Перейти до змісту

Як збудувати міцну сім"ю?


art41bald

Рекомендовані повідомлення

Мдаа....читаю і дивуюсь. Бачу деяких аж "схарила" ця тема. Друзі, про такі речі як (міцна сім"я,здоровий шлюб, радість у домі) говорити і постійно собі нагадувати необхідно!!! Якщо для когось це просто пусті балачки, флуд і тощо.....То мені Вас дійсно шкода. Даремне я кинув це пост((( прикро....я просто мотивувався тим, щоб ми з вами не забували про цінність сім"ї. А у відповідь почув безліч хтивої критики. Жесть....

Скількі років стажу маєш? (перебування у шлюбі)

перший раз 3 роки, а зараз 4 місяці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 72
  • Створено
  • Остання відповідь

Мдаа....читаю і дивуюсь. Бачу деяких аж "схарила" ця тема. Друзі, про такі речі як (міцна сім"я,здоровий шлюб, радість у домі) говорити і постійно собі нагадувати необхідно!!! Якщо для когось це просто пусті балачки, флуд і тощо.....То мені Вас дійсно шкода. Даремне я кинув це пост((( прикро....я просто мотивувався тим, щоб ми з вами не забували про цінність сім"ї. А у відповідь почув безліч хтивої критики. Жесть....

Скількі років стажу маєш? (перебування у шлюбі)

перший раз 3 роки, а зараз 4 місяці

Никак построить не удаётся ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будувати родину з порад форумів це як лікуватися по книжкам - можна вмерти від "опечатки".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Статистика показує, що сама більша частина розлучень, трапляється на період, від пів до півтора року подружнього життя. Причиною саме цих розлучень, являєть початок спільного життя під одним дахом. Тобто, коли кінчається так називаємий "квітковий" період і починається притирка; характерів, привичок, поведінки просто кажучи - "битовухи". І навпаки, пари, які прожили певний час(біля року) під одним дахом, набагто менше розходяться після одруження.

Є ще багато інших факторів, але цей самий поширений серед молодих пар.

Головне це треба щоб обоє заняті були, більше часу вільного проводили на вулиці чи десь у інших місцях, де б у дома часу хватало тільки на швидкий сніданок і вечерю з сексом ))) Ато коли хтось один сидить вдома цілий день або півдня от і починається битовуха і притірка а то так а то нетак і пішло поїхало, а ше коли з фінансами тугувати а у нинішньої молоді тим більше то до розлучення один крок.

Мдаа....читаю і дивуюсь. Бачу деяких аж "схарила" ця тема. Друзі, про такі речі як (міцна сім"я,здоровий шлюб, радість у домі) говорити і постійно собі нагадувати необхідно!!! Якщо для когось це просто пусті балачки, флуд і тощо.....То мені Вас дійсно шкода. Даремне я кинув це пост((( прикро....я просто мотивувався тим, щоб ми з вами не забували про цінність сім"ї. А у відповідь почув безліч хтивої критики. Жесть....

Скількі років стажу маєш? (перебування у шлюбі)

перший раз 3 роки, а зараз 4 місяці

чому з першою розійшовся? кохав її?

Вона сама пішла, вибрала нарктотик... я рік намагався надоумити її, але марно...двіжуха, пацани і наркота це її стихія. Я подав на розлучення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись на те як "тріщать по швам сім"ї", стає дуже боляче.

Як ви вважаєте у чому причина і як уникнути критичних непорозумінь та розлучень?

Поміняти країну проживання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не одружуватися по принципу: "ой, довго зустрічаємось треба щось робити. Кинути шкода, то мабуть одружусь"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись на те як "тріщать по швам сім"ї", стає дуже боляче.

Як ви вважаєте у чому причина і як уникнути критичних непорозумінь та розлучень?

Два важных правила запомни для начала:

Уж лучше голодать, чем что попало есть;

Быть лучше одному, чем с кем попало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання "як збудувати міцну сім'ю" - це питання такого самого рівня як і "як щасливо прожити життя". Рецептів - безліч, але "кожному - своє".

Якщо коротко - бути мужиком (..лять :)) Якщо розгорнуто (і є час) - рекомендую прочитати це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тогда бы люди не задавали таких вопросов бы.

з точністю до навпаки. Духовністю дітей не нагодуєш. І не одягнеш.

та й живемо ми не 1000-2000 років тому. Потрібно пристосовуватися до реалій сучасного життя. І релігію варто пристосовувати до того ж.

Якщо чесно, дивують / харять / прикалують подібні запитання на борді. "Чи пісяєте ви в умивальник? " "Як зберегти сім'ю?"

Вброси якісь.. .

