Перейти до змісту

Поділіться відгуками на взуття Lux Elite


Skorpio76

Рекомендовані повідомлення

Поділіться враженнями від взуття ТМ Lux Elite (магазин у Луцьку на розі вул. Шопена і пр.Волі) (хто має досвід його використання, звичайно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв собі минулої осені такі

Відходив в них ще й цілу зиму. Вони це все успішно витримали, зберегли при цьому свій товарний вигляд, є звісно кілька подряпин від механічних пошкоджень, але це вже я сам. По зручності і відчуттям в ногах не скажу, що вони надзвичайно комфортні, але це моє особисте враження. Напевно залежіть від форми ноги. Розумієш це не в магазині, коли міряєш кросівки, а вже в процесі експлуатації, як находиш безперервно кілька км, тоді і з'являється якесь відчуття дискомфорту.

Як на мене, на таку ціну цілком якісне взуття. Ну і ніби наше, українське )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить питання як зносостійкості, так і паркості взуття, оскільки сучасна "натуральна шкіра" буває різна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дитина сезон в зимовому відходила, вбивала, як могла - витримали. Правда товарний вид згубили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

брав собі туфлі осінь-весна

шкіра норма на весняно осінню погоду норма, на жару не дуже,

правда розносити кілька днів бо шкіра трохи дубова а так якість ціна відповідні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Здобув досвід, яким і поділюся. Носяться, але у моєму випадку досить швидко втратили товарний вигляд. Маю підозри, що шкіра не справді натуральна, а якась сучасна "екошкіра".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Маю дві пари взуття : зимові черевики ношу 2 сезони та весняні туфлі 1 сезон ( гладка шкіра). Все норм носиться при доброму догляді буде мінімум 4-6 сезонів носитись. Взуттям задоволений, не велика різниця від   польської бадури.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цю марку не пробував. Ношу Кадар і Девіс осінь. Луцьк і Харків відповідно. До шкіри нарікань ніяких. Але через особливості ходьби підошва швидко протоптується. Експлуатація щоденна по 10-12 годин. Зараз взяв зиму Ікос, також наш луцький, враження за три дні супер. Шкіра м'ягенька, хутро дуже приємне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз цими патинками набиваю повідомлення :). Ношу другу пару: обув міцна, але оратори звище праві, товарний вид досить швидко втрачається. По комфорту теж ок. Висновок - свою ціну оправдовують для щоденного використання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я маю пару від них, дизайн дуже подобається, все по нозі, але на довгому ходінні - дискомфорт, щось не те, хоча відносно ціни якості рулять. Товарний вид тримають, але відчуття що це не шкіра і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...