Перейти до змісту

Сирія


Mykola81

Рекомендовані повідомлення

Щойно, Віталій СК сказано:

Як для чого? А вкрасти грошенят на покупці?

вкрасти гроші - це коли купуєш сам у себе на ленінській кузні чи в богдані

з турками такий фокус не вийде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
12 хвилин тому, case_l сказано:

вкрасти гроші - це коли купуєш сам у себе на ленінській кузні чи в богдані

з турками такий фокус не вийде

Та ладно, в бариги на кожен випадок схемка продумана. Через якусь прокладку купляти, чи ще щось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Віталій СК сказано:

Та ладно, в бариги на кожен випадок схемка продумана. Через якусь прокладку купляти, чи ще щось.

турки би пішли на угоду з прокладкою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, case_l сказал:

а коли у нас був переворот?

Думай башка, шапку куплю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alex S сказал:

Вірити кацапу по відео,  то все одне що вірити повії про її цноту.Може й працюють турецькі безпілотники, та по військам Асада.А картинку кацапи робити вміють швидко.Я мав на увазі про повноцінний удар по базі в Хімімін,  по тій базі де дислокуються ті сухарі ,які вальнули турецьку військову колонну.Нічого не буде ,от побачиш.Море подешевшати може ,бо для кацапур, знову можуть Туреччину на якийсь час прикрити до відвідин.

Та при чому тут відео кацапа, яке виложив case_l, я про відео що самі турки виложили. 

А розносити базу в Хмеймімі турки не будуть, тут я згідний, принаймні, поки що не будуть. Бо в НАТО Ердогану пояснили, що напад на Турцію НЕ в Турції, не прирівнюється до нападу на НАТО. Плюс Ердогана давно шукали повод провчити за купівлю в кацапів с400. Тим не менше в Ердогану є яйця і можливість піти навіть проти Путіна в Сирії.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, case_l сказал:

ну і крім того турки мають таке:

ER9wR-0WoAYK2du.jpg

Так ми їх разом з турками і робимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, nickel сказано:

Бо в НАТО Ердогану пояснили, що напад на Турцію НЕ в Турції,

В нього є з чого вибирати і без НАТО.

ER-MVkpXYAAILZh.png

ER98GKRW4AE4k1p.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, case_l сказал:

народ, чи ти думаєш бомбардування  міст авіацією це норм?

 

Звичайно що це не норм. І, до речі, нічого не нагадує?

Тільки чого ви думаєте що у Сирії абсолютно всі проти Асада? Є і багато за. Тим і страшна громадянська війна.

 

8 часов назад, case_l сказал:

Турки зайшли лише після сотень тисяч жертв і не є причиною війни.

Це взагалі то називається ІНТЕРВЕНЦІЯ. І вони не перші під таким приводом вирішили погріти руки. Всі їх дії у Ідлібі прямо таки до болю нагадують дії російських окупантів на Донбасі. Ті також під приводом захисту нібито страждаючого населення вже шостий рік поспіль ведуть війну проти нас. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Electronshik сказано:

Це взагалі то називається ІНТЕРВЕНЦІЯ. І вони не перші під таким приводом вирішили погріти руки. Всі їх дії у Ідлібі прямо таки до болю нагадують дії російських окупантів на Донбасі. Ті також під приводом захисту нібито страждаючого населення вже шостий рік поспіль ведуть війну проти нас. 

Турки зайшли набагато пізніше, коли в Сирії все почалось, на Донбас капаци зайшли і самі все почали. Різниці не відчуваєш? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як звикли казати рускіє: "принуждение к миру" - турецькі війська збили 2 сирійських /чи російських/  бомбардувальника СУ-24 і розбомбили військовий аеродром.

https://hromadske.ua/posts/turecki-vijskovi-zbili-dva-vijskovi-litaki-v-provinciyi-idlib-ta-znishili-aeroport-v-aleppo-anadolu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, nickel сказано:

Так ми їх разом з турками і робимо.

ні, ми їх не робимо,  разом з турками робимо Akinci і то тільки двигуни

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, case_l сказал:

ні, ми їх не робимо, 

Ти ж не уточнював модель, а під словом "таке" можна і просто безпілотник розуміти.

Цитата

і то тільки двигуни

 

Це і є робимо разом.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, Electronshik сказал:

 

Звичайно що це не норм. І, до речі, нічого не нагадує?

Тільки чого ви думаєте що у Сирії абсолютно всі проти Асада? Є і багато за. Тим і страшна громадянська війна.

 

Це взагалі то називається ІНТЕРВЕНЦІЯ. І вони не перші під таким приводом вирішили погріти руки. Всі їх дії у Ідлібі прямо таки до болю нагадують дії російських окупантів на Донбасі. Ті також під приводом захисту нібито страждаючого населення вже шостий рік поспіль ведуть війну проти нас. 

    Там там такий коктейль, що не розбереш

- курди, які давно воюють з турками і зараз їх підтримують кацапи і асадити.Курди - це якраз аналог нашим данбасятам і тут Туреччина працює на випередження, щоб ДНР-ЛНР не повторились на їхній території

- мільйони біженців, яких треба кормити і повернути назад, перед цим зачистивши територію і створивши умови.

і т.д. Ще багато чого такого, що ми й не знаємо і не потрібно забувати, що в Ердогана теж царські замашкі. І без власного інтересу він би ніц не робив би.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Cherman сказал:

Прикольно, народ зі своєю мовою та культурою, тисячолітньою історією - аналог домбасят. Завелика честь для "кормільців України".

  Я мав на увазі, що вони хочуть відтяти свій кусок території. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, zaHARE сказал:

  Я мав на увазі, що вони хочуть відтяти свій кусок території. 

Те саме курди могли казати про нас, українців, коли був СРСР.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Electronshik сказал:

Те саме курди могли казати про нас, українців, коли був СРСР.

 

І що? Я написав одну з причин заруби Ердогана в Сирії. І це факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Cherman сказал:

І, це цілком логічно. Тут, скоріше, Турція, як колишня імперія, виступає у ролі рашки.

Ну так я і написав, що в Ердогана царські замашкі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, zaHARE сказано:

в Ердогана царські замашкі

Та я дивлюсь останніми роками щось це модно стало в колишніх імперій проявляти царські замашки.

Хто там наступний за "былое величие" почне ностальгувати ? Римляни ? :D Британці за колоніями засумують ? О, і вишенька на торті - татари з монголами вступлять в альянс щоб...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, SergLutsk сказал:

Та я дивлюсь останніми роками щось це модно стало в колишніх імперій проявляти царські замашки.

Хто там наступний за "былое величие" почне ностальгувати ? Римляни ? :D Британці за колоніями засумують ? О, і вишенька на торті - татари з монголами вступлять в альянс щоб...

Ми також колись були Київською русью. При бажанні можна натягнути хай не на велику, але таку собі середню імперію з тисячолітньою історією. Було б бажання )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, weldermaster сказано:

Ми також колись були Київською русью

Що таке-*були*? Іранці до сих пір себе нащадками персів вважають.І там не має слова *були*,.Так і в нас має бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, igrok сказал:

Що таке-*були*? Іранці до сих пір себе нащадками персів вважають.І там не має слова *були*,.Так і в нас має бути.

То що тепер, маємо білорусь, прибалтику, тьму-таракань /московію/ від загарбників звільняти? Перше - чи вони захочуть жити в Україні з нашими ЗП і пенсіями, друге - чи не тонка кішка?:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, weldermaster сказал:

Ми також колись були Київською русью. При бажанні можна натягнути хай не на велику, але таку собі середню імперію з тисячолітньою історією. Було б бажання )

Угу. Тільки для початку треба якогось шведа зробити президентом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, jurgen007 сказано:

То що тепер, маємо білорусь, прибалтику, тьму-таракань /московію/ від загарбників звільняти?

Та я зовсім не про це.Я про нашу ідентичність мову вів.Хто ми?Не можна ж сказати-Я був в сімї,а зараз я сам .Хто твої предки ,завжди треба памятати,Візьміть курдів,їх налічується ,приблизно як і украінців.Люди без своєї держави,али ідентичність зберігають,я до цього веду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, zaHARE сказано:

Ну так я і написав, що в Ердогана царські замашкі

ні разу не є фанатом Ердогана,

Спойлер

під час заколоту вболівав за заколотників

 

але

 

поки він шинкує москалів - респект йому і уважуха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...