Перейти до змісту

Вибори мера Луцька


Basil

Вибори міського голови м. Луцька  

500 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ну нафіга постити сюди результати МИНУЛОРІІЧНИХ виборів!

yu2007, УВАЖНО читаємо в правому верхньому кутку запощеного тобою зображення, дату

який ти спостережливий :)

Я спеціально запостив сюди минулорічний результат Самопомочі, щоб мати змогу порівняти з цьогорічним, адже десь вище написали, що вони навіть не увійшли в трійку лідерів.

Можливо ти знаєш відповідь, як можна профукати такий кредит довіри менше ніж за рік?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 937
  • Створено
  • Остання відповідь

Ти не зрозумів мене.

Я питався, чому я повинен голосувати за не відому / маловідому людину ,яка для міста нічого не зробила, і навряд чи зробить.

Чому я маю голосувати за кандидата, який йде в раду (мери) виключно для попіарити себе.

Я все розумію, про качєлі і спортмайданчики. Про вікан / гречку і 500 грн. Чудово розумію.

А ще я не бачу в списках достойних взагалі. Але голосувати мусово! Необхідно. І тут як говорять росіяни - із 2-х зол!

як можна профукати такий кредит довіри менше ніж за рік?

СМІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СМІ.

Ти хотів сказати ЗМІ? А що була кампанія по дискредитації дітища Садового в мас-медіа? Я пропустив напевно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що була кампанія по дискредитації

кампанії не було, але мєлкі всякі вєщі проскакували.

Я не дивлюся зомбоящик, мама дивиться, то казала про те, що мер Львова, такий весь за самопоміч, і яким виявився чмом.

А люди це найбільше і хавають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо ти знаєш відповідь, як можна профукати такий кредит довіри менше ніж за рік?

Нічого не робити (реальних справ не видно), не займатися самопіаром (дитячих майданчиків побудовано - 0), не вкладати гроші у виборчу компанію (жадность фраєра погубіт!) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, але на минулих парламентських їм це вдалося без майданчиків і грошей. Правда хтось шмальнув з базуки в будинок Садового, а більш нічого і не запам'яталося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, але на минулих парламентських їм це вдалося без майданчиків і грошей. Правда хтось шмальнув з базуки в будинок Садового, а більш нічого і не запам'яталося.

На минулих виборах вони позиціонували себе як нова сила, нові обличчя в політиці. В постмайданний час, на фоні дефіциту нових обличь та правильно поставлених лозунгів, цього було достатньо. Потрібен було лише підштовхнути виборців. Тепер же час пройшов, ті самі виборці переконалися що самопоміч мало чим відрізняється від інших пролітсил, ну і відповідно проголосували. Якщо самопоміч не візьметься за розум - через пару виборів про неї взагалі забудуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що хотіти, якщо Іван Мирка енним номером загального списку самопомочі, а список формується маловідомими людьми, які ніколи в ніяких суспільно корисних процесах не були помічені. Там навіть Українцю - чуваку що броніки, каски кліпав, було відмовлено в списку - запізнився.

І ви не женіть на людей які в цьому фарсі участі не брали. Поки на ці вибори ходять не за гроші владі ще немає чого боятись, бо вона може впевнено говорити що обрана народом. А от коли народ перестане ходити на вибір каках, от тоді це буде зовсім інша країна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти хотів сказати ЗМІ? А що була кампанія по дискредитації дітища Садового в мас-медіа? Я пропустив напевно.

на минулому тижні на ЗІКу точно була передача, де Садового обливали імном

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І основним аргументом "нового Луцька" буде те, що "ми зробили для міста більше, не будучи при владі, аніж усі міські голови ДО цього!". І сказати що це буде НЕ правда - тяжко.

Тобто достатньо понавстановлювати спортмайданчиків біля шкіл і лавочок біля під'їздів щоб казати що ми зробили більше ніж міська влада? Канєшно, мській владі треба гроші на купу різних проектів і поточних справ, і кожен потім скаже що "це їхня робота". Напевно треба було щоб міська влада зконцентрувалась на чомусь одному і забула про все остальне, щоб з гордістю сказати - нові _________ в Луцьку то наша заслуга. Фігня що міська влада затиснута рамками бюджету.

Уявіть, появиться якесь чмо, понатикує нових смітників і ліхтарів, і буде вважати нормальним балотуватись на міського голову з криками "я зробив більше ніж ця влада".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто достатньо понавстановлювати спортмайданчиків біля шкіл і лавочок біля під'їздів щоб казати що ми зробили більше ніж міська влада?

Ні не достатньо. та й слів моїх не варто перекручувати. Я ж чітко написав, що це може бути одним із аргументів.

Для прикладу, фонд Палиці замінив в нашій (10-й) школі ВСІ вікна в коридорах. Натомість дербюджет не видав ні копійки (принаймні на вікна точно) . Всі в школі збираються на фонд школи, щоб мати за що робити хоч щось.

Стосовно майданчиків і спортмайданчиків. То це мав би робити ЖЕК. МЖК ОСББ - пофіг хто, але не благодійна організація. Хоча це її справа, робити чи ні.

Прикро, звісно, що все це робиться перед виборами.

Я ні в якій мірі не підтримую таких дій. Але, якщо Товстенюк таки стане мером, і "кишеня Палиці" таки буде виділяти бабло на благоустрій міста, окрім бюджету, звісно ж, то я тільки двома руками ЗА!

