Перейти до змісту

В Киеве переселенец устроил соседям "газовую атаку"


nikblack

Рекомендовані повідомлення

В Киеве переселенец из зоны вооруженного конфликта на Донбассе взял за привычку заправлять газом свой автомобиль из кухонной газовой трубы через окно, что тревожит его соседей.

Об этом на своей странице в Facebook написал сосед мужчины Михаил Малиновский.

"Никого кроме жильцов дома не интересует, что происходит по соседству. Оказывается, можно запросто приехать в Киев в качестве беженца, арендовать квартиру, вырубить деревья, уничтожить зеленые насаждения, на зеленой зоне обустроить парковку, в квартире обустроить цех с производственными станками, заправлять автомобиль через окно прямо из газовой трубы на кухне. И никто не может с этим справиться ни полиция, ни участковый, ни государственные службы. Пока не произойдет непоправимое", - отметил он.

"Наш новый сосед (беженец с Востока) делает именно так. В арендованной им квартире он устроил цех с токарными и кто знает какими еще станками. Станки работают круглосуточно. Автомобиль свой (ВХ5861ВН) он ставит под окном на зеленой зоне. До этого здесь росла сирень, которую он срубил, была клумба. Машину он свою заправляет газом прямо из кухонной газовой трубы через окно. На жалобы соседей смеется, что ничего ему не сделают и даже угрожает, потому что он донецкий и имеет крышу", - добавил Малиновский.

По его словам, на горе-соседа в воскресенье снова вызвали полицию.

"После очередной заправки газом запахло во всем подъезде. Полиция приехала вовремя. Но сосед шланги поотключал, автомобиль успели отогнать. Жители написали коллективное заявление. Полицейский наряд оказался некомпетентным. Они даже не определили личность соседа, ни попросили у него паспорт. Сосед-беженец представился первой попавшейся фамилией, те поверили на слово. На этом все. Сидим ждем, когда произойдет взрыв в подъезде. Может тогда и буду приняты меры соответствующего реагирования. Но будет уже поздно!", - резюмировал Малиновский.

Подробнее - здесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як це заправляти автомобіль через кухонну газову трубу? Як це можиливо?? :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, про газ це вже вершина ідіотизму,

може не все так і погано але поки наші органи некомпетентні то і роблять шо хочуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як це заправляти автомобіль через кухонну газову трубу? Як це можиливо?? :0159:

Якщо стоїть метанова апаратура на авто , то можна заправляти побутовим газом , але треба спецустановку для заправки .

Установки продаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я не втомлюся повторювати - тікали ?Ото потрібно було їхз всіх як отих перелітних дятлів, кільце на ногу. Переписати їх всіх, хто звідки, де поселився де знайшов роботу і т.д.

І тепер не було б таких нюансів. А то поприїжджали, бл*ть - їм житло, роботу, умови (вони ж пастрадалі), а вони що? Еті бандеравци лохі, ...

Воно приїхало "бідне" нещасне, а тут уже 4 точки із товаром на базарі! ЗА який йух?

пора гнати назад.

Всі ці донецькі нарікі / алкаши і зеки! Квартирні крадіжки почастішали настільки, що страшно! Ще як в 90-х про таку кількість чув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спасибо жителям донбаса за призедента пид*аса. если бы не вы, не было бы и войны

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

донецькі нарікі / алкаши і зеки

і

4 точки із товаром на базарі

якось не в"яжеця

оде другому протирічить. Там так само були люди з бізнесами. І залишити там магазин/СТО/кафе, а поставити тут 4 точки на базарі, це ніфіга не кар"єрний ріст...

а наріки точок на базарі не відкривають, їм зовсім інше цікаво :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм. дивне трактування. я думав - якби не майдан не булоб війни..

ти собі лестиш :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як це заправляти автомобіль через кухонну газову трубу? Як це можиливо?? :0159:

Запроста, якщо а/м на метані. Ставиться насос, що напаковуватиме в балони до 160 атм, зазвичай самопал. Жутко небезпечно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

донецькі нарікі / алкаши і зеки

і

4 точки із товаром на базарі

якось не в"яжеця

оде другому протирічить. Там так само були люди з бізнесами. І залишити там магазин/СТО/кафе, а поставити тут 4 точки на базарі, це ніфіга не кар"єрний ріст...

