Перейти до змісту

Як збудувати міцну сім"ю?


art41bald

Рекомендовані повідомлення

Нефіга ))) дурних нема в дискусію вступати. А то зара мене атеїста який з жінкою живе по принципу і в біді і радості. І в жигулі і мерсі, і на Світязі і Єгипті навіки разом поки з Косою СТАРА не розлучить нас. Будуть вчити біблійним ціностям )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 72
  • Створено
  • Остання відповідь
Як казали мудреці "Нужно зрить в корень"

Не мудреці, а Козьма Прутков. І не "нужно зрить в корень", а "зри в корень!"

Я рахую що якщо ми будимо доритмуватись біблійних принципів, то і шлюб буде нам в радість.

Ось що пише Біблія

Це та книжка, де можна тримати служниць для народження дітей та продавати свою жінку в рабство, а якщо вона не послухається чи піде наліво - закидати камінням? Може не варто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не мудреці, а Козьма Прутков.

Це не одна людина. тут він прав. :)

Автор один, псевдонім відомий. А вже хто під ним писав - інше питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор один, псевдонім відомий. А вже хто під ним писав - інше питання.

Авторів багато - псевдонім один. Так правильніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінки дуже розбалувані стали

Вже і сексизм пішов) Чоловіки зараз не кращі, подавай їм моделей з 5 розміром і щоб борщ вміла готувати, і в ліжку як фільмах Тінто Брасса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Не путать любовь со страстью. Любовь приходит тихо (нежно)

2. Принять то обстоятельство, что мы любим не за что-то, а ВОПРЕКИ чему-то. То есть не взирая на недостатки, которые есть у каждого. То есть нужна готовность к тому , что после окончания романтической части наступает быт и повседневная жизнь. Многие спотыкаются именно об это.

3. Смирение. Я для себя лично этот пункт ставлю на первое место. Смирение - не путать с преступной бездеятельностью. Смирение собственной гордыни, которая жаждет, чтоб все вращалось лишь вокруг тебя одного (эгоцентризм)

П.С.:

Любов не шукає свого. Любов передбачає взаємність. Якщо любиш – відпусти... (имеется в виду не человека, а контроль над ним)

Перелюб це зрада не штампику в паспорті. Перелюб – це зрада любові... (Все упирается в любовь, и все грехи семейные от ее отсутствия)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Amar, амінь

ПОходу є двоє на одній хвилі!

Правда, автора немає. Але про всяк випадок попкорном запасся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінки дуже розбалувані стали

Вже і сексизм пішов) Чоловіки зараз не кращі, подавай їм моделей з 5 розміром і щоб борщ вміла готувати, і в ліжку як фільмах Тінто Брасса.

Це не сексизм, чувак. Це результат виховання отаких от мам-одиначок, в яких ніц не вийшло в житті через завищені потреби. Цілісна сім'я створює цілісну людину. А сексизм - це модна нині відмазка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Amar, амінь

ПОходу є двоє на одній хвилі!

Правда, автора немає. Але про всяк випадок попкорном запасся!

Я в спор не вступал, не тратьте деньги на попкорн, спросили - ответил.

И очень хорошо, что есть еще люди на "этой волне". Жаль, что мало, тогда бы люди не задавали таких вопросов бы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінки дуже розбалувані стали

Вже і сексизм пішов) Чоловіки зараз не кращі, подавай їм моделей з 5 розміром і щоб борщ вміла готувати, і в ліжку як фільмах Тінто Брасса.

Це не сексизм, чувак. Це результат виховання отаких от мам-одиначок, в яких ніц не вийшло в житті через завищені потреби. Цілісна сім'я створює цілісну людину. А сексизм - це модна нині відмазка.

Мамині синочки які виростають нюнями а не мужиками, теж нікуди не ділися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тогда бы люди не задавали таких вопросов бы.

з точністю до навпаки. Духовністю дітей не нагодуєш. І не одягнеш.

та й живемо ми не 1000-2000 років тому. Потрібно пристосовуватися до реалій сучасного життя. І релігію варто пристосовувати до того ж.

Якщо чесно, дивують / харять / прикалують подібні запитання на борді. "Чи пісяєте ви в умивальник? " "Як зберегти сім'ю?"

Вброси якісь.. .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно, дивують / харять / прикалують подібні запитання на борді. "Чи пісяєте ви в умивальник? " "Як зберегти сім'ю?"

Вброси якісь.. .

5606968_ba182c38.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KarambaAramba, дуже багато з того, що говорять про американців - в більшості міфи і легенди про суперлюдей. Теж так думав колись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ууу..

Походу ще одного взяло і штирить!

П'ятничний вечір не буде томним :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і жінки встають в нас все більше керувати тайно сімями.

Не можу пройти повз цю фразу :D

Прям ZOG якийсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это всемирный заговор с целью не выпустить народ на улицу(погода замечательная), а сидеть и флудить на не понятные темы. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это всемирный заговор с целью не выпустить народ на улицу(погода замечательная), а сидеть и флудить на не понятные темы. :D

та ну - якби не робота в офісі до 18:00 - вже би давно був би на вулиці :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Пробувати ставити себе на місце дружини\чоловіка.

2. Не ображатися один на одного і обговорювати проблему, шукати шляхи вирішення, а не не говорити одим з одним тижнями.

3. Бути чесним при будь-яких обставинах і довіряти один одному.

А взагалі міцна родина - це лотерея, завжди схрещуються різні характери - а там, як Бог дасть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдаа....читаю і дивуюсь. Бачу деяких аж "схарила" ця тема. Друзі, про такі речі як (міцна сім"я,здоровий шлюб, радість у домі) говорити і постійно собі нагадувати необхідно!!! Якщо для когось це просто пусті балачки, флуд і тощо.....То мені Вас дійсно шкода. Даремне я кинув це пост((( прикро....я просто мотивувався тим, щоб ми з вами не забували про цінність сім"ї. А у відповідь почув безліч хтивої критики. Жесть....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдаа....читаю і дивуюсь. Бачу деяких аж "схарила" ця тема. Друзі, про такі речі як (міцна сім"я,здоровий шлюб, радість у домі) говорити і постійно собі нагадувати необхідно!!! Якщо для когось це просто пусті балачки, флуд і тощо.....То мені Вас дійсно шкода. Даремне я кинув це пост((( прикро....я просто мотивувався тим, щоб ми з вами не забували про цінність сім"ї. А у відповідь почув безліч хтивої критики. Жесть....

Це інтернет, дєтка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Статистика показує, що сама більша частина розлучень, трапляється на період, від пів до півтора року подружнього життя. Причиною саме цих розлучень, являєть початок спільного життя під одним дахом. Тобто, коли кінчається так називаємий "квітковий" період і починається притирка; характерів, привичок, поведінки просто кажучи - "битовухи". І навпаки, пари, які прожили певний час(біля року) під одним дахом, набагто менше розходяться після одруження.

Є ще багато інших факторів, але цей самий поширений серед молодих пар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...