Перейти до змісту

Заборонити рух автотранспорту вулицею Лесі Українки


pashka05

Рекомендовані повідомлення


У пішохідну зону в'їзд дозволяється лише транспортним засобам, що обслуговують громадян і підприємства, які розташовані у зазначеній зоні, а також транспортним засобам, що належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні,

А там всі, хто туди приїжджає - "працюють". Приїхав хтось у "Брокар" на Лексусі чи Інфініті. Ніякий ДАЇ-шник не докаже, що власник авто не працює там. Чи наприклад, хтось приїхав "обслуговувати" підприємство.

Якщо вже їде, то хай це робить обережно і без зневаги до пішоходів. Буцім то я зобов'язаний його пропустити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

ну так і пішохід може зненацька вискочити перед машиною на дорогу, чим спричинить маневр в стовп.

... а в другому - навіть не звертаємо уваги.

Спеціально для vaz75, це не заклик до неправильної парковки чи їзди по тротуарі.

 

Як це, в'їхав в стовп і не звертає на це увагу?

Особисто я, та й думаю і більшість, досить часто при злісному порушенні пішоходом висказую з форточки своє "фе", іноді навіть нецензурно ( :_08: ). Інше питання, чи доходить воно до нього.

Але це не означає, що оскільки пішоходи порушують, водіям, у відмістку, треба їздити по пішохідних доріжках і не ставати на пішохідних переходах.

А там всі, хто туди приїжджає - "працюють". Приїхав хтось у "Брокар" на Лексусі чи Інфініті. Ніякий ДАЇ-шник не докаже, що власник авто не працює там. Чи наприклад, хтось приїхав "обслуговувати" підприємство.

Якщо вже їде, то хай це робить обережно і без зневаги до пішоходів. Буцім то я зобов'язаний його пропустити!

 

Ок. а це?

"26.2 У житловій зоні забороняється:

б) стоянка транспортних засобів поза спеціально відведеними місцями і таке їх розташування, яке утруднює рух пішоходів і проїзд оперативних чи спеціальних транспортних засобів;

Хтось бачив там спеціально відведені місця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я, та й думаю і більшість, досить часто при злісному порушенні пішоходом висказую з форточки своє "фе", іноді навіть нецензурно ( ). Інше питання, чи доходить воно до нього.

І якщо до людини не доходить, що він порушник, злісний, то як таку людину покарати? Тільки матеріально.

Отож, знову питання: як будемо матеріально карати злісних порушників-пішоходів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Отож, знову питання: як будемо матеріально карати злісних порушників-пішоходів?

 

Підзатильниками, стусанами, класти в багажник і вивозити в ліс, вибирай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Тут автор мав на увазі те, що автовласник дорогущих авто - хамло, яких потрібно наказувати. В них є дороги, парковки, так ні - потрібно залізти на тротуар, чи на пішохідну вулицю.

Наскільки я зрозумів, автор посту пропонував розбивати вікна всім, хто на його думку неправильно припаркований. В будь-якому випадку псувати приватну власність неправильно. Є закон, є відповідні органи.

під час парковки так..

ну так і пішохід може зненацька вискочити перед машиною на дорогу, чим спричинить маневр в стовп.

Знаєте ситуації різні бувають. Але чомусь в одному випадку ми говоримо про кару у вигляді побитих вікон, а в другому - навіть не звертаємо уваги.

Спеціально для vaz75, це не заклик до неправильної парковки чи їзди по тротуарі.

 

 

У вас складнощі із розумінням написаного. Не полінуйтесь відкрити петицію, там написано, що автор мав на увазі. Яке розбиття скла? Що за перекручування?

 

 

Тут автор мав на увазі те, що автовласник дорогущих авто - хамло, яких потрібно наказувати. В них є дороги, парковки, так ні - потрібно залізти на тротуар, чи на пішохідну вулицю.

Наскільки я зрозумів, автор посту пропонував розбивати вікна всім, хто на його думку неправильно припаркований. В будь-якому випадку псувати приватну власність неправильно. Є закон, є відповідні органи.

під час парковки так..

ну так і пішохід може зненацька вискочити перед машиною на дорогу, чим спричинить маневр в стовп.

Знаєте ситуації різні бувають. Але чомусь в одному випадку ми говоримо про кару у вигляді побитих вікон, а в другому - навіть не звертаємо уваги.

Спеціально для vaz75, це не заклик до неправильної парковки чи їзди по тротуарі.

 

 

У вас складнощі із розумінням написаного. Не полінуйтесь відкрити петицію, там написано, що автор мав на увазі. Яке розбиття скла? Що за перекручування?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У вас складнощі із розумінням написаного. Не полінуйтесь відкрити петицію, там написано, що автор мав на увазі. Яке розбиття скла? Що за перекручування?

Не полінуйтеся прочитати цитату (про розбиття скла), на яку я відповідав.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


У вас складнощі із розумінням написаного. Не полінуйтесь відкрити петицію, там написано, що автор мав на увазі. Яке розбиття скла? Що за перекручування?

Замість крапання петицій, на які один йух ніхто не відреагує. Пройтися вниз по вулиці до міськради і накатати скаргу-звернення на бездіяльність ДАЇ-Поліції. На бездіяльність новообраних депутатів. І хай щось вирішують.

Копають яму для підземного паркінгу. Будують вгору для паркінгу. Облаштовують десь там щось там.

Центр міста пройти немає де. Як і авто поставити!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...