-за того что врачам запрещают брать взятки и действительно за этим следят, многие специалисты поувольнялись и перешли работать в платные клиники. в гос. мед.учреждениях много вакансий. Работу поликлиник сильно зарегулировали, все эти полисы, электронные реестры, отнимают много времени персонала который в этом ещще до конца не разобрался. отсюда большие очереди в поликлиниках.   

 

Позвільнялися, оскільки низькі зарплати - я Ваші слова правильно зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Поясніть. Чому збільшення подачі електроенергії збільшено лиш для крупніших міст. Керч же й далі потерпає від нестачі електрифікації, хоча, за логікою, саме Керч повинна отримати левову частку вхідної електрики?

Нокіан в сусідній темі писав, що світло в Крим дав Яценюк, якщо я його вірно зрозумів. Це може бути поясненням. Нокіан, ти ж тут, я бачу. Проінформуй нас лінками.

 

 

Які можуть бути лінки на таємні домовленості?

Про ці домовленості можна лише здогадуватись , співставляючи факти .

Секретні домовленості існували ж, існують та будуть існувати.

Це так же вірно,як і що політикам слова дані, аби приховувати правду.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які можуть бути лінки на таємні домовленості?

Про ці домовленості можна лише здогадуватись , співставляючи факти .

Секретні домовленості існували ж, існують та будуть існувати.

Це так же вірно,як і що політикам слова дані, аби приховувати правду.

Ну це також відповідь, тим більше що в мене теж є така підозра про таємне відновлення електропостачання Україною Криму.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

я Ваші слова правильно зрозумів?

ну когда ты жил на зарплату +левак и довольно приличный... остаться с голой зарплатой многие специалисты считают для себя не приемлемым))  набрал щас тупо в поиске, какая зарплата у врачей в Крыму, первая страница - Средняя зарплата врачей в Крыму перевалила за 38 тыс руб

 

38 тисяч?)))

при таких ЗП не звільняються.

Значить, держава не вміє цінувати цпеціалістів, оскільки не дає їм гідної зарплати. А от приватні медзаклади, на відміну від, в даному випадку, рф, цінують вміння та досвід.

З цим зрозуміло.

Заяви теперішніх ваших "держочільників" про Крим, який нагодує рф, бо "годував" Україну....Що Ви на це скажете, враховуючи ціни на продукти і якість продуктів в теперішньому Криму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Средняя зарплата врачей в Крыму перевалила за 38 тыс руб
Ты "забыл" дописать главное, а именно -  Уровень средней зарплаты медицинских работников в Крыму достиг 38,6 тыс руб, у медработников среднего звена — 22,3 тыс рублей. Такие цифры озвучил сегодня журналистам министр здравоохранения Крыма Александр Голенко. Ты про реальные зарплаты что-нибуть знаешь?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я такое не слышал, но потенциал у Крыма по сельскому хозяйству конечно огромный. зерновые и садоводство традиционно ведущие отрасли сельского хозяйства в Крыму. с русскими деньгами думаю поднимут сельское хозяйство на новые высоты)) с продуктами кстати проблем нет никаких, после продуктовой блокады, цены выросли конечно, но не значительно.

Потенціал є, якщо з Україною за воду (канал) домовитеся. Чи у вас є інші думки?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...