Перейти до змісту

В Україну зайшов Vodafone, зустрічайте!


Рекомендовані повідомлення

З 1 листопада мені повідомлення приходять просто від OPRATOR, а не МТС, як раніше...шифруються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

 

Ті ж яйця, тільки в профіль.

Яйце з хвостом! :)

Зародиш дінозавра :)

 

через пару років  динозавр вилупиться і буде ще якийсь новий оператор, тобто старий в новій оболонці)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


через пару років динозавр вилупиться

Краще б справжній динозавр зайшов.

 

Бо ребрендинг - це лише одне і теж яйце - тільки в профіль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через пару років динозавр вилупиться

Краще б справжній динозавр зайшов.

Бо ребрендинг - це лише одне і теж яйце - тільки в профіль.

з протухших яєць ніхто не вилуплюється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

через пару років динозавр вилупиться

Краще б справжній динозавр зайшов.

Бо ребрендинг - це лише одне і теж яйце - тільки в профіль.

 

з протухших яєць ніхто не вилуплюється

 

В нашій державі вилуплюються - Коперфільдів вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо ребрендинг - це лише одне і теж яйце - тільки в профіль.

Мене в цьому яйці все влаштовувало. Особливо якщо порівняти з хитрозробленими злодюжками з Life, або з Жлобостаром, де без вченого ступеня з математики не розберешся яку послугу підключити, щоб стало вигідно, і коли її відключити, бо вже ні разу не вигідно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене в яйці харить якість. Вірніше її відсутність. І хитрозробленість. Особливо, коли грошей менше 2 грн. Не буду повторюватися. мій пост є вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


в європі звязок дорогий так само як і інтернет
ага, он вже здається з 17го року хочуть роумінг взагалі скасувати по всій європі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і офіційно представлені тарифи, на які уже можна переходити.

 

post-17410-0-99365800-1447676484_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось таке на їхньому сайті надибав:

 

3G.jpg

 

А у нас чогось тишина чи ніхто не знав про це? До кінця листопада не так багато й залишилось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене саме більше вбиває МТСний 3G модем. Одного разу треба було за місто взяти ноута по роботі. Перед тим давним-давно до ери масового поширення wi-fi i кабельного інтернету від київстар, користувався 3g модемом від цієїж компанії. Ну думка була така 3G звичайно ж не буде - Edge рулить. І тут я прифігів, а модем то ніфіга не переключається. Оце думаю супер, оце думаю річ. Прийшлося по Еджу з телефона через Teamviewer заходити на робочий комп. Навіть не міг здогадатися що можуть бути   3G модеми, якы пашуть тыльки на 3G. Нащо вони взагалі тоді треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та хз. То не мій я в наших IT-шників брав.

з мануалом бери наступного разу

Ось таке на їхньому сайті надибав:

А у нас чогось тишина чи ніхто не знав про це? До кінця листопада не так багато й залишилось?

в аеропорту в Борисполі гарно працювало
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перейшов на vodafone m, а коли буде в Луцьку 3g щось повна тиша, невже не можна по людськи повідомити про дату запуску, щоб люди знали і не хвилювались? МТС в своєму "репертуарі".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перейшов на vodafone m, а коли буде в Луцьку 3g щось повна тиша, невже не можна по людськи повідомити про дату запуску, щоб люди знали і не хвилювались? МТС в своєму "репертуарі".

щось казали "на початку зими"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча б якийсь прес-реліз зробили, в інших областях повідомляють, а в нас як в ямі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось таке на їхньому сайті надибав:

 

 

 

А у нас чогось тишина чи ніхто не знав про це? До кінця листопада не так багато й залишилось?

до кінця листопада планують запустити 3ж в Києві

Vodafone запустит 3G в Киеве на следующей неделе
19 ноября 2015, 22:39 | Roter
 
 
Уже скоро пользователи МТС и Vodafone в Киеве смогут просматривать сайты и загружать файлы на скорости до 42 Мбит/с. Специалисты Vodafone сейчас проводят настройки и отладки, а запуск сети состоится через неделю.

Источник: http://ilenta.com/news/company/news_9173.html

© www.iLenta.com

 

 

Для обеспечения максимального качества и покрытия 3G для своих клиентов компания не только меняет оборудования на имеющихся базовых станциях, но и устанавливает дополнительные базовые станции. Для того чтобы процесс замены и настройки оборудования прошел максимально незаметно для абонентов, в каждом из районов инженеры компании будут одновременно переключать не всю сеть, а отдельные базовые станции. Во время переключения оборудования и настройка Сети возможны временные сложности с доступом к услугам мобильной связи.

Оператор запустил собственную 3G-сеть в Ужгороде, Мукачеве, Черновцах, Одессе. Всего на сегодняшний день мобильный интернет на скорости до 42 Мбит/с доступен более чем в 80 населенных пунктах. Подробная информация о 3G-покрытия доступна по ссылке.

Источник: http://ilenta.com/news/company/news_9173.html

© www.iLenta.com

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...