Перейти до змісту

ЗАВАНТАЖУЙ ПІДРУЧНИКИ ДЛЯ ШКОЛИ


SunSeth

Рекомендовані повідомлення

добре звичайно йти в ногу з часом, але і працювати з паперовими книжками не варто забувати вчити дитину.

а то багато навіть старшокласників вміють лише гуглити і копіпастити - що таке працювати з різними джерелами в бібліотеці чи хоча б користуватися словником чи енциклопедією - це для них місія неможлива

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забув математику вдома?

учілка - давай качай на смарт :)

Закачати краще вдома заздалегідь. Бо, наприклад, для 2-го класу підбірка важить 0.5 ГБ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1-11 клас. Безкоштовно. В pdf. Клік по картинці.

круто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а які пристрої викристовуєте ваша дитина в школі. (тільки не кажіть, що айпади)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єслі чо то був сарказм - другий пост теми. У сина (піде до 8 класу) княпкавий соні-ерік куплений 6 років тому. Ібо негоже до храму знань ходити з тирнетами. Вдома - так: є плнашет, йебук, ноут і комп. І нехай носе підручники на спині, хлоп знає що таке Книга, і від того дурнішим і слабшим не стане ІМХО. А ресурс дійсно помічний, мало що може бути - в той же табір поїде, дитина, до діда в село ну і далі по тексту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас в школі по-перше, всіх підручників (7-й клас) немає, і вчителі так і казали - качайте в електронній формі. По-друге, чому би і не з планшетом ходити замість купи книжок? ІМХО, повністю норм. Дякую ТС за посилання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окрім планшетів і смартфонів є ще електронні книжки, які теж читають формат pdf.

Електронні варіанти давно в ходу розрізненно, а тут всі чинні комплекти.

До того ж Волинь уже не перший рік бере участь у проекті "Відкритий світ" із запровадженням навчання з використанням шкільних планшетів та інтерактивних дошок .

Тому, це уже не диковинка, а сьогодення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Накінець!!!! Я памятаю, коли вчився у 8 чи то 9, поки книжечки не поступили перших 40 сторінок можна було завантажити. Давно пора було викласти нормально, тепер якщо завтикав книжку то хоч викрутитись можна!!!!

Можливо трохи починають міняти систему? чи замилюють як завжди очі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але - да, школа-книга, із запахом_символікою_ідеєю (ну і шоб по голові стукноти "симпатії"), з 4-х географій отлічна "сітка" для пінг-понгу на парті виходе, а потртфелем, підстеленим на траву якими секретами можна поділитися... Продовжувати, панове совки? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех, мені б таке щастя в свій час. Як згадаю той рюкзак, що майже за мене більший бр-р-р-р

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Понабігали консерватори :_07:

ТС, подякував! :0043:

П.С. тепер у школярів на одну "відмазку" менше (" - Немає книги" :_12: )

ех, мені б таке щастя в свій час. Як згадаю той рюкзак, що майже за мене більший бр-р-р-р

А я згадую, як я носив тільки ручку(у старших класах) :0146: ,... і свою сусідку по парті зі здоровенним портфелем :0142:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в ми мали одну книжку на двох, половину я таскав, половину мій сусід по парті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, десь отак )))

1UGtZ.jpg

Мене в малюнку найбільше вразило, що вчитель візуалізує і свою мрію: учні сидять рівненько і слухають уважно )))

Да, да Slavco, і щоденник не спалиш чи не втопиш у вуличному туалеті :_07: Тільки хіба вчитись на хакера і взламувать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Видавництво "Ранок" першим виклало свої електронні підручники для 9-го класу у відкритий доступ

Цитувати
Незабаром Перше вересня. Традиційно актуалізувалося питання про вчасне забезпечення школярів новими шкільними підручниками

Цього року, згідно оновленої навчальної програми, за державний кошт були перевидані підручники для 9-го класу. Як повідомило МОН України, станом на 17 серпня, відповідальними структурами вже прийнято для відправлення в навчальні заклади 186 найменувань. Загалом це більш ніж 8 млн. підручників, які складають майже 96 відсотків від загальної кількості держзамовлення. Доставку планують здійснити до середини вересня.

На сьогоднішній день, альтернативою друкованої версії слугують електронні підручники, які вітчизняні видавці вже почали надавати МОН. Нагадуємо, що з 2017 року публікація електронних версій у вільному доступі є обов'язковою вимогою Міністерства освіти.

Традиційно першим, повний обсяг своєї частки держзамовлення надрукувало харківське видавництво "Ранок". Крім того, електронні підручники "Ранку" для 9-го класу вже розміщені у вільному доступі. Йдеться про 28 підручників з різних дисциплін з української та російської мови.

Зазначену літературу можна знайти на сайтах видавництва «Ранок» (www.ranok.com.ua і http://interactive.ranok.com.ua/) в розділі "Підручники". Всі підручники отримали гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України".

Вони повністю відповідають новим навчальним програмам та друкованим оригіналам. Також підручники видавництва можна завантажити з ресурсу Інституту модернізації змісту освіти

"Електронні підручники нашого видавництва мають високу якість. Чим вони відрізняються від інших? Крім електронних версій підручників, на сайті інтерактивної школи розміщені електронні доповнення. Це і тематичне відео, тести, он-лайн уроки, аудіо файли для вдосконалення іноземних мов, лабораторні роботи, методичні матеріали для вчителів", - повідомив генеральний директор видавництва "Ранок" Віктор Круглов.

Для отримання доступу до навчальної літератури слід зареєструватися на сайті, скачати підручник або додаток до нього і встановити на будь-який зручний носій: комп'ютер, планшет або телефон.

Нагадуємо, що видавництво "Ранок" за власної ініціативи вже кілька років публікує електронні версії своїх підручників. Сьогодні з офіційного сайту видавництва можна безкоштовно скачати навчальну літературу для 4-х, 7-8 та 9-х класів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...