Перейти до змісту

БАНДЕРА SQUARE


kosstik

Рекомендовані повідомлення

На мою думку проект з самого початку безперспективний....не той час і не те місце ви вибрали... А тепер по темі: сісти накидати ескіз проекту то звичайно добре, але все ж доробіть його до путя! Де має бути велопарковка - я не бачу?! Каменні ліхтарі якщо мають використовуватися для сидіння - то їх варто доробити, бо на цементі явно не посидиш, а ті газети і пакети які будь використовуватися як ,,підсрачники,, явно не будуть там естетично дивитися! За доріжки з бруківки звичайно +. Висновок: проект має право на життя, але його потрібно доробити, бо поки це все дуже сиро...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

що без скверу - що з ним.. ніякою різниці.. купа народу ходить повз.. фіг сядеш.. а сідатимуть як назло і як зазвичай сємкі-пиво-абишо.. та й місця навіть для скверу там замало.. придумайте щось корисніше

знаю цей район дуже добре - я там народився і виріс.. імхо, тема брєдова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку проект з самого початку безперспективний....не той час і не те місце ви вибрали... А тепер по темі: сісти накидати ескіз проекту то звичайно добре, але все ж доробіть його до путя! Де має бути велопарковка - я не бачу?! Каменні ліхтарі якщо мають використовуватися для сидіння - то їх варто доробити, бо на цементі явно не посидиш, а ті газети і пакети які будь використовуватися як ,,підсрачники,, явно не будуть там естетично дивитися! За доріжки з бруківки звичайно +. Висновок: проект має право на життя, але його потрібно доробити, бо поки це все дуже сиро...

Велопарковка, план території, та інші деталі проекту дивіться на нашій сторінці у фейсбуці https://www.facebook.com/bandera.square

Кам’яні ліхтарі з каменю. Вони будуть нагріватися від сонячного тепла. На них безпечно буде сидіти від ранньої весни до пізньої осені. Гарантія від виробника. Вносьте свої корективи поки проект на стадії ескізу. Контакти у фейсбуці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після такоі самозабвєнноі звіздьожі "спеціалістів", всі хороші наміри, навіть у самого пробивного романтика, зведуться на нівець.

В вас гроші збирають? Сидіти там заставляють? Проходите мимо, проходьте.

П.С. : сама до цього проекту немаю ніякого відношення та в голосуванні віддала голось івншому проекту. АЛЕ кожен альтруістичний проект заслуговує мінімум на ПОВАГУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо я проти цього проекту? Там місце зовсім не страшне і, може, навіть краще без того скверу буде? І з якого то альтруістичний проект? Альтруістичний проект - то типу "допоможемо онкохворим, або бійцям з ато". Ото краще діткам хай допоможуть, нема там чого міняти, там і так ділянка симпатична.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо я проти цього проекту? Там місце зовсім не страшне і, може, навіть краще без того скверу буде? І з якого то альтруістичний проект? Альтруістичний проект - то типу "допоможемо онкохворим, або бійцям з ато". Ото краще діткам хай допоможуть, нема там чого міняти, там і так ділянка симпатична.

Якщо Ви проти, голосуйте за інший проект.

І почитайте в словнику значення слова, яке для Вас нове.

...цензури не вистачає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І почитайте в словнику значення слова, яке для Вас нове.

...цензури не вистачає...

Взаємно.. Значення слова "альтруіст" ,певно, треба вивчити Вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні проходив мимо, замітив, на плановому місці, повісили поміж деревами розтяжки з рендер-фотами убожества, котре планується.

Також обмотали червоно-чорною стрічкою постамент скульптури.

Тобто, вся ця діяльність ініційована міськрадою, як я розумію? Доцільність викликає сумніви. І чого альтруістичний? Гроші спонсорські? А то як би не списали щось десь під ці потреби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде сленг.

Люди, ви в натурі такі "темні"????

Ви взагалі лучани?

Ніхто не чув про голосування за кращі ініціативи жителів м.Луцька?

http://www.lutskrada.gov.ua/golosuvannya-za-krashchi-iniciatyvy-zhyteliv-m-lucka-0

Зібрались собі чуваки-дезігнери, зробили проект, за який ім ніхто не заплатить.

То ж не руйнувати, будувати хочуть.

Там багато варіантів - кожен знайде собі до смаку.