Напевно треба було щоб міська влада зконцентрувалась на чомусь одному і забула про все остальне

Потрібно вміти розставляти пріоритети в задачах.

Потрібно слухати людей, виборців. Кандидати в депутати на своїх дільницях лише живуть, в кращому випадку. І про проблеми - ніхто нічого не знає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, якщо Товстенюк таки стане мером, і "кишеня Палиці" таки буде виділяти бабло на благоустрій міста, окрім бюджету, звісно ж, то я тільки двома руками ЗА!

Звісно буде - бюджет міста - десятки мільйонів, чого б не дати з свого кармана сотню-другу тисяч.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас не голосуют за Укроп или Товстенюка, а голосуют за фонд "Новий Луцьк". А все потому, что нищий регион! Пока это будет продолжаться, проголосуют за любое бабло лично, или виде новой детской качели на всех!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти хотів сказати ЗМІ? А що була кампанія по дискредитації дітища Садового в мас-медіа? Я пропустив напевно.

на минулому тижні на ЗІКу точно була передача, де Садового обливали імном

ЗІК Захарченка здається, якщо не помиляюсь. Трошкі інфи тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, ти сказав що вони використають такий аргумент і "сказати що це неправда буде тяжко". А скільки км доріг вони заасфальтували? Скільки мостів вони доробили чи поремонтували? Той же Романюк міг би пішохідний міст біля вокзалу доробити в цьому році, і сказати "от бачите, міст стояв 15 років, а я доробив, голосуйте за мене" Але доробив він (ну чи не він але при ньому) як тільки вступив на посаду. Питання, багато заасфальтованих доріг потягне "Новий Луцьк"? Давайте хай місто перестане асфальтувати зато в школах будуть вікна і майданчики? І хай попробує хтось пікне що вбив підвіску через Романюка, зато дитині в школі тепло і є де грати у футбол. От і всі пріоритети.

Однаково важливо і чистий двір з дитячими качелями і рівний асфальт на дорозі, тільки асфальтом користуються всі, а качелями тільки ті хто живуть в ближньому будинку.

Крім того, розподіленням буджету рулить рада а не одноосібно мер. Товстенюк заставить раду поміняти вікна в школах і забути про дороги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це звичайно прикро усвідомлювати, але Луцьк наразі мало чим відрізняється від Донбасу з їхнім Ахметовим.

Той теж кидав населенню, як собаці палку, всякі іграшкі типу ФК "Шахтар" і т.п., а тим часом просто володів і краєм і людьми.

30%+ Укропу - це наша ціна. Ми сміялись з тих людей в Донецьку, а самі зараз зробили рівно те саме.

Бридко це все.

Соррі за песимізм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однаково важливо і чистий двір з дитячими качелями і рівний асфальт на дорозі, тільки асфальтом користуються всі, а качелями тільки ті хто живуть в ближньому будинку.

Але ж ці качелі в Женіному дворі! А вікна в Женіній школі!!! Яка йому має бути різниця, що там у інших?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікого не хочу назвати доморещеними філософами, але це все софістика.

По дорогах це питання не до Романюка а до статті бюджету. Лінь шукати, там щось типу "Розвиток мережі та утримання доріг" і ще ніби були субвенції до місцевих.

Ну і фіналочка. Завжди рулять "технології". З року в рік вони міняються, але суть незмінна. У кого є торба для фінансування "технологій" той і керує парадом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може навпаки? Доки голосують за бабло, доти й будуть жебраками?

Нет, и когда Палица победит на округах Еремеева, Вы поймёте, что пока люди не будут получать достойную зарплату, а регион не будет развиваться экономически. Будет побеждать бабло! Сознание тут не при чем. В центре через дорогу от Собора, и фотографий погибших на фронте, барыжат баксами минялы! Всему Луцку все равно, и прокуратуре, что находится В 100 метрах тоже! Большинство даже не понимают, этого!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уявіть, появиться якесь чмо, понатикує нових смітників і ліхтарів, і буде вважати нормальним балотуватись на міського голову з криками "я зробив більше ніж ця влада".

Можете йти політичним піарником в люблю політ силу в наступні вибори, так як така схема, як видно, працює!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки км доріг вони заасфальтували? Скільки мостів вони доробили чи поремонтували?

А хто що будує біля басейну? Біля "променя"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто що будує біля басейну? Біля "променя"?

Андрій Покровський, а до чого тут це?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж ці качелі в Женіному дворі! А вікна в Женіній школі!!! Яка йому має бути різниця, що там у інших?

Качєль в дворі немає. Є спортмайданик. Як і в багатьох інших дворах.

Ну, щодо "моєї" школи, то питання окреме. Принаймні це не 21-а 26-а 9-а і 14-а з їхніми поборами. І батьками-олігархами на лексусах!

І щодо "яка різниця що там у інших" - то ти не правий. Глибоко. Хоча, правий. Мені дійсно глибоко.

Бо я, як виборець, маю думати про те, щоб в першу чергу було добре мені. Щоб той кандидат, за якого я проголусвав, зробив добре мені, моєму двору / школі / садочку (пох*у* що), аби добре.

Мені пофіг, які будуть лавки і дороги в сусдньому дворі і садочку, коли в моєму погані! То нафіга голосувати за тих, хто мені нічого хорошого не зробив і не зробить?

Я ніде не сказав, що я голосував за Палицю і його команду. І ніде не казав, що я голосував, зробив вибір, щоб тут мене у чомусь звинувачувати (у підтримці Укропів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...