Перейти до змісту

БАНДЕРА SQUARE


kosstik

Рекомендовані повідомлення

БАНДЕРА SQUARE - проект-ініціатива по створенню рекреаційної зони для відпочинку, яка б відповідала стандартам європейського міста.

Запрошуємо Вас, активних та небайдужих жителів міста Луцьк до обговорення реалізації проекту "БАНДЕРА SQUARE".

Ви можете внести свої корективи та побажання до реалізації проекту.

Також будуть взяті до уваги цікаві ідеї та розумні пропозиції по способах реалізації проекту "БАНДЕРА SQUARE".

post-8459-0-70371300-1439546746_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

це біля карабаса-буратіно?

як на мене то "БАНДЕРА SQUARE" треба робити на місті "карабаса-буратіно", тобто повернути Буратіно в початкові розміри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто в карабас барабасі придумали як ще веселіше сусідам зробити і комфортно відвідувачам. Виходиш покурить то стояти біля бара вже не треба буде. Ідеш сідаєш на лавочку і горланиш, щоб в жилих домах ніхто не вздумав спати )))) Там був чудовий сквер поки ту хрень не вистроїли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, а що заважає назвати його "сквер ім.Степана Бандери" і перенести туди сумнозвісний пам'ятник? І дуратіно якраз навпроти прокуратури.

Яка символічна картина ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напроти прокуратури треба поставити пам'ятник Сашку Білому,

щоб боялися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лавочок додати,невеликий фонтан з підсвіткою або альпійську горку з водоспадом і фонтанчик з питною водою.Підсвітку древ.Тоді шось близьке до Європи,а так совок совком.

І не називайте цей клаптик ніяк.Народ сам щось потім придумає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, скільки Square в англомовних країнах названі "Сквер"?

Не в'їхав в каламбур.

Лавочок додати,

І ці замінити на стилізований АК-47. І урни біля них на стилізовану гранату РГД-1.

Бо ція кісь такі метросексуальні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І не називайте цей клаптик ніяк.Народ сам щось потім придумає.

Ага ! типу "карабасова могила" чи там " країна дурнів" "буратінове поприще" або "кам'яна какашка".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в'їхав в каламбур.

А в що тут в'їжджати? Чому в українському місті має бути якийсь Square? Давайте вулиці перейменуємо в Streetи, бульвари у Boulevardи, проспепкти в Avenue и і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БАНДЕРА SQUARE

не треба заплутувати відвідувачів Буратіни

назвіть просто "Місце для паління"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не дизайнер, і може на цьому б треба було закінчити пост) Але взяти перекласти наявні доріжки, добавити 6 світильників і 2 чи 3 лавки біля дороги і так голосно це називати.. "Відпочинку". Пікніки там робити? сумніваюсь. Сидіти біля дороги? ну не знаю... Чому пару лавочок всередині скверу не поставити? Чому світильники в одному місці? Нафіг там урна посередині?

Думаю ініціатива лівацька, хтоб не задвигав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея гарна, проект також, але... Можливо я не зовсім правильно розумію значення рекреаційна зона, але думаю . що створювати таку зону за 3 метри від дороги, де рух припиняється абищо в ночі не дуже доречно))) Аби що це місце для відпочинку " втомлених" відвідувачів Карабасу))). Краще б зайнялися закінченням роботи над самою коштовною "попільничкою" в Луцьку- "фонтаном". (ІМХО).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку з'їздіть в Будапешт і подивіться як там організовані скверики. Це не дуже затратна поїздка.

Ще для інформації чудовий проект Варламова і Каца "Городские проекты" - http://city4people.ru/

Там можна знайти посилання для вивчення правильної організації пішохідних зон, доріжок, клумб і т. д.

А найменше, що ви можете зробити для вашого проекту - змінити назву.

Надіюсь, він не буде реалізований в такому вигляді як ви пропонуєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який скверик?! ДЕ там скверик робити? Для чого такі гучні назви? Зробіть нормальні стежки, поставте нормальні лавочки, і, головне, загородіть від мудаків, щоб машини не могли туди тикати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Писав їм у фб, напишу і тут: Якщо в Бандера Square не буде погруддя того, чиїм ім'ям ви маніпулюєте, то вам гріш ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні проходив мимо, замітив, на плановому місці, повісили поміж деревами розтяжки з рендер-фотами убожества, котре планується.

Також обмотали червоно-чорною стрічкою постамент скульптури.

Андрій Степанович, якби був живий, власноручно розстріляв би тих безтолкових креАторів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, що довго не відповідав. Спробую відповісти на запитання і критику.

1. Про назву. Сквер на розі вулиць Степана Бандери і Винниченка. Поруч меморіальна дошка С.Бандери. Це факти. Крім цих обставин тут немає ніякої політики.