А чим займаєтесь Ви, шановні?

Ох, багато говорити. Виберіть, що ближче до серця і проходьте далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не чув про оту тему голосування. На борді створили тему, спитали, от я і висловлюю свою думку. Да, ми темні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо я проти цього проекту? Там місце зовсім не страшне і, може, навіть краще без того скверу буде? І з якого то альтруістичний проект? Альтруістичний проект - то типу "допоможемо онкохворим, або бійцям з ато". Ото краще діткам хай допоможуть, нема там чого міняти, там і так ділянка симпатична.

Якщо Ви проти, голосуйте за інший проект.

І почитайте в словнику значення слова, яке для Вас нове.

...цензури не вистачає...

Ну людина там поруч прожила більшість свого життя. Йому проект не пре, про що і сказав він.

Альтруістичний проект... це в сенсі за свої кошти? Чи за міські або якогось мецената при умові перемозі в конкурсі. Якщо другий варіант то це не альтруізм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку проект з самого початку безперспективний....не той час і не те місце ви вибрали... А тепер по темі: сісти накидати ескіз проекту то звичайно добре, але все ж доробіть його до путя! Де має бути велопарковка - я не бачу?! Каменні ліхтарі якщо мають використовуватися для сидіння - то їх варто доробити, бо на цементі явно не посидиш, а ті газети і пакети які будь використовуватися як ,,підсрачники,, явно не будуть там естетично дивитися! За доріжки з бруківки звичайно +. Висновок: проект має право на життя, але його потрібно доробити, бо поки це все дуже сиро...

Велопарковка, план території, та інші деталі проекту дивіться на нашій сторінці у фейсбуці https://www.facebook.../bandera.square

Кам’яні ліхтарі з каменю. Вони будуть нагріватися від сонячного тепла. На них безпечно буде сидіти від ранньої весни до пізньої осені. Гарантія від виробника. Вносьте свої корективи поки проект на стадії ескізу. Контакти у фейсбуці.

А відразу розмістити повну інформацію не можна було?! Чому я маю з вас витягувати її?. З проектом ознайомився (навіть зі всіма проектами http://lutskrada.gov...hyteliv-m-lucka). Якщо вибирати з того, що маємо то цей проект точно один з кращих! (є ще 2-3 варті уваги). Але мені здається що в 50 тис. грн ви наврядчи вкладетеся... якщо вкладетеся - то честь вам і хвала! Єдине серйозне зауваження - лавки варто розмістити ближче до середини скверу! Бо при даному розміщенні зі сторони дороги вони будуть завжди в пилюці і дуже скоро втратять свій привабливий вигляд. Та і милуватися рухом проїзджих машин і метушливих пішоходів як, і дихати вихлопами транспорту не дуже то і хочеться....! А при розміщенні лавок ближче до середини ви створите такий собі міні-оазис у центрі міста, де можна буде дійсно присісти і відновити свої сили. І ще одне заїзд на велопарковку я так зрозумів буде по сходинках?! Робите велопарковку - будьте добрі подбайте вже і про нормальний заїзд! А так удачі, працюйте, від мене +!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зібрались собі чуваки-дезігнери, зробили проект, за який ім ніхто не заплатить.

self-Реклама.

Я не второпаю, нафіга ламати те, що є. Ну є той є. Завтра як буду там подивлюся на малюнки-роекти.

А ще, нагадує передвиборчі двіжняки.

Немає куди спонсорам втюхати бабла??

то я скажу. Вкажу на карті. Розпишу перспективи.

Подивіться на аналог в Канаді

в нас усі канадці тут. АГА. із менталітетом.

Згадайте лавочки по місту від виробника морозива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо хто памятає як було біля сапалаївки, напроти вопака на київській. А зараз там СітіПарк. Причому культурно що аж хочеться зайти. Таких місць мало в Луцьку, сказав би що і нема більше.

Хоть там є комерція, але гарно благоустроєно і для мешканців багато позитиву.

Вклали гроші і зробили. Тепер як приклад для інших.

Цей сквер не суть в тому що там лавка стоїть. Саме ВАЖЛИВО, як та лавка стоїть і як організувати простір і відпочинок. Суть же ш не в барі, а який бар!

суть не в машині, а яка машина. Суть не в алкоголіку, а який алкоголік. Можна перечисляти безліч.

Практичність і одноманітність - це те, що тягнеться за нами шлейфом з совка і не дає змінюватися!

ЩО таке Дизайн - Дизайн - це новий стиль життя!!! а не ви*бон для показухи. ДИЗАЙН змінює людину, змінює відносини на краще!!!

Ось в чому суть дизайну! Тут задумано змінювати місто саме через розуміння іншої суті, іншого сприйняття життя!!!

лигарів завжди вистачає, але коли лигарь бухає в чистому барі і поруч чисті люди, то вже йому якось хочеться сказати вибачте, бо ж стада нема.

а ідіотів вистачає, точніше проблем вистачає, і не всі витримують, бухають, але вже змінюється свідомість!

саме в цьому суть скверу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоть там є комерція, але гарно благоустроєно і для мешканців багато позитиву.

Це основна умова тої комерції. Хочеш магазинчик - зобов'язаний навколо нього забезпечити красоту і порядок. Інакше - нє. Не торгуєш.

Я б не зачіпав того що є. Бо є ризик зробити гірше, ніж є. Повторюся, є інші місця які ТОЧНО потребують якогось облагородження.

Бо то щось надто багато уваги і обговорення, для клаптика землі у 6-8 соток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам'ятаю колись був класний сквер біля прокуратори на перехресті Лесі Українки і Кривого Валу. Трошки не доглянутий, але такий затишний. Там тінь була і прохолода навіть в люту спеку. Це просто бомба була. Але прокуратура дала добро на будівництво поруч. Прокуратурі один поверх прибудували, а поруч виріс будівельний гіпермаркет чи як його там (ще не здали). А скверик видно також по договору благо-устрій зробили. Порізали частину дерев. Поставили лавочки. Зменшили територію. І зараз там спека постійно і нема того затишку. Хоча типу все гарно і правильно. Короче вийшла затишна курилка. Бо сидіти в спеку там нема жодного бажання. Тільки файна курилка офісним працівникам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі це ніби як пілотний проект, якщо вдасться на цих 6-8 сотках, то можна буде і на інших більших ділянках щось краще придумати і реалізувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зібрались собі чуваки-дезігнери, зробили проект, за який ім ніхто не заплатить.

self-Реклама.

Я не второпаю, нафіга ламати те, що є. Ну є той є. Завтра як буду там подивлюся на малюнки-роекти.

А ще, нагадує передвиборчі двіжняки.

Немає куди спонсорам втюхати бабла??

то я скажу. Вкажу на карті. Розпишу перспективи.

Подивіться на аналог в Канаді

в нас усі канадці тут. АГА. із менталітетом.

Згадайте лавочки по місту від виробника морозива.

Що значить ламати те що є? Тобто лисий вигорівший газон, арматура, бетон, дроти та шмаття які стирчать з землі, коріняччя об яке спотикаються люди, варто лишити як є? Для переконливості прийдіть подивіться на те місце зблизька. Або хоча б перегляньте фотоальбом на нашій сторінці у фейсбук з фотками теперішнього стану. Повторюсь: існуючі дерева, паркова скульптура не постраждають.

Про рекламу, не смішіть.

Лавочки від виробника морозива знаю. І що? На них сидять люди. Ввечері в центрі у нормальну погоду на вулиці ніде присісти — всі лавочки зайняті. А від карабаса до цума немає жодного смітника. Мене як мешканця міста така ситуація не влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку проект з самого початку безперспективний....не той час і не те місце ви вибрали... А тепер по темі: сісти накидати ескіз проекту то звичайно добре, але все ж доробіть його до путя! Де має бути велопарковка - я не бачу?! Каменні ліхтарі якщо мають використовуватися для сидіння - то їх варто доробити, бо на цементі явно не посидиш, а ті газети і пакети які будь використовуватися як ,,підсрачники,, явно не будуть там естетично дивитися! За доріжки з бруківки звичайно +. Висновок: проект має право на життя, але його потрібно доробити, бо поки це все дуже сиро...

Велопарковка, план території, та інші деталі проекту дивіться на нашій сторінці у фейсбуці https://www.facebook.../bandera.square

Кам’яні ліхтарі з каменю. Вони будуть нагріватися від сонячного тепла. На них безпечно буде сидіти від ранньої весни до пізньої осені. Гарантія від виробника. Вносьте свої корективи поки проект на стадії ескізу. Контакти у фейсбуці.

А відразу розмістити повну інформацію не можна було?! Чому я маю з вас витягувати її?. З проектом ознайомився (навіть зі всіма проектами http://lutskrada.gov...hyteliv-m-lucka). Якщо вибирати з того, що маємо то цей проект точно один з кращих! (є ще 2-3 варті уваги). Але мені здається що в 50 тис. грн ви наврядчи вкладетеся... якщо вкладетеся - то честь вам і хвала! Єдине серйозне зауваження - лавки варто розмістити ближче до середини скверу! Бо при даному розміщенні зі сторони дороги вони будуть завжди в пилюці і дуже скоро втратять свій привабливий вигляд. Та і милуватися рухом проїзджих машин і метушливих пішоходів як, і дихати вихлопами транспорту не дуже то і хочеться....! А при розміщенні лавок ближче до середини ви створите такий собі міні-оазис у центрі міста, де можна буде дійсно присісти і відновити свої сили. І ще одне заїзд на велопарковку я так зрозумів буде по сходинках?! Робите велопарковку - будьте добрі подбайте вже і про нормальний заїзд! А так удачі, працюйте, від мене +!

Дякую за увагу, та конструктив. На рахунок бюджету, то 50тис це тільки на лавочки. Решта коштів буде від інвесторів, яких ми будемо залучати. Є детальний кошторис на реалізацію з гарантією від виробників, все буде чесно і прозоро.

За лавками і газоном потрібен догляд, ми це розуміємо. Тому ми працюємо над цим питанням. Лавки не повинні мати прямого контакту з травою, черз вологість. Тому ми їх монтуватимемо на ту підпорну стіну, що існує зараз.

Заїзд на велопарковку буде черз пандус, який там присутній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коріняччя об яке спотикаються люди, варто лишити як є?

"коріняччя" - це частина дерева. якщо його обрізати, то дерево засохне, так що ідіть разом зі своїм проектом на 3 букви...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коріняччя об яке спотикаються люди, варто лишити як є?

"коріняччя" - це частина дерева. якщо його обрізати, то дерево засохне, так що ідіть разом зі своїм проектом на 3 букви...

Сказано: дерева не постраждають. Коріння присипиться грунтом. Воно зараз стирчить, бо дощові потоки води вимили яму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто лисий вигорівший газон

Зараз більша половина міста такого, якщо ви не помітили, то на вулиці уже місяць десь, не було ні краплі дощу. Чи може, майбутній проект передбачає систему поливу газону за гроші платників податків??

арматура, бетон, дроти та шмаття які стирчать з землі, коріняччя об яке спотикаються люди, варто лишити як є?

Варто може привести до ладу, в не "давайте ми зламаємо те, що є, бо воно хєрове, і зробимо нове - воно буде ОГО-ГО! "..... може.....

Про рекламу, не смішіть.

А я і не смішу. Заради реклами, люди роблять безкоштовну роботу. І щоб не бути голослівним, скажу, що усім відома в імісті веб-розробницька фірма, робила кілька сайтів абсолютно безоплатно. Реклама.

Та ж історія і з дизайнерами. Зробить проект, втілить за чиєсь бабло. А потім будуть ходити і розказувати, це ж ВІН! ТОЙ САМИЙ дизайнер. .А давайте його запросимо на наш проект - він же відомий! От тільки "відомий" уже на халяву нічого не робитиме, бо він уже відомий. А це дорого коштує.

Замість викидання бабла на "кожен раз нове", варто постійно тримати в порядку те, що є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

варто взагалі затвердити план щоб місто було під одну концепцію, а не "шонібудь денібудь" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб місто було під одну концепцію

Не вийде. В "старому місті" лавочки типу "модерн" чи "хай так тек" не зовсім проканають.

Але от все решту - саме то! Якщо лавчоки, то скрізь однакові. І з прозорим тендером та закупівлями. Як і бруківку чи будь-що інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

варто взагалі затвердити план щоб місто було під одну концепцію, а не "шонібудь денібудь" :)

Поки такі у владі на це можемо не чекати. Бо, що вони не роблять то вийде гівно.

cb-DSC_0384.JPGcb-DSC_0238.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...