Перейти до змісту

В Україну зайшов Vodafone, зустрічайте!


Рекомендовані повідомлення

Шановний клієнте,вітаємо! Ви отримаєте швидкісний 3G у Луцьку вже 30 листопада.Протягом цього часу можливі тимчасові складнощі зі зв'язком через налаштування мережі.Дякуємо за розуміння!www.vodafone.ua

Ну що панєслась... ;)

 

а чо всім приходять СМС від www.umc.ua, а в тебе www.vodafone.ua?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

Шановний клієнте,вітаємо! Ви отримаєте швидкісний 3G у Луцьку вже 30 листопада.Протягом цього часу можливі тимчасові складнощі зі зв'язком через налаштування мережі.Дякуємо за розуміння!www.vodafone.ua

Ну що панєслась... ;)

а чо всім приходять СМС від www.umc.ua, а в тебе www.vodafone.ua?

Бо в мене тариф vodafone red m
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну стосовно якісного то вони загнули

а "ЗГ" таки з'явилось...

 

Сьогодні говорив з жінкою по мтс то це якийсь ппц.. (в мене телефон зараз на 3G мережі в жінки на звичайному GSM) Я її чую добре вона ж мене або взагалі не чує, або чує дуже погано. Дзвоню з лайфа все гуд.. Такщо до якісного зв’язку їм ще, як до неба на колінах.. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останні три дні зв*язок був жахливий. часто розривало розмову. висвітлювалося по інету що підключено по 3g, потім по H або H+. щось налаштовували однозначно. з обіду інет постійно на H+ і всі абоненти, з котрими спілкувався зазначають, що їм мене чути дуже добре. мені також чути все досить добре, ніби поряд стоїмо і розмовляємо. сподіваюсь хоч тут "покращення" реальні будуть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Найбільша їх перевага ІМХО буде за рахунок низької вартості послуг у роумінгу. Всього 90 гривень за місяць, в той час як у Польщі роумінг Водафона підключається до всіх існуючих операторів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...