2. Відношення до власників торгового центру ми не маємо. Більше того, вони не готові нас фінансово підтримати. Проект НЕ КОМЕРЦІЙНИЙ. Ми його підготували до участі у конкурсі ініціатив по благоустрою. Тому прошу не спекулювати на тему карабаса і буратіно.

3. Пам’ятника принципово не плануємо.

4. Про совок. Ми розуміємо, що є гарні ідеї такі як фонтан для пиття та інші цікаві речі. Але , щоб поставити фонтан потрібно підводити воду, рити котлован, бетонні роботи і т. д, що суттєво впливає на бюджет. А наша ініціатива передбачає мнімальні затрати, без масштабних змін.

Ось Короткий перелік робіт по благоустрою:

- оновити газон

- прокласти доріжку з бруківки у місці де витоптана стежка на траві

- встановити лавки ергономічної форми

- встановити урни для сміття

- встановити камені-ліхтарі, які можна використовувати для сидіння

- встановити точку доступу Wi-fi

- велопарковка та літня зона відпочинку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лавочок додати,невеликий фонтан з підсвіткою або альпійську горку з водоспадом і фонтанчик з питною водою.Підсвітку древ.Тоді шось близьке до Європи,а так совок совком.

І не називайте цей клаптик ніяк.Народ сам щось потім придумає.

От якраз альпійські гірки це дійсно совок. Накладуть купку річкового каміння, підложать під низ целофан. Естетики ніякої.

який скверик?! ДЕ там скверик робити? Для чого такі гучні назви? Зробіть нормальні стежки, поставте нормальні лавочки, і, головне, загородіть від мудаків, щоб машини не могли туди тикати.

Сквер— упорядкована і озеленена територія всередині житлової або промислової забудови. В чому гучні заяви?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на виході - курілка - тьоткам-прадащіцям з буратінів і оріфлейма, і вечірня сцялка - резидентам карабаса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не дизайнер, і може на цьому б треба було закінчити пост) Але взяти перекласти наявні доріжки, добавити 6 світильників і 2 чи 3 лавки біля дороги і так голосно це називати.. "Відпочинку". Пікніки там робити? сумніваюсь. Сидіти біля дороги? ну не знаю... Чому пару лавочок всередині скверу не поставити? Чому світильники в одному місці? Нафіг там урна посередині?

Думаю ініціатива лівацька, хтоб не задвигав.

Подивіться на аналог в Канаді

Для початку з'їздіть в Будапешт і подивіться як там організовані скверики. Це не дуже затратна поїздка.

Ще для інформації чудовий проект Варламова і Каца "Городские проекты" - http://city4people.ru/

Там можна знайти посилання для вивчення правильної організації пішохідних зон, доріжок, клумб і т. д.

А найменше, що ви можете зробити для вашого проекту - змінити назву.

Надіюсь, він не буде реалізований в такому вигляді як ви пропонуєте.

Дякую за посилання. Якщо у вас є досвід, та реальні пропозиції то, будь ласка, долучайтеся. Ми хочемо покращити місто Луцьк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея гарна, проект також, але... Можливо я не зовсім правильно розумію значення рекреаційна зона, але думаю . що створювати таку зону за 3 метри від дороги, де рух припиняється абищо в ночі не дуже доречно))) Аби що це місце для відпочинку " втомлених" відвідувачів Карабасу))). Краще б зайнялися закінченням роботи над самою коштовною "попільничкою" в Луцьку- "фонтаном". (ІМХО).

Це не парк, а сквер. Зараз він у занедбаному стані. Ми хочемо його покращити, мінімальним втручанням. Якщо нам вдасться реалізувати цей маленький проект, то будемо робити благоустрій інших ділянок міста. Можливо, й до центрального фонтана дійдемо. Але, судячи з негативу, всім добре й так. Бо, бачте, все одно обригають відвідувачі "карабасу"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея гарна, проект також, але... Можливо я не зовсім правильно розумію значення рекреаційна зона, але думаю . що створювати таку зону за 3 метри від дороги, де рух припиняється абищо в ночі не дуже доречно))) Аби що це місце для відпочинку " втомлених" відвідувачів Карабасу))). Краще б зайнялися закінченням роботи над самою коштовною "попільничкою" в Луцьку- "фонтаном". (ІМХО).

Це не парк, а сквер. Зараз він у занедбаному стані. Ми хочемо його покращити, мінімальним втручанням. Якщо нам вдасться реалізувати цей маленький проект, то будемо робити благоустрій інших ділянок міста. Можливо, й до центрального фонтана дійдемо. Але, судячи з негативу, всім добре й так. Бо, бачте, все одно обригають відвідувачі "карабасу"

kosstik, Маєте бажання і можливість покращити - покращуйте. А про вечірній променад відвідувачів Карабасу, ну, це вже сумні реалії життя)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...