Перейти до змісту

Заборонити рух автотранспорту вулицею Лесі Українки


pashka05

Рекомендовані повідомлення

Пропоную підтримати таку петицію до міської влади

 

http://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/52

 

Власне, залишився усього 1 день і 16 голосів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дискомфортом

Підтримую , бо деяким автомобілістам вже важко пройтися декілька метрів до офісу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А машинки які доставляють товар...?

куди? Для них окремі заїзди є. З дворів. Ніхто товар з парадного входу не завозить!

В мене є кілька знайомих експедиторів. Які возять товар по області. То їм не важко завезти кілька ящиків тачкою-кравчучкою. В чому проблема?

 

Автор має на увазі, що рухаються машини прямо по тротуару. А дехто моргає чи сигналить, бо в нього Інфініті чи Лєксус, і його срака довше 10 метрів не ходить. А об'їхати по правилам - нє па панятіям. Або тупо не знає. Бо блондинка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную підтримати таку петицію до міської влади

 

http://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/52

 

Власне, залишився усього 1 день і 16 голосів

Та згідно ПДР туди не порушуючи заїхати не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То які проблеми? Зсунути клумби на свої місця, так, щоб машина не проїхала...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То які проблеми? Зсунути клумби на свої місця, так, щоб машина не проїхала...

і "забурити" на 2 метра в землю, щоб зсунути не могли.

А взагалі, ця петиція нічого не змінить, поки не будуть жорстко присікати=штрафувати порушників органами ПАІ (поліцейської авто інспекції)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вже недовго залишилося... Скоро і в нашому місті буде поліція..... то і культура водіння підвищиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас нічого не зміниться, якби поставив свого лохуса не по правилам, прийшов а там все скло побите, раз другий то думаю б задумався б власник, в нас в більшості поважають тільки силу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную підтримати таку петицію до міської влади http://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/52 Заборонити рух автотранспорту вулицею Лесі Українки

 

взагалі-то там і так заборонений рух автотранспорту.

Просто народ в нас незаконопослушний. А тому поки наказувати не почнуть (причому ВСІХ, а не вибірково), ніякі петиції не допоможуть.

 

Петиція - це взагалі засіб цивілізованих, а не в нашому гондурасі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас нічого не зміниться, якби поставив свого лохуса не по правилам, прийшов а там все скло побите, раз другий то думаю б задумався б власник, в нас в більшості поважають тільки силу.

А пішоходам, що переходять дорогу не в тому місці, ноги будемо ламати?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


А пішоходам, що переходять дорогу не в тому місці, ноги будемо ламати?

Пішохід не зіб'є авто в хлам.

Хоча, якщо порівняти кількість порушень автомобілістами - то пішоходи курять нервово в стороні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішохід не зіб'є авто в хлам.

А неправильно припарковане авто може збити когось в хлам?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Пішохід не зіб'є авто в хлам.

А неправильно припарковане авто може збити когось в хлам?

 

Та-ак. Парковка на тротуарах і їзда по пішохідних доріжках для тебе норма, бачу, наступна твоя репліка буде: "а кому заважає той п'яний водій, він же ж нікого не збив"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


А неправильно припарковане авто може збити когось в хлам?

під час парковки так.

Деякі довбойоби їздять по тротуару, ще й з таким виглядом, типу чого це я там йду, де він їде?

 

 

в нас нічого не зміниться, якби поставив свого лохуса не по правилам, прийшов а там все скло побите, раз другий то думаю б задумався б власник, в нас в більшості поважають тільки силу.

А пішоходам, що переходять дорогу не в тому місці, ноги будемо ламати?

 

 

 

Тут автор мав на увазі те, що автовласник дорогущих авто - хамло, яких потрібно наказувати. В них є дороги, парковки, так ні - потрібно залізти на тротуар, чи на пішохідну вулицю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та-ак. Парковка на тротуарах і їзда по пішохідних доріжках для тебе норма, бачу, наступна твоя репліка буде: "а кому заважає той п'яний водій, він же ж нікого не збив"...

del

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут автор мав на увазі те, що автовласник дорогущих авто - хамло, яких потрібно наказувати. В них є дороги, парковки, так ні - потрібно залізти на тротуар, чи на пішохідну вулицю.

Наскільки я зрозумів, автор посту пропонував розбивати вікна всім, хто на його думку неправильно припаркований. В будь-якому випадку псувати приватну власність неправильно. Є закон, є відповідні органи.

під час парковки так..

ну так і пішохід може зненацька вискочити перед машиною на дорогу, чим спричинить маневр в стовп.

Знаєте ситуації різні бувають. Але чомусь в одному випадку ми говоримо про кару у вигляді побитих вікон, а в другому - навіть не звертаємо уваги.

Спеціально для vaz75, це не заклик до неправильної парковки чи їзди по тротуарі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Наскільки я зрозумів, автор посту пропонував розбивати вікна всім, хто на його думку неправильно припаркований.

НЕ просто не правильно. А там де категорично АПРІОРІ заборонено паркуватися.

Ось - неправильна парковка. (там, де можна паркуватися)

А ось - заборонена,  в принципі, парковка! (з наслідками).


ну так і пішохід може зненацька вискочити перед машиною на дорогу, чим спричинить маневр в стовп.

Щось останнім часом я таких маневрів ніде не чув і не бачив. Лише ДТП із жертвами. У якості жертв не водії.

 

Загалом - ця тема неодноразово обсмоктувалася. І якщо до людини не доходить, що він порушник, злісний, то як таку людину покарати? Тільки матеріально. Інакше не дійде. Штрафи в ДАЇ він "порішає" або відсудить (читай порішає). І таким людям не указ ніхто.  Як такого провчити / навчити?

 

Кажуть, що колись, колись давно. Коли "ФК Шахтар" програли у себе дома якійсь команді, то сам Ахметов зробив їм невеличке западло, у вигляді поцарапаної фарби на авто кожного футболіста команди. Вони від того краще грати не стануть, але урок освоїли, і наступного разу як мінімум приїдуть на таксі, а як максимум - будуть старатися виграти.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Та-ак. Парковка на тротуарах і їзда по пішохідних доріжках для тебе норма, бачу, наступна твоя репліка буде: "а кому заважає той п'яний водій, він же ж нікого не збив"...

Дурню, просто відчепись. Я десь писав про їзду по тротуарах? Ти вмієш читати те що написано, а не те що ти хочеш бачити? Чесне слово, якийсь даун, задовбав вже.

 

Я даун? ню-ню. Особисті образу тут вітаються.

І я про їзду по тротуарах не писав, а писав "їзда по пішохідних доріжках", якою і є вся вулиця Лесі Українки.

Ось тобі пункт правил:

"26.3 У пішохідну зону в'їзд дозволяється лише транспортним засобам, що обслуговують громадян і підприємства, які розташовані у зазначеній зоні, а також транспортним засобам, що належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, чи автомобілям (мотоколяскам), позначеним розпізнавальним знаком Розпізнавальний знак "Інвалід" «Інвалід» якими керують водії-інваліди. Якщо до об'єктів, розташованих на цій території, є інші під'їзди, водії повинні користуватися лише ними."

З.і. І якщо я "задовбав" тебе, то обідься і й ди з цієї "пісочниці", без тебе буде краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...