а наріки точок на базарі не відкривають, їм зовсім інше цікаво :)

Може мій пост трошки сумбурно написаний, але суть така:

Приїхали всі, хто тільки міг. І алкашня / зеки і наріки, які влаштовують побої, крадіжки, грабежі і т.д.

І приїхали "бідні" переселенці. Які мали при собі лише документи. Їх приютили, дали житло, безоплатно.

І тут БАЦ! Уже в них 4 точки на ринку. А грошей на "зняти квартиру" не було. Купити одяг - не було.

Про тих бізнесменів, що тікали, я не веду мови. Так мали бізнес. так закинули. Так тут почали майже з "нуля".

нічого не маю проти. Але просто для них якісь "особливі умови" ?За який, вибачте, хрєн?

саме цікаве, що повертатися на звільнені від русскага міра теріторії - не збираються. Уже тут добре.

Скоро і "паляниця" будуть вимовляти без проблем.

а щодо не в'яжеться, то все просто, можна і зв'язати. грабанули бувші "зеки" когось на вулиці, чи хату "підняли", бабло є.

Замість пропити - вклали у "бізнес". А чому б і ні. Ніби все чесно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не !!! Тот кто грабанул один раз. На работу не пойдёт!!! Проще грабануть второй и третий раз. Да и чтобы начать какой то бизнес, надо иметь в наличии МОЗГ, и вот тут неувязочка. Кто имеет мозг, грабить и воровать не пойдёт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я не втомлюся повторювати - тікали ?Ото потрібно було їхз всіх як отих перелітних дятлів, кільце на ногу. Переписати їх всіх, хто звідки, де поселився де знайшов роботу і т.д.

І тепер не було б таких нюансів. А то поприїжджали, бл*ть - їм житло, роботу, умови (вони ж пастрадалі), а вони що? Еті бандеравци лохі, ...

Воно приїхало "бідне" нещасне, а тут уже 4 точки із товаром на базарі! ЗА який йух?

пора гнати назад.

Всі ці донецькі нарікі / алкаши і зеки! Квартирні крадіжки почастішали настільки, що страшно! Ще як в 90-х про таку кількість чув.

А коли рік-два тому казали вам всім, що це все гнила тема, то одразу починали клювати і кричати про "Схід і Захід разом".

Ех, романтики, пізно ж ви оченята відкриваєте ^_^

Шкода, що не можна підняти старі пости. В бекапі, мабуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А коли рік-два тому казали вам всім, що це все гнила тема, то одразу починали клювати і кричати про "Схід і Захід разом". Ех, романтики, пізно ж ви оченята відкриваєте ^_^

Знайди мені мій пост, де я кричав, що Схід і Захід разом! Що вони бідні і нещасні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайди мені мій пост, де я кричав, що Схід і Захід разом! Що вони бідні і нещасні.

Євгєній, видихайте. Я свої старі пости знайти не можу, не те що ваші.

Та й відповідь адресована була не тільки вам конкретно, а швидше всім "сочуствующім" теми про переселенців і всю муть зі сходом.

Не забувайте й про те, що звідти змушені були виїхати і цілком адекватні? нормальні? (обидва поняття суб'єктивні) люди, які без особливих труднощів влились в суспільство.

На цьому, мабуть, закінчу. Не люблю я фразу "я ж вам казав" і не маю жодного бажання повторювати, особливо для пристосуванців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побувавши на Даунбасі під час Євро 2012, зрозумів, що там євро тільки на Донбас Арені. Люди які чули укр.мову і бачили авто з захід.реєстрацією відмовлялись нам говорити щось про себе і з нами спілкуватись. Вони як загнані вовки на своїй території. Ті косі погляди, і налякані обличчя не забуду ніколи. Все це комусь треба було, змінити їх НЕМОЖЛИВО. В нас в крові-чистота і порядок, а в них - вкради і вбий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас в крові-чистота і порядок, а в них - вкради і вбий.

Пояснень цьому було на борді вже не один раз.