Я с Вами абсолютно согласен, действительно, необходимо приспособиться, только методы приспособления у каждого разные. У меня они те, о которых я писал выше, это любовь, смерение. И это никак не мешает мне прокормить моих детей, а даже помогает, когда в семье мир, так и работать легче. Так что мы говорим об одном и том же, только методы достижения цели разные, и у каждого они верные, просто разные.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно правильно вміти сваритись

ось вам на цю тему сцилка дуже корисна:

http://evo-lutio.livejournal.com/141637.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця тема мені притчу нагадала:

Жила була сімейна пара, старшого віку. І жили вони завжди в злагоді і любові. Тай питають їх, як так вийшло в чому секрет? Чи ніколи в житті не сварились?

Жінка каже: да не сварились ніколи... Хоча було один раз... . Як забирав мене чоловік з дому з приданим на возі, їхали ми, а дорога далека. І тут кінь спіткнувся, чоловік сказав голосно РАЗ, їдемо далі, і вдруге спіткнувся кінь, а чоловік знову вголос - ДВА.... І от, коли вже майже приїхали до місця, кінь спіткнувся втретє - на що чоловік сказав ТРИ, дістав пістолет і застрелив коня. Я як почала з ним сваритись: нащо, за що ти коня вбив, як ти міг, на що він просто вигукнув РАЗ. Після того ми не сварились)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз про ваніль то згадав слова з пісні дитинства. Жизнь поможет разобраться с кем строить дом, а с кем просто єб....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ггг, скільки радників :) цікаво, хто хоч одну десятку в шлюбі розміняв :) про дві вже мовчу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анализируя свой круг семейных пар вижу проблему в том, что мужчины создав семью и имея постоянную работу, на этом останавливаются. Считаю, что все хорошо и они всего достигли. Нет новой цели в жизни. А женщина пытается развиваться дальше. Как жена и главное как личность. Многие теряю интерес к друг другу и расходятся, некоторые смиряются и терпят за ради детей или моральных устоев.

Также часто встречается проблема отсутствие взаимоподдержки в новых начинаниях или еще хуже высмеивание идей второй половинки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ггг, скільки радників :) цікаво, хто хоч одну десятку в шлюбі розміняв :) про дві вже мовчу :)

я першу розміняв. підходжу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

немає там такого в мене місячні почалися можна я не вийду на роботу бо мені погано

а де в нас таке є?) може я не там працюю))

після народження дитини ніякого декрету

3 місяці, 6 місяців, 1 рік - залежно він країни (Америка, Канада) та штату

жінка може виходити на роботу, або піти в неоплачувану відпустку після закінчення цього терміну

ІМХО, питання коли жінці виходити на роботу вирішувати сім"ї, а не державі

У кожного свої цінності... у когось сім"я, у когось кар"єра...

Там позволити собі таке де жінка сидить вдома а чоловік на роботі можуть собі тількі дуже багаті чоловіки

Міф! Як правило, хороший садок для немовлят або няня коштує дуже дорого. Якщо жінка має середню зарплату, то більша частина, а інколи майже вся її зарплатні йде на оплату няні/садку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке відчуття, що люди тупіють..... Скоро будуть запитувати як правильно підтерти дупу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро будуть запитувати як правильно підтерти дупу.

Пффф. те ж мені. Було! Може адміни грохнули, бо не можу знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро будуть запитувати як правильно підтерти дупу.

Пффф. те ж мені. Було! Може адміни грохнули, бо не можу знайти.

Повторєниє мать учєнія. Може хто забув як це робити, бо миється в біде.

Але читати ту інструкцію чомусь огидно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ггг, скільки радників :) цікаво, хто хоч одну десятку в шлюбі розміняв :) про дві вже мовчу :)

я першу розміняв. підходжу?

навряд чи, раз ще досі не розумієте, що крім очевидної банальщини, яку й так всі знають , більш ніякого дієвого рецепту нема :) Якщо одружився з людиною зі схожими життєвими цінностями та моральними принципами, то є шанс *протянути* довго в шлюбі, якщо ж моральні устої відрізняются, то навряд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навряд чи, раз ще досі не розумієте, що крім очевидної банальщини, яку й так всі знають , більш ніякого дієвого рецепту нема :) Якщо одружився з людиною зі схожими життєвими цінностями та моральними принципами, то є шанс *протянути* довго в шлюбі, якщо ж моральні устої відрізняются, то навряд

Спєц?

Я так і зрозумів.

Я писав зі свого життя, а не банальщину.

Розкажу спешл фо ю з життя.

1. Я з дружиною живу душа-в-душу 14 років, чого і всім бажаю. Спочатку були і непорозуміння, і зриви, і сварки, і не розмовляли тижнями. З часом зрозуміли - то фігня, і всі проблеми навчилися обговорювати і вирішувати. Не сварилися зовсім вже понад 5 років, так спори інколи бувають, але то я попущусь, то вона.

2. Моя родичка вийшла за між. Два характера не подарок. Ми цій родині не давали і року. Але з часом вони знайшли підхід один до одного і нормально (як для них) живуть 6-й рік.

Наші родини кардинально різні, характери різні, рецепти різні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...