Перейти до змісту

БАНДЕРА SQUARE


kosstik

Рекомендовані повідомлення

Тобто лисий вигорівший газон

Зараз більша половина міста такого, якщо ви не помітили, то на вулиці уже місяць десь, не було ні краплі дощу. Чи може, майбутній проект передбачає систему поливу газону за гроші платників податків??

арматура, бетон, дроти та шмаття які стирчать з землі, коріняччя об яке спотикаються люди, варто лишити як є?

Варто може привести до ладу, в не "давайте ми зламаємо те, що є, бо воно хєрове, і зробимо нове - воно буде ОГО-ГО! "..... може.....

Про рекламу, не смішіть.

А я і не смішу. Заради реклами, люди роблять безкоштовну роботу. І щоб не бути голослівним, скажу, що усім відома в імісті веб-розробницька фірма, робила кілька сайтів абсолютно безоплатно. Реклама.

Та ж історія і з дизайнерами. Зробить проект, втілить за чиєсь бабло. А потім будуть ходити і розказувати, це ж ВІН! ТОЙ САМИЙ дизайнер. .А давайте його запросимо на наш проект - він же відомий! От тільки "відомий" уже на халяву нічого не робитиме, бо він уже відомий. А це дорого коштує.

Замість викидання бабла на "кожен раз нове", варто постійно тримати в порядку те, що є.

Те, що пів міста в занедбаному стані, це помітно всім. Це НЕ НОРМАЛЬНО! Ми пропонуємо змінити на краще хоч одну ділянку. Для початку. Догляд за газоном і полив буде. Бо інакше немає змісту, щось починати.

Приведіть конкретно приклад: що ми ламаємо???

Про рекламу, то це ваша теорія. В даному випадку дизайнер давно займається комерційною діяльністю. Цей проект вирішив зробити для міста, безкоштовно. Не питаючи дозволу у власників "буратіна". Почалось все з того, що під час прогулянки в тому місці не було де викинути обгортку від морозива. У спеку там приємний затінок, а присісти ніде...А ви далі шукаєте "в чом подвох"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

Те, що пів міста в занедбаному стані, це помітно всім. Це НЕ НОРМАЛЬНО! Ми пропонуємо змінити на краще хоч одну ділянку.

То почніть там - де це дійсно НЕОБХІДНО! Пройдіться тротуаром, пішки, ділянкою Там-Там - Соборності (непарна сторона) Аж до самої "шайби". А краще з коляскою, де дитина спить. ЧИ намагається заснути. А ще краще, хай дружина взує туфлі на підборах, хоча б 3-5см. І разом отак пройдіться. А ще їжте морозиво під час цього процесу. Або лузайте насіння.

Приведіть конкретно приклад: що ми ламаємо???

Чому ви вчепилися саме до того клаптика?? Це принципово?

Не питаючи дозволу у власників "буратіна"

Насолити Козюрі з Романюком? Зробити щось їм під носом?

та у місті є значно більше клаптиків, які варто облагородити.

Мені (особисто) від облагородження того клаптика - не холодно і не жарко. Я там буваю вкрай рідко. Часом, коли заходжу в "Модуль" привітатися. І навмисне не приїду сховатися від спеки. ЧИ посидіти на футуристичного дизайну лавці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені сподобалось, але лавочка сильно "європейська". Може краще традиційну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живу в тому будинку (вікна, щоправда, в двір). У 95% випадків проходжу повз "Фелічіту" на зупинку або в центр. Буде там так, як є зараз, чи поставлять пару лавочок - майже всеодно. Засипати коріняки, поставити заборчик (щоб особливо мудрі не паркувались) - цього достатньо (міг би і жек виконати за наші гроші). Підтримую варіант, що лавочки стануть хорошим місцем для відпочинку вночі після закриття "Карабасу".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча, якщо відверто, то там такий мізерний клаптик, що не зовсім зрозуміло який сенс щось там робити

Не менш важлива фраза! Про що я тут уже 3 дні розпинаюся...

але лавочка сильно "єврогейська"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую варіант, що лавочки стануть хорошим місцем для відпочинку вночі після закриття "Карабасу".

Для того будуть поліцаї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

а мені дуже подобається проект :_04:

Топікстартер забув пароль до Борди і перереєструвався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Ну і встановили там ті лавочки, які обійшлися міському бюджету у 45 000 грн.

Абзац!

Всього обійшлися у 50 000 грн. Але 5000 заплатила якась там організація, а решту місто.

 

супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минуты назад, Zheny@ сказал:

Ну і встановили там ті лавочки, які обійшлися міському бюджету у 45 000 грн.

Абзац!

Всього обійшлися у 50 000 грн. Але 5000 заплатила якась там організація, а решту місто.

 

супер.

 До відкатів по бруківці,мер додав ще відкати по лавочкам.Чекаємо нових проектів по лавочкізації міста.Баблоса від бруківки і біг-бордів вже не вистачає.Комсомолія без БАМу не може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, zaHARE сказано:

Комсомолія без БАМу не може.

Таки да.

 

АЛЕ, єдине, за  що можу похвалити Романюка - чисті від снігу дороги!

Їхав в п'ятницю з  міста, то о 18 годині машини для чистки снігу  - їхали через ЖД міст в сторону там- там-у.

Повертався вчора ввечері - дороги чисті.

 

скільки на це спишуть бабла - питання третє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zheny@ сказал:

скільки на це спишуть бабла - питання третє...

   Поки вони освоюють бюджет,бо ж хтозна чи буде ще стільки снігу. А коли вийдуть за рамки бюджету,тоді будуть відкусувати понадбюджетні гроші.Кажуть бабла в казначействі нємєряно.А крім розпилу вони не вміють нічого масштабного робити.Те,що чистять вулиці,асфальтують двори-це має бути норма.А от кошти,які ще залишаються(звісно,якщо не красти) можна й направляти в такі проекти,як Бандерасквер,фонтани тощо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, zaHARE сказано:

е,що чистять вулиці,асфальтують двори-це має бути норма.

Просто до того, в нього це не виходило ніяк. Як і у всіх до нього. Не захищаю!

Просто момент порадував. І то хз - чи його заслуга, а не когось іще!

 

2 хвилин тому, zaHARE сказано:

  Поки вони освоюють бюджет,бо ж хтозна чи буде ще стільки снігу. А коли вийдуть за рамки бюджету,тоді будуть відкусувати понадбюджетні гроші.

Якщо таки приймуть закон про децентралізацію, то буде не все так райдужно!

Потрібно буде знати де взяти, а не "попросив" в "центрі" - дали.

3 хвилин тому, zaHARE сказано:

А крім розпилу вони не вміють нічого масштабного робити.

Це і виявиться проблемою! Бо вміють гарно витрачати, а не заробляти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скверу того кіт наплакав, а по обговоренню мало не питання вселенського масштабу B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, veter сказано:

а по обговоренню мало не питання вселенського масштабу

просто незрозуміло нафіга витратили 45 000 грн.

Які зараз на очисткувід  снігу - ой як потрібні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це був грант, який виграли команда Бандера Сквер. Також 50 000 виграв "Озерний Вітер", наприклад. Женя, ти на борді - типчний представник "жовтої преси". (це щоб знову не називати тебе популістом :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну зробили лавочку, щоб можна було покурити біля барабасу)

чоужтам, треба людям створити нормальні умови для куріння :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

Женя, ти на борді - типчний представник "жовтої преси"

 

Ну, деградуєм помаленьку. Чи навпаки?

27 хвилин тому, natovec сказано:

чоужтам, треба людям створити нормальні умови для куріння

 

І бухання, і розкидання сміття і т.д.

 

1 година тому, difoto сказано:

Це був грант, який виграли команда Бандера Сквер

Я радий. Яле на мою думку, трошечки не той час, щоб отак запросто розбазарювати по 50 кілогривень. 

А я вище писав, що значно більше місць, де цих 50 000 могли б знадобитися.  Ні, ситуацію б не вирішили, але й гірше б не зробили.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Я радий. Яле на мою думку, трошечки не той час, щоб отак запросто розбазарювати по 50 кілогривень. 

Фейспалм, бл*№ь.

- Івасику, на тобі три гривні, купи собі цукерка.

- Мамо, але ж на ці гроші можна купити півбулки хліба!!!!

- Івасику, ти д....іл - тато вчора на 2000 грн скупився продуктами в маркеті - йди купи цукерка і не є*и мені мозок!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А 200 тисяч на пам'ятник Бандері з міського бюджету це теж норма? Проти Бандери проти нічого не маю , але хіба    в нас в казні так багато грошей що хватає ще й на пам'ятники? І до речі кому як але біля загсу той пам'ятник лишній - якщо й встановлювати то бандерасквер саме то, і центр міста, і скверик ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, difoto сказал:

Фейспалм, бл*№ь.

- Івасику, на тобі три гривні, купи собі цукерка.

- Мамо, але ж на ці гроші можна купити півбулки хліба!!!!

- Івасику, ти д....іл - тато вчора на 2000 грн скупився продуктами в маркеті - йди купи цукерка і не є*и мені мозок!

 

ну давай, поясни нам. на%*я там ті 2 лавкі потрібно? 2 лавкі в проході ще й в дуже жвавому місці! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було створено конкурс по благоустрою, на грантові гроші( не гроші міста) , де було подано більше сотні заявок, за які голосували люди. Кожен грант - до 50 тис. Грн. Ці лавочки виграли - які ще питання? Чи краще було на ці кошти встановити дитячу качелю десь  в дворах на Конякіна?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, difoto сказано:

Чи краще було на ці кошти встановити дитячу качелю десь  в дворах на Конякіна?

 

Дійсно кращий варіант! Хоча б і на Конякіна, Гусина, Боброва чи Баранова. Користі явно більше було б. Дитяча радість - безцінна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...