Повторюватися смислу не бачу, також.

Не люблю я фразу "я ж вам казав"

А я люблю :) І сам повторювати, і від інших чути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побувавши на Даунбасі під час Євро 2012, зрозумів, що там євро тільки на Донбас Арені. Люди які чули укр.мову і бачили авто з захід.реєстрацією відмовлялись нам говорити щось про себе і з нами спілкуватись. Вони як загнані вовки на своїй території. Ті косі погляди, і налякані обличчя не забуду ніколи. Все це комусь треба було, змінити їх НЕМОЖЛИВО. В нас в крові-чистота і порядок, а в них - вкради і вбий.

Onil, да это еще так, у меня был там прикол - захожу в магазин, говорю "добрий день, дайте мені пачку соку" а оно мне - а вы что с Украины, я на секунду вошел в ступор, говорю - а ты бляDь где сейчас находишся, у тебя паспорт какой страны...?

Да, и это еще все было до событий на майдане, да их там годами готовили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня был там прикол - захожу в магазин, говорю "добрий день, дайте мені пачку соку" а оно мне - а вы что с Украины

точно такий прикол був у нас, коли ми, учні середніх класів, приїхали в Київ. в столицю. Десь 20-25 років тому.

На нас дивилися, як на 8-ме чудо світу! і фрази типу " а на нормальном языке сказать можете?" звучали майже в кожному магазині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

років 5-6 тому

в переході на розкладці спитав "чи є у вас запальнички?" продавець відповів "нєту", а його сусід спитав "а что он спросіл?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я відразу казав шо бидло з даунбаса нех було на захід пускати, це ше квіточки...

Ми для них були і є ворогами, цих людей з ізнім світобаченням тільки могила виправить..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Чим відрізняється Західна Україна від Східної? Нічим. Ще б одне покоління - і було б те саме, що в Донецьку"

http://gazeta.ua/articles/events-journal/_cim-vidriznyayetsya-zahidna-ukrayina-vid-shidnoyi-nichim-se-b-odne-pokolinnya-i-bulo-b-te-same-scho-v-donecku/436167

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикро що наші громадяни беззахисні перед свавіллям "прибульців". міліція/поліція тільки може соплі жувати та гімно топтати, їм п*яного, старого, дурного давай щоб свою значимість показати. і людям нічого іншого і не залишається як купити балаклави і вночі спалити автівку, розгромити квартиру і порахувати добряче ребра новому сусідові...

p.s. сьогодні на мобільний телефонує оператор Xtra TV щоб впарити якусь фігню, і починає на "чиста русски" - я його перебиваю і прошу спілкуватись зі мною на українській мові, у відповідь - дасвіданія!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і людям нічого іншого і не залишається як купити балаклави і вночі спалити автівку, розгромити квартиру і порахувати добряче ребра новому сусідові.

допоки так будемо мислити, тільки руйнуванням і самосудом, до тих пір будемо в телепатись як в ополонці, це ж так по братковські взяти і розібратись "чиста па русски"

дві цитати першу підтримало 6 чоловік, другу 1

Начните с того, что спалите его авто. Вторым номером программы - битами в подьезде по башке (но не на смерть) Не стесняйтесь 4-5 человек отмудохать этого гоблина. Только конспирацию соблюдайте. Всё делать молча и без угроз и рекламы. Поверьте, на таких это действует БЕЗОТКАЗНО!

А почему бы не подействовать через хозяев квартиры? Если и они будут "качели" устраивать - заявление в налоговую с просьбой проверить законность занятия предпринимательством - СДАЧА ЖИЛЬЯ В АРЕНДУ. Далее сразу же заява в ГорГаз - подозрение на неправильную эксплуатацию оборудования и расход сверх норм. На шум станков тоже вызывайте милицию, есть нормы, на строительные шумы включительно, пусть фиксируют + опять же налоговиков + ДержГирПромНагляд (эксплуатация установок повышенной опасности без разрешений).

Красиво жить не запретишь, но помешать можно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, може ше "жильцам" стати раком і дупи пороздвигати перед дамбассовцем? Тож то ми в гостях так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...