Перейти до змісту

За яку партію голосуватимете осінню 2015


Nokian

  

383 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

О!!! Ось вона, думка бидла - "він хоч щось зробив!" Вівці так і обирають собі пастухів. Вівці не вибирають тих, хто хоче щось зробити, їм потрібен борщ вже зараз. І нємєдлєнно!

Цих олбанців без 100 грам не розбереш. Тобто такий "борщ", як: титульне спонсорство велодня чи окремих спортсменів, виділення коштів на ремонт авто для фронту - це не має нічого спільного з намірами палиці/товстенюка обратися у владу?

Ну а ось це:

Самооборона у моєму та інших обличчах співпрацювала з фондом "Новий Луцьк", можливо не так публічно, як ви зараз затіяли оте обсирання. Зараз у 28-й бригаді є потреба у машині, вивозити поранених з поля бою - я у вас усіх щиро питаю: чи можна, щоб фонд Палиці профінансував ремонт машини, яку я знайшов? Нє - тоді не будем заморочуватись, в нас вибори на носі, вони важливіші. .

напевно слід розуміти так: брати гроші в палиці - не можна, бо це підкуп, але якщо хорошим людям дуже треба - можна, бо тоді це ж не підкуп.

А тим, хто цього не розуміє, президент АВЛ (не Ді, інший :)) пояснює:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 376
  • Створено
  • Остання відповідь

P.S.: ну і головне що друге речення нах нікому не тра :) читати три речення це заскладно для фанатів порошенка

я, доречі, за палицю не агітую і його не підтримував ніколи

Не агітую, пля буду.

але на фоні всіх хто зараз ломиться до влади, він хоча б щось для мешканців та й зробив

Троха агітую, а кулі, це ж стадо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто Палиця перегнув палицю в підкупі та нагинанні вчителів і студентів.

Після такого втрачаєш віру в людство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную додати до переліку партію "Ми маємо мету". Партія Пушиліна, яка, якщо вірити ось цій інформації (дивимося № 138) , йде на місцеві вибори. Буде весело.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную додати до переліку партію "Ми маємо мету". Партія Пушиліна, яка, якщо вірити ось цій інформації (дивимося № 138) , йде на місцеві вибори. Буде весело.

там такого не написано.

п.с. по темі

номер один в голосувалці

Блок Порошенко+Яценюк+Кличко
хіба записано вірно? Сєня вроді обявляв, що НФ на вибори не йде

п.п.с.

креативненько

Горожане подшутили над PR-акцией мэра Бердянска

Старушко Сергей

1713

11.09.15 | 13:20

Поделиться ссылкой:

Share on vk Share on facebook Share on twitter Share on odnoklassniki_ru Share on livejournal More Sharing Services 5

Напомним, что на этой недели в местах проведения ремонта внутридворовых дорог появились таблички от имени городского головы Бердянска Алексея Бакая. Градоначальник просит прощения у жителей города за временные неудобства.

2015_09_11_031506_01.jpg

Ответ горожан на такую PR-кампанию не заставил себя долго ждать. В разных микрорайонах города появились таблички похожего дизайна и с подписью Алексея Бакая, но смысл написанного отличается кардинально. В тексте послания говорится, что городской голова просит у жителей прощения за временные неудобства в связи с тем, что он плохой хозяйственник, и выражает надежду, что на ближайших выборах бердянцы это исправят.

2015_09_11_031506_02.jpg

2015_09_11_031506_04.jpg

2015_09_11_031506_05.jpg

2015_09_11_031506_06.jpg

2015_09_11_031506_07.jpg

2015_09_11_031506_08.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непогано. От тільки мало віриться, що це пошуткували "горожанє", а не конкурент на посаду мера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную додати до переліку партію "Ми маємо мету". Партія Пушиліна, яка, якщо вірити ось цій інформації (дивимося № 138) , йде на місцеві вибори. Буде весело.

там такого не написано.

Це вже зараз не написано. А тоді коли я це запостив замість скроного "Перелік політичних партій" було щось типу перелік партій які братимуть участь у місцевих виборах. Та й останньої колонки ще не було. Шкода, що не зробив прінт-скріна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще Палиці було взагалі не ходити до Міхо

Підмочив свій рейтинг... :)

???

Збирався подивитися розлом Сан-адреас. Замість того подивився запис п*ятничного шустера. Палиця пройде в зраду по 23му (якщо не передумає). Готовий закластися на 3 м2 кєвлару.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вирішив іти до облради від Самопомічі. ще округів немає. іду від м.Луцька орієнтовно центр дубнівська і т.д.

те що я зрозумів по підрахунку голосів то видаю:

приклад в бюлетні буде в одній стрічці з клітинкою для вибору таке

партія самопоміч

іван мирка

з цього виходить що поставивщи галочку ви

1. дали свій голос за самопоміч і вона тепер разом з іншими голосами отримала 20% і має 10 місць - прохідних кандидатів

2. дали свій голос за івана мирку і він набрав разом з іншими голосами на свому окрузі 15тисяч і має 7 місце (по переду вася пупкін що набрав 15001 голос і він 6й , а позаду 14999 8й і т.д.

якось так. не знаю правильно це чи ні. добавлю що є ще 1й номер захищений - тобто лідер організсції який проходить полюбому тобто він 1й номер аби партія пройшла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вирішив іти до облради від Самопомічі. ще округів немає. іду від м.Луцька орієнтовно центр дубнівська і т.д.

А те що Садовий робить в кращих тардиціях Мороза КО то нічого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самопоміч, Ляшко і БЮТ(після зустрічі і перемовин Юлі з Коломойським) починають розвалювати коаліцію і відкривають "фронт" всередені України! Так що...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це політичний фронт, в такому разі поки диктатура відміняється. На політичних хай воюють, нам від цього краще, бо не буде надодіозних вчинків. Вже один раз була в нас перемога в першому турі. Головне в це лайно не залазити.

Я одного не розумію, який зараз сенс в облрадах? Все ж ніби децентралізація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне в це лайно не залазити.

Не залазити - це значить не йти на вибори/голосувати проти всіх чи в тому сенсі, що не балотуватися до місцевих органів самоврядування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незалазити значить розуміти, що почались вибори і сприймати всякі сенсації з врахуванням того. Якщо ви прочитаєте повноваження місцевих рад, то будете здивовані наскільки їх мало. Все вирішує мер, практично все. Фактично важливо мати просто нормальних людей, бо це є моніторинг дій мера і озвучування громаді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фактично важливо мати просто нормальних людей, бо це є моніторинг дій мера і озвучування громаді.

То уже проходили.

Зараз лише лінивий не знає про всі дії мера :) і що ? Це заважає йому і його команді красти ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас зараз є три реальних і справжніх сили в Україні.

Порошенко

Коломойський

Фірташ.

За Фірташа Опозиційний блок,Відродження та ще різні дрібні

Коломойський як завше розклав свої яйця по різних кошиках. Ляшко,Укроп,Самопоміч,Бют.

Думаю саме він виграє найбільше від місцевих виборів.

Це спонукає БПП зближуватись із ОБ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як получилось зв'язати Самопоміч та Коломойського ? Порошенко їх на щось поміняв ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та да .Самопоміч це ж чисто народний рух.Типу просто з низів сам виник, фінансувався, організовувався.

За 20 років у торогівлі я добре помітив,як в нас народ кидається на різні новинки із заманливими обгортками.

Потім плюються .Дуже наочний приклад телефони Gsmart,

В нашого народу глибоко вкорінена мрія ось ось зявиться щось, чи хтось , одним легким порухом зніме всі проблеми.

А самому зовсім не треба вже буде прикладати ніяких зусиль.

Нажмі на кнопку і получіш рєзультат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та да .Самопоміч це ж чисто народний рух.Типу просто з низів сам виник, фінансувався, організовувався.

За 20 років у торогівлі я добре помітив,як в нас народ кидається на різні новинки із заманливими обгортками.

Потім плюються .Дуже наочний приклад телефони Gsmart,

В нашого народу глибоко вкорінена мрія ось ось зявиться щось, чи хтось , одним легким порухом зніме всі проблеми.

А самому зовсім не треба вже буде прикладати ніяких зусиль.

Нажмі на кнопку і получіш рєзультат.

:0150: Що плануєш робити? далі скиглити будеш?

Щоб побороти зло потрібно підняти дупу і спробувати його очолити. Бо тикання в клаву точно ні до чого не приведе ще 100років

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як получилось зв'язати Самопоміч та Коломойського ? Порошенко їх на щось поміняв ?

Да-а.

Коли перед президентськими виборами літав у Відень до сидячого на підписці Фірташа.

Заходить в "Імперіал" і каже Фірташу: "Дімон, є така многоходовочка. Я тобі Андрійка, а ти мені Вітальку і парочку хуліардів зверху (вибори - річ недешева, сам розумієш). А Андрійка потім тобі Ігарьок виміняє на двох Улєжків". Діма щось там почав сперечатись, що це нечесно, бо один з Олегів (той що тридварас в хорошому значенні слова) і так його, на що Петро відповів "не поміняєш - не позвоню Бараку і він тебе посадить, окей?".

Далі ви знаєте. Петро - президент, Дмитро - вільна людина (австріяки бортанули ФБР з екстрадицією). А всі інші в шоколаді ТМ "Рошен".

:0150: Що плануєш робити? далі скиглити будеш?

Щоб побороти зло потрібно підняти дупу і спробувати його очолити. Бо тикання в клаву точно ні до чого не приведе ще 100років

Очолити зло? Вбити дракона, щоб стати ним самому?

Все більше схиляюсь до думки, що в українців, які хочуть змінити своє життя на краще, в теперішніх реаліях є лише три виходи: сухопутний (наприклад, Ягодин-Дорогуськ), повітряний (Бориспіль, Жуляни...), ну і найменш популярний морський